اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ببخشید من یه لپ تاپ سونی وایو سری Z با مشخصات زیر دارم:
    Cpu: Intel Core i7-620M processor (2.66GHz) with Turbo Boost up to 3.33GHz, Intel HM57 Express Chipset
    SSD: 256GB
    Graphic: NVIDIA GeForce GT 330M, Intel GMA HD
    Ram: 8
    میخواستم بدونم کدوم نسخه بهتره که روش نصب کنه و اگر امکانش هست لینک دانلود رو هم بذارید برام.ممنون
    نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
    من به شما iatkos s3 پیشنهاد می کنم مشخصات لپ تاپ شما مثل ماله منه فقط ماله من سری f هست.برای نصب ۴ گیگ از رمتون کم کنین خیلی بهتره بعد از نصب می تونین دوباره رم و وصل کنین.در ضمن درایور واسه کارت گرافیک و وایرلس پیدا نکردم ولی بقیه چیزا کاملا کار میکنه

Sent from my iPad using Tapatalk
    برای گرافیکتون من میتونم یه روشی بهتون بگم که بتونین از گرافیکتون استفاده کنین، ولی تنها مشکلش اینه که فقط روی External Display گرافیکتون فعال میشه و دیگه LCD لپ تاپتون در محیط Mac OS X چیزی نشون نمیده و سیاه میشه و فقط مجبورید با External Display کار کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
      من به شما iatkos s3 پیشنهاد می کنم مشخصات لپ تاپ شما مثل ماله منه فقط ماله من سری f هست.برای نصب ۴ گیگ از رمتون کم کنین خیلی بهتره بعد از نصب می تونین دوباره رم و وصل کنین.در ضمن درایور واسه کارت گرافیک و وایرلس پیدا نکردم ولی بقیه چیزا کاملا کار میکنه

sent from my ipad using tapatalk
      میشه لینک دانلود بذارید؟.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
        شما مدل گرافیکتون چی هستش ؟

و اینکه در هنگام نصب در Customize چه گزینه هایی رو انتخاب میکنید ؟
        سلام.من دقیقا همون چیزای که تو صفحه اول اموزش نوشتید میرنم.انتخاب vga nvidia میزنم
        فالا نمیدونم تو این فکرم pc بیارم تهران کسی که اینجا نتوست.

نظر

• من الانiatkos 10.6.3رو نصبیدم.تو قسمت اموزشها اموزش خاصی برای این ورژن پیدا نکردم و برای 10.6.6هم کمی متفاوت بود.الان که نصب تموم شده خود به خود وقتی میخواد وارد سیستم بشه رستارت میشه.یعنی نصب شده ولی بالا نمیاد
          یه صفحه ای بالا میاد که میگه هر کلیدی رو برای انتخاب داریوی که میخواد سیستمتون ازش بالا میاد بزنید و وقتی اونو میزنم لیست داریوهامو میاره و وقتی اون داریوی رو که مک رو روش نصبیدم انتخاب میکنم بازم رستارت میشه
          مشکل چیه به نظر شما و چکار کنم الان؟
          راستی یادم رفت بگم سی پی یو سیستم من اینتل 3 فول (یک هسته ای )هستش و گرافیک و مین بردم هم گیگا بایت هستن.مدل مین برد رو میدونم ولی مال گرافیک رو دقیقا نه.ممکنه مشکل از انتخاب داریورهام بوده باشه و کلا برای این سخت افزارهای چه داریورهایی باید انتخاب بکنم؟ والبته من ویندوز رو کنارش نمیخوام.کلا میخوام فقط مک رو داشته باشم و فقط برای نصب مک هک الان اقدام کردم و به مشکل هم برخوردم
          ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 17-03-2012, 02:05 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
            من الانiatkos 10.6.3رو نصبیدم.تو قسمت اموزشها اموزش خاصی برای این ورژن پیدا نکردم و برای 10.6.6هم کمی متفاوت بود.الان که نصب تموم شده خود به خود وقتی میخواد وارد سیستم بشه رستارت میشه.یعنی نصب شده ولی بالا نمیاد
            یه صفحه ای بالا میاد که میگه هر کلیدی رو برای انتخاب داریوی که میخواد سیستمتون ازش بالا میاد بزنید و وقتی اونو میزنم لیست داریوهامو میاره و وقتی اون داریوی رو که مک رو روش نصبیدم انتخاب میکنم بازم رستارت میشه
            مشکل چیه به نظر شما و چکار کنم الان؟
            راستی یادم رفت بگم سی پی یو سیستم من اینتل 3 فول (یک هسته ای )هستش و گرافیک و مین بردم هم گیگا بایت هستن.مدل مین برد رو میدونم ولی مال گرافیک رو دقیقا نه.ممکنه مشکل از انتخاب داریورهام بوده باشه و کلا برای این سخت افزارهای چه داریورهایی باید انتخاب بکنم؟ والبته من ویندوز رو کنارش نمیخوام.کلا میخوام فقط مک رو داشته باشم و فقط برای نصب مک هک الان اقدام کردم و به مشکل هم برخوردم
            در نصب هکینتاش باید درایور ها خیلی دقیق انتخاب شه و گرنه به مشکل برمیخورید و یکیش هم همین ریستارت شدنه.
            ویرایش توسط Ebrahim-hn : https://i-phone.ir/forums/member/72961-ebrahim-hn در ساعت 17-03-2012, 02:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahim-hn نمایش پست ها
              در نصب هکینتاش باید درایور ها خیلی دقیق انتخاب شه و گرنه به مشک برمیخورید و یکیش هم همین ریستارت شدنه.
              ممنون از راهنماییتون
              یه راهنمایی بکنید.من الان دوباره شروع به نصب کردم و کلا گرافیک رو تیک نزدم چون احتمال دادم مشکل از نصب اشتباه گرافیک بوده باشه
              شما بگید که چجوری این انتخاب دقیق رو باید داشته باشم

نظر

ممنون از راهنماییتون
                یه راهنمایی بکنید.من الان دوباره شروع به نصب کردم و کلا گرافیک رو تیک نزدم چون احتمال دادم مشکل از نصب اشتباه گرافیک بوده باشه
                شما بگید که چجوری این انتخاب دقیق رو باید داشته باشم
                دوست عزیز، شما تا مشخصات دقیق کل قطعات سیستم تون رو ندونید نمیتونید اقدام به نصب هکینتاش کنید.

ممکنه برای نصب لازم باشه که حتما درایو خاصی فعال باشه تا هکینتاش کامل بالا بیاد پس، با نزدن گزینه ها هم ممکنه بازم به مشکل بر بخورین.

شما موقت روی سیستم تون یه ویندوز نصب کنید و سپس برنامه cpu-z رو دانلود کنید ( 2 مگ هستش حجمش ) سپس مشخصات کامل گرافیکتون رو توسط اون برنامه در بیارید تا بهتر بتونم کمکتون کنم.

نظر

دوست عزیز، شما تا مشخصات دقیق کل قطعات سیستم تون رو ندونید نمیتونید اقدام به نصب هکینتاش کنید.

ممکنه برای نصب لازم باشه که حتما درایو خاصی فعال باشه تا هکینتاش کامل بالا بیاد پس، با نزدن گزینه ها هم ممکنه بازم به مشکل بر بخورین.

شما موقت روی سیستم تون یه ویندوز نصب کنید و سپس برنامه cpu-z رو دانلود کنید ( 2 مگ هستش حجمش ) سپس مشخصات کامل گرافیکتون رو توسط اون برنامه در بیارید تا بهتر بتونم کمکتون کنم.
                  ممنونم از راهنماییتون
                  این هم مشخصات گرافیک و سی پی یو و مین برد و یکی دیگه که نمیدونم چی هست:d
                  ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 17-03-2012, 03:52 PM

نظر

ممنونم از راهنماییتون
                    این هم مشخصات گرافیک و سی پی یو و مین برد و یکی دیگه که نمیدونم چی هست:d
                    شما طبق عکس زیر نصب کنید. فقط توجه کنید که حتما فقط تیک هایی که با رنگ قرمز انتخاب شدن رو شما هم در هنگام Customize انتخاب کنید.

اگر مشکلی پیش اومد، حتما فقط با Kernel Flag زیر بوت کنید و از صفحه ایی که گیر میکنه برام عکس بزار :

کد HTML:
                    -v -f
                    اگر بعد از نصب، صدا یا گرافیک یا USB یا PS/2 ها کار نکردن بهم بگو تا درستشون کنیم.

نظر

شما طبق عکس زیر نصب کنید. فقط توجه کنید که حتما فقط تیک هایی که با رنگ قرمز انتخاب شدن رو شما هم در هنگام Customize انتخاب کنید.

اگر مشکلی پیش اومد، حتما فقط با Kernel Flag زیر بوت کنید و از صفحه ایی که گیر میکنه برام عکس بزار :

کد HTML:
                      -v -f
                      اگر بعد از نصب، صدا یا گرافیک یا USB یا PS/2 ها کار نکردن بهم بگو تا درستشون کنیم.
                      الان رو عکس شما شروع به نصب کردم.کاشکی کمی کیفیت عکسی که گذاشتی بالاتر میبود.خیلی ناواضحه و احتمال اینکه درست نصب بشه فکر میکنم کم باشه چون کاملا به عکس استناد کردم و عکس هم زیاد واضع نبود
                      ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 18-03-2012, 01:16 AM

نظر

• متاسفانه بازم بالا نمیاد و منوی pres any key to enter start up رو میاره و اگه کلیدی رو بزنی درایوها رو به صورت ایکونهای بزرگ میاره که اولی درایو مکم هست و وقتی روش اوکی میکنم رستارت میشه.هیچی هم نزنم بازم رستارت میشه

در ضمن شما اونجایی که برای چیپست مادر برد اونجایی رو که باید یکی رو انتخاب کرد مثل اینکه هیچ کدوم رو تیک نزدید.درسته؟دلیلش چی هست اگر اینجوریه؟
                        من مطابق این اموزش عرض میکنم
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread53135.html

یکبار دیگه خواستم نصب بکنم و اینبار برای سی پی یو هم اینتل رو زدم و بازم مشکل رستارت در هنگام ورود به سیستم عامل.تازه این دفعه منوی درایوها رو هم نیاورد که ایکونشون بود و رنگی مثل سری قبل که مطابق عکس شما جلو رفتم
                        ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 18-03-2012, 02:22 AM

نظر

متاسفانه بازم بالا نمیاد و منوی pres any key to enter start up رو میاره و اگه کلیدی رو بزنی درایوها رو به صورت ایکونهای بزرگ میاره که اولی درایو مکم هست و وقتی روش اوکی میکنم رستارت میشه.هیچی هم نزنم بازم رستارت میشه

در ضمن شما اونجایی که برای چیپست مادر برد اونجایی رو که باید یکی رو انتخاب کرد مثل اینکه هیچ کدوم رو تیک نزدید.درسته؟دلیلش چی هست اگر اینجوریه؟
                          من مطابق این اموزش عرض میکنم
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread53135.html

یکبار دیگه خواستم نصب بکنم و اینبار برای سی پی یو هم اینتل رو زدم و بازم مشکل رستارت در هنگام ورود به سیستم عامل.تازه این دفعه منوی درایوها رو هم نیاورد که ایکونشون بود و رنگی مثل سری قبل که مطابق عکس شما جلو رفتم
                          اگه میتونی با Kernel Flag زیر مک رو تست کن :

کد HTML:
                          -v -f -x busratio=15 cpus=1
                          ببین جواب میده یا نه.

نظر

• الکی خودتونو حیرون نکنید من دقیقا دو ماه پیگیر نصبش بودم هر جور customize فکرشو کنی امتحان کردم و رو سه تا سیستم نصب کردم بازم مشکل داشت، اگه میخواین مک کار کنین فقط باید برین لپتاپ مک (مک بوک، مک ایر....) بخرین هکینتاش نصب هم بشه بازم بدون مشکل نیست! مطمئنم همه کسایی هم که الان نصب کردن و دارن استفاده میکنن سیستم عامل بدون نقص نیست و حداقل یکی دوتا مشکلو داره!
                            میدونم تو انجمن مک و اپل جاش نیست ولی اگه از ویندوز خسته شدی برو اوبونتو فدورا چیزی نصب کن.
                            ویرایش توسط sshssh : https://i-phone.ir/forums/member/87840-sshssh در ساعت 18-03-2012, 02:38 AM

نظر

اگه میتونی با Kernel Flag زیر مک رو تست کن :

کد HTML:
                              -v -f -x busratio=15 cpus=1
                              ببین جواب میده یا نه.
                              ممنونم بازم
                              ولی من در این مورد هیچ اطلاعاتی ندارم.اگه لینکی از اموزشش دارید بزارید تا انجام بدم.من اصلا نمیدونم Kernel Flag چی هست و چجوری انجامش بدم و در چه حالتی

نوشته اصلی توسط sshssh نمایش پست ها
                              الکی خودتونو حیرون نکنید من دقیقا دو ماه پیگیر نصبش بودم هر جور customize فکرشو کنی امتحان کردم و رو سه تا سیستم نصب کردم بازم مشکل داشت، اگه میخواین مک کار کنین فقط باید برین لپتاپ مک (مک بوک، مک ایر....) بخرین هکینتاش نصب هم بشه بازم بدون مشکل نیست! مطمئنم همه کسایی هم که الان نصب کردن و دارن استفاده میکنن سیستم عامل بدون نقص نیست و حداقل یکی دوتا مشکلو داره!
                              میدونم تو انجمن مک و اپل جاش نیست ولی اگه از ویندوز خسته شدی برو اوبونتو فدورا چیزی نصب کن.
                              واقعا؟
                              اگه اینجوریه کلا بی خیالش بشم.ولی من با لینوکس کار کردم.زیاد به دلم نچسپیده.اگه اینجوری باشه بازم باید برگردم به اون ویندوزهای اشغال مایکروسافت

نظر

• درود
                                من الان iAtoks l2 رو دانبود کردم و روی یه dvd رایت کردم(با power ios(
                                حالا همون اول وارد بوت نمیشه.
                                با جه برنامه ای باید رایت کنم؟(به همراه اموزش)
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X