اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• واقعا ممنون به خاطر آموزش کاملتون ! من الان نصب کردم و فعلا مشکلی ندارم. فقط الان توی Safari یا Mozilla فایل های فلش رو نشون نمی ده. میشه دانلود و تصب کرد یا اینم مثل آیفون فلش رو پشتیبانی نمی کنه کلا؟
    ویرایش توسط MojiOS : https://i-phone.ir/forums/member/36641-mojios در ساعت 26-08-2011, 11:03 AM

نظر

• شما آخرین نسخه فلش پایر رو از لینک زیر نصب کنید.
      Download Adobe Flash Player for Mac - Web browser plug-in. MacUpdate.com

نظر

• راهنمایی نصب هازارد

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
        دوست عزیز، گیر کردن رو نمگیم.

شما فرض کن الان ساعت 12:00 هستش ( هم موبایلت و هم کامپیوترت همین ساعت رو نشون میدن ) و نشستی پشت کامپوتر و داری با مک کار میکنی. بعد از یه مدتی از طریق مثلا ساعت موبایل میبینی که ساعت شده 12:15 یعنی 15 دقیقه در دنیای واقعای با مک کار کردی. ولی اگر همون موقع ساعت مک رو نیگا کنی مقداری کمتر نشون میده، مثلا مینویسه 12:07 . آیا مک شما هم الان اینطوریه ؟ یا فقط با پرش مواجه هستید ؟
        با سپاس از پاسخ شما
        ساعت به این شکل که شما کقتید مشکل نداره اما دستگاه بسیار کند کار کرده چراغ هارد مدام در حال کارکرد است . وقتی موس را حرکت می دهیم با تاخیر بسیار عمل کرده و یک دفعه جای دیگری پرش می کند .به نظر می اید مشکل صدا هم به خاطر همین تاخیر عملکرد سیستم می باشد. چون با این سخت افزار معقول نیست که سیستم به این کندی عمل نماید . ضمنا داخل پوشه extra خالی می باشد. منظر راهنمایی شما می باشم. با تشکر

نظر

• از لینک زیر آخرین نسخه Chameleon رو دانلود کنید.
          در هنگام نصب تیک این گزینه هارو قرار بدید.
          Graphicsenabler=yes
          yes=generate c-stat
          yes=generate p-stat
          http://builds.voodooprojects.org/bui...n-r1460.pkg.gz

نظر

• نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
            از لینک زیر آخرین نسخه Chameleon رو دانلود کنید.
            در هنگام نصب تیک این گزینه هارو قرار بدید.
            Graphicsenabler=yes
            yes=generate c-stat
            yes=generate p-stat
            http://builds.voodooprojects.org/bui...n-r1460.pkg.gz

با تشکر

متاسفانه گزینه ها را که تیک میزنم installation faild میدهد
            البته حجم موارد فوق در chameleon صفر است

منتظر راهنمایی شما هستم

نظر

• کند بودن سیستم

نوشته اصلی توسط kiansat نمایش پست ها
              با تشکر

متاسفانه گزینه ها را که تیک میزنم installation faild میدهد
              البته حجم موارد فوق در chameleon صفر است

منتظر راهنمایی شما هستم
              ظاهرا هیچکس در نصب هازارد مشکل کندی سیستم و تاخیر در عملیات را مثل من ندارد چون تمامی پست ها را خواندم هیچکس از این موضوع شکایتی نداشت مشکل از کجا میتواند باشد ؟
              لازم به ذکر است مشکل کارت گرافیکم تا حدودی حل شده و کارت صوتی هم نصب است ولی صدا به همین علت delay صدا را بریده بریده پخش میکند
              لطفا کمک کنید
              ویرایش توسط kiansat : https://i-phone.ir/forums/member/7872-kiansat در ساعت 27-08-2011, 10:15 AM

نظر

• مشکل در نصب هازارد

نوشته اصلی توسط kiansat نمایش پست ها
                ظاهرا هیچکس در نصب هازارد مشکل کندی سیستم و تاخیر در عملیات را مثل من ندارد چون تمامی پست ها را خواندم هیچکس از این موضوع شکایتی نداشت مشکل از کجا میتواند باشد ؟
                لازم به ذکر است مشکل کارت گرافیکم تا حدودی حل شده و کارت صوتی هم نصب است ولی صدا به همین علت delay صدا را بریده بریده پخش میکند
                لطفا کمک کنید
                کسی به داد ما نمیرسد

نظر

• دوست عزیز شما آخرین نسخه Chameleon رو که دانلود کرده بودید به صورت پیشفرض بدون تغییر هیچ گزینه ای نصب کنید.
                  بعد از نصب فایل متنی زیر رو به پوشه Extra منتقل کنید.و سیستم را ریست کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
                    دوست عزیز شما آخرین نسخه chameleon رو که دانلود کرده بودید به صورت پیشفرض بدون تغییر هیچ گزینه ای نصب کنید.
                    بعد از نصب فایل متنی زیر رو به پوشه extra منتقل کنید.و سیستم را ریست کنید.
                    استاد با سلام و تشکر

متاسفانه با این کار هم مشکل ما حل نشد مثل اینکه به ما نیومده هکینتاش را استفاده نماییم

راه حل دیگری هم هست ؟
                    ویرایش توسط kiansat : https://i-phone.ir/forums/member/7872-kiansat در ساعت 28-08-2011, 08:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط kiansat نمایش پست ها
                      استاد با سلام و تشکر

متاسفانه با این کار هم مشکل ما حل نشد مثل اینکه به ما نیومده هکینتاش را استفاده نمایید

راه حل دیگری هم هست ؟
                      dsdt سیستم رو با استفاده از نرم افزار auto patcher بدست بیارید و داخل پوشه extra قرار بدید.
                      DSDT Auto-Patcher 0.6
                      برای اجرای این نرم افزار باید java Runtime بر روی سیستم نصب باشد.
                      اگر این هم جواب نداد نصب به صورت DVD Retail+iBoot رو بهتون پیشنهاد میکنم.
                      آموزش

نظر

• استاد ممنون از پاسخگویی سریع شما داخل فولدر extra من 2 فولدر دیگه هست یکی extention و یکی دیگه من طبق راهنمایی قبلی شما فایل متنی را روی ریشه فولدر ریختم آیا درست عمل کردم و از کجا میشه فهمید دستوراتی که در فایل متنی پست قبلی عنوان فرموده بودید به درستی run شده است
                        مجددا ممنون

نظر

• دستورات فایل متنی برای بوت لودر Chameleon هستش و در هنگام بوت از این تنظیمات استفاده میکنه.اگر آخرین نسخه چاملون رو نصب کرده باشید و فایل plist رو داخل پوشه extra قرار داده باشید خود بوت لودر از این تنظیمات استفاده می کنه.
                          پوشه extention هم برای نصب ککست هستش.
                          این آموزش رو مطالعه کنید .

نظر

• سلام دوستان.

من هم بلاخره با آموزش شما تونستم هکینتاش روی لپ تاپم نصب کنم.

الان تنها مشکلی هایی که دارم این هست که نه کارت صدام را شناخته نه کارت گرافیک و نه کارت شبکه.
                            الان فقط توی قسمت دیسپلی یک ریزولیشن 768*1024 دارم

مدل لپ تاپم sony vaio fw-490 jgb هست

(یک باز هم ATY_Init را تیک زدمم اما بعد از لوگوی اپل یک صفحه خاکستری آمد و دیگه اتفاقی نیفتاد دوباره بدون تیک زدن نصب کردم وارد شد اما حالا کارت گرافیک ندارم)

کارت گرافیکم ATI Mobility Radeon HD 4650
                            کارت شبکه Marvell Yukon 88E8055 PCI-E Gigabit Ethernet Controller
                            کارت صدا هم Realtek هست.

ممنون میشم کمکم کنید.اگه اطلاعات بیشتری هم نیاز هست بگید تا قرار بدهم.
                            ویرایش توسط ch00ry : https://i-phone.ir/forums/member/11316-ch00ry در ساعت 28-08-2011, 12:50 PM

نظر

• سلام
                              لپ تاپ بنده
                              hp
                              cpu=core i3 350m
                              graphic=ATI Hd 5470
                              براي قسمت Customize به نظر شما چه گزينه اي انتخاب كنم
                              ویرایش توسط stallone : https://i-phone.ir/forums/member/67674-stallone در ساعت 01-09-2011, 08:54 PM

نظر

• با سلام
                                دوستان من موقع نصب آپدیت ۱۰.۶.۷ یه مشکل دارم
                                این اررور هست.
                                The Installer encountered an error that caused the installation to fail . Contact the software manufacturer for assistance.

نظر

صبر کنید ..
                                X