اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
    سلام سالار جان شرمنده
    من نزدیک ۱سال که میخواستم هکینتاش نصب کنم ولی همشون اول نصب روی ارم اپل گیر میکنن
    میخواستم بدونم این نسخه شما روی سیستم من(dell vostro 1500) نصب میشه؟
    چون من مشکل دانلود دارم گفتم اگه نصب مشه دانلود کنم
    البته من تا الان از دستورات کرنل اطلاع نداشتم ولی برای دفعه بد تمام دستورات شما رو اجرا میکنم
    بازم بابت حوصله که برای جواب دادن به سوال ها داری ممنونم

dell vostro 1500 - laptop | dell
    دوست عزیز مشخصات فنی لپ تاپ با هکینتاش مشکل خاصی نداره.
    فقط ببینید داخل بایوس گزینه ahci رو دارید یا نه.
    در کل قطعات سازگاری خوبی داره میتونید نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
      سلام سالار جان شرمنده
      من نزدیک ۱سال که میخواستم هکینتاش نصب کنم ولی همشون اول نصب روی ارم اپل گیر میکنن
      میخواستم بدونم این نسخه شما روی سیستم من(Dell Vostro 1500) نصب میشه؟

چون من مشکل دانلود دارم گفتم اگه نصب مشه دانلود کنم
      البته من تا الان از دستورات کرنل اطلاع نداشتم ولی برای دفعه بد تمام دستورات شما رو اجرا میکنم ولی هارد Achi رو توی *بایوس تنظیم میکردم
      بازم بابت حوصله که برای جواب دادن به سوال ها داری ممنونم

Dell Vostro 1500 - Laptop | Dell
      ممنون دوست عزیز.

همونطور که دوستمون هم اشاره کردن، سیستم شما برای اجرای این نوی هکینتاش، و حتی میتونم بگم برای اجرای لایون هیچ مشکلی نداره.

دوست عزیز، شما برای نصب، برای گرافیک لازم نیست هیچ درایوری انتخاب کنی. ( اگر دوست داشتی میتونی فقط درایور NVEnabler رو انتخاب کنی. ) اگر خواستی میتونی با فعال کردن گزینه Graphic Enabler در بوت لودر ( Chameleon )، گرافیک رو کامل به مک بشناسونوی.

برای صدا هم VoodooHDA 0.2.7.2 رو انتخاب کنی مشکلی فکر نکنم داشته باشی.

گزینه IOAHCIBlockStorageInjector رو هم انتخاب کن که درایو های هاردتو بصورت اکسترنال نشون نده.

فقط میمونه WiFi که امیدوارم مال شما از نوع Intel نباشه که هیچ درایوری تا حالا براشون نیومده.

البته فراموش نکنی که kernel رو هم انتخاب کنی.

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
        دوست عزیز مشخصات فنی لپ تاپ با هکینتاش مشکل خاصی نداره.
        فقط ببینید داخل بایوس گزینه ahci رو دارید یا نه.
        در کل قطعات سازگاری خوبی داره میتونید نصب کنید.
        نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
        ممنون دوست عزیز.

همونطور که دوستمون هم اشاره کردن، سیستم شما برای اجرای این نوی هکینتاش، و حتی میتونم بگم برای اجرای لایون هیچ مشکلی نداره.

دوست عزیز، شما برای نصب، برای گرافیک لازم نیست هیچ درایوری انتخاب کنی. ( اگر دوست داشتی میتونی فقط درایور NVEnabler رو انتخاب کنی. ) اگر خواستی میتونی با فعال کردن گزینه Graphic Enabler در بوت لودر ( Chameleon )، گرافیک رو کامل به مک بشناسونوی.

برای صدا هم VoodooHDA 0.2.7.2 رو انتخاب کنی مشکلی فکر نکنم داشته باشی.

گزینه IOAHCIBlockStorageInjector رو هم انتخاب کن که درایو های هاردتو بصورت اکسترنال نشون نده.

فقط میمونه WiFi که امیدوارم مال شما از نوع Intel نباشه که هیچ درایوری تا حالا براشون نیومده.

البته فراموش نکنی که kernel رو هم انتخاب کنی.
        ممنونم واقعا
        بله ahci داره و فعالش میکنم
        امیدوارم این دفعه دیگه نصب بشه
        ویرایش توسط iAmir Reza : https://i-phone.ir/forums/member/15597-iamir-reza در ساعت 20-08-2011, 12:31 AM

نظر

• دوست عزیز در این سایتی که شما معرفی کردین ۳ مدل xcode هست ! من از کدوم فولدر دانلود کنم ؟

مدل وایرلس هم : Level one Wireless USB Adapter | WUA-0603 هست !

آموزش و لینک نرم افزار EasyBCD رو هم اگر لطف کنید ممنون میشم !

فکر کنم مجبورم ویندوز رو عوض کنم چون Repair نشد به هیچ وجه !! حتی System Restore هم نتونست کاری انجام بده !!
          ویرایش توسط scOrp : https://i-phone.ir/forums/member/61408-scorp در ساعت 20-08-2011, 02:54 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط scOrp نمایش پست ها
            دوست عزیز در این سایتی که شما معرفی کردین ۳ مدل xcode هست ! من از کدوم فولدر دانلود کنم ؟

فکر کنم مجبورم ویندوز رو عوض کنم چون Repair نشد به هیچ وجه !! حتی System Restore هم نتونست کاری انجام بده !!
            بهترین کامپایل برای نسخه xcode 4.1 هستش از اون مسیسر آخرین نسخه رو که پسوند pkg.gz داره دانلود کنید.
            ترم افزار EasyBCD رو از اینجا دانلود کنید.
            قبل از نصب مک EasyBCD رو باز کنید .بر روی گزینه ADD Entry کلیک کنید.بالا صفحه نام چند مدل سیستم عامل وجود داره که باید Mac رو انتخاب کنید.اون رو روی MBR تنظیم کنید و روی ADD Entry کلیک کنید.
            حالا نصب مک رو شروع کنید.بعد از اتمام نصب با DVD ویندوز startup رو repair کنید.

نظر

دوست عزیز در این سایتی که شما معرفی کردین ۳ مدل xcode هست ! من از کدوم فولدر دانلود کنم ؟

دوست عزیزبرای Repair کردن، اول باید DVD ویندوز بتونه فایلهای Startup ویندوز رو در حالتی که اون پارتیشن برای بوت شدن فعال هستش، پیدا کنه. ولی در سیستم شما الان درایو مک فعال هستش ( برای بوت ) و ویندوز قادر به شناسایی فایلهای بوت خودش نیست.

شما برای اینکار، این روش رو تست کن :

در DVD ویندوز، به همون قسمت Repair برو، در صفحه بعدی که دو گزینه داره، گزینه بالایی رو انتخاب کن و Next رو بزن.

در صفحه بعدی، گزنیه DOS ( یا Command بود فکر کنم .. به هر حال گزینه آخره ) کلیک کن.

در پنجره داس باز شده تایپ کن :

Diskpart
              ( حالا Enter رو بزن. )

چند ثانیه طول میکشه تا این برنامه از روی DVD لود بشه.

List disk
              ( حالا Enter رو بزن. )

این دستور تمام هارد هاتونو نشون میده، شما هاردی که ویندوز روش نصبه پیدا کن و عددش رو به خاطر بسپار.

sel disk X
              ( که به جای X باید عددی که در قسمت بالا به خاطر سپرده بودی رو وارد کنی، مثلا sel disk 3 )
              ( حالا Enter رو بزن. )

list part
              ( حالا Enter رو بزن. )
              مثل همون حالتی که برای انتخاب هارد پیش اومد، فقط با این تفاوت که باید پارتیشنی رو که روش ویندوز نصبه اینجا عددشو به خاطر بسپاری.

sel part Y
              ( که Y همون عدد مربوط به پارتیشن هستش. )
              ( حالا Enter رو بزن. )

active
              ( حالا Enter رو بزن. )
              الان باید یه خط بنویسه که این پارتیشن active شده.

Exit
              ( حالا Enter رو بزن. )

Exit
              ( حالا Enter رو بزن. )

حالا روی ریستارت کلیک کنید.

دوباره با DVD ویندوز بوت کنید. به همون قسمتRepair برید و اینبار اگر مراحل بالا رو درست رفته باشید و پارتیشن ویندوز فعال باشه، در این قسمت برنامه پیداش میکنه و در صفحه بعد میتونید روی Startup Repair کلیک کنید.

=======================

برای نصب EasyBCD هم از سایت زیر دانلودش کنید :

لینک دانلود غیر مستقیم

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                دوست عزیز، RC5 نسخه نیست، بلکه سری هستش. (*یعنی Chameleon سری RC5 )

من خودمم با برخی از ورژن های این بوت لودر مشکل دارم، شما از نسخه های موجود در سایت اگر برای Snow Leopard هستش، با خیال راحت میتونید استفاده کنید، چون همشون لااقل توسط خودم تست شدن و مطمئنم هیچ مشکلی ندارن. ( البته اونایی که من معرفی کردم )

اگر هم برای Lion میخواید، بگید تا یه نسخه پایدار رو براتون آپلود کنم.
                از اونی که شما تو صفحه ی اول گذاشتید استفاده کردم و ارور bootmgr is missing میگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط mhshirani نمایش پست ها
                  از اونی که شما تو صفحه ی اول گذاشتید استفاده کردم و ارور bootmgr is missing میگیرم
                  دوست عزیز، شما هم Startup ویندوز رو یکبار با DVD ویندوز Repair کنید. اگر در هنگام تعمییر، ویندوز شناسایی نشد، از آموزشی که در پست بالایی هست، شما هم درایو ویندوز رو فعال کن، بعد دوباره که ریستارت کردی، باز هم Statup Repair کن.

نظر

• با chameleon کلا درست نشد با easybcd درستش کردم !
                    کسی میتونه درایور ati 5730m رو برام پیدا کنه؟ هرچی گشتم پیدا نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                      دوست عزیزبرای Repair کردن، اول باید DVD ویندوز بتونه فایلهای Startup ویندوز رو در حالتی که اون پارتیشن برای بوت شدن فعال هستش، پیدا کنه. ولی در سیستم شما الان درایو مک فعال هستش ( برای بوت ) و ویندوز قادر به شناسایی فایلهای بوت خودش نیست.

شما برای اینکار، این روش رو تست کن :

در DVD ویندوز، به همون قسمت Repair برو، در صفحه بعدی که دو گزینه داره، گزینه بالایی رو انتخاب کن و Next رو بزن.

در صفحه بعدی، گزنیه DOS ( یا Command بود فکر کنم .. به هر حال گزینه آخره ) کلیک کن.

در پنجره داس باز شده تایپ کن :

Diskpart
                      ( حالا Enter رو بزن. )

چند ثانیه طول میکشه تا این برنامه از روی DVD لود بشه.

List disk
                      ( حالا Enter رو بزن. )

این دستور تمام هارد هاتونو نشون میده، شما هاردی که ویندوز روش نصبه پیدا کن و عددش رو به خاطر بسپار.

sel disk X
                      ( که به جای X باید عددی که در قسمت بالا به خاطر سپرده بودی رو وارد کنی، مثلا sel disk 3 )
                      ( حالا Enter رو بزن. )

list part
                      ( حالا Enter رو بزن. )
                      مثل همون حالتی که برای انتخاب هارد پیش اومد، فقط با این تفاوت که باید پارتیشنی رو که روش ویندوز نصبه اینجا عددشو به خاطر بسپاری.

sel part Y
                      ( که Y همون عدد مربوط به پارتیشن هستش. )
                      ( حالا Enter رو بزن. )

active
                      ( حالا Enter رو بزن. )
                      الان باید یه خط بنویسه که این پارتیشن active شده.

Exit
                      ( حالا Enter رو بزن. )

Exit
                      ( حالا Enter رو بزن. )

حالا روی ریستارت کلیک کنید.

دوباره با DVD ویندوز بوت کنید. به همون قسمتRepair برید و اینبار اگر مراحل بالا رو درست رفته باشید و پارتیشن ویندوز فعال باشه، در این قسمت برنامه پیداش میکنه و در صفحه بعد میتونید روی Startup Repair کلیک کنید.

=======================

برای نصب EasyBCD هم از سایت زیر دانلودش کنید :

لینک دانلود غیر مستقیم
                      مرسی ولی مشکل اینجاست که در قسمت repair میشناسه ! یعنی میگه ویندوز روی درایو c هست بعد که میزنم میگه نمیتونم و restore کن که با اون هم درست نشد .

نظر

• نوشته اصلی توسط mhshirani نمایش پست ها
                        با chameleon کلا درست نشد با easybcd درستش کردم !
                        کسی میتونه درایور ati 5730m رو برام پیدا کنه؟ هرچی گشتم پیدا نشد
                        دوست عزیز، متاسفانه این گرافیک فعلا اصلا توسط مک ساپورت نمیشه. تنها چیزی که پیدا کردم، این بود که یه نفر تونسته بود، با این Kext فقط رزولوشن رو تغییر بده.

لینک دانلود

برای این کار هم فایل رو به پوشه System/Library/Extentions برده و توسط آموزشی که در امضام هست، Permission هاشو set کنین. ( لینک آموزش نصب Kext در هکینتاش )

نظر

مرسی ولی مشکل اینجاست که در قسمت repair میشناسه ! یعنی میگه ویندوز روی درایو c هست بعد که میزنم میگه نمیتونم و restore کن که با اون هم درست نشد .
                          دوست عزيز، شما چرا دوباره ويندوز رو نصب نميكني ؟ بعد با easybcd بوت مك رو هم ميتوني اضافه كني.

نظر

• یه سوال میپرسم شاید مسخره باشه(از نظر خودم)
                            من یه دی وی دیشو خریدم.من کلا از وین نصب کردن هیچی حالیم نمیشه.چه قدر احتمال ریسک داره؟اسونه یا سخت؟ ممکنه لپ تاپمو به باد فنا بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
                              یه سوال میپرسم شاید مسخره باشه(از نظر خودم)
                              من یه دی وی دیشو خریدم.من کلا از وین نصب کردن هیچی حالیم نمیشه.چه قدر احتمال ریسک داره؟اسونه یا سخت؟ ممکنه لپ تاپمو به باد فنا بدم؟
                              دوست عزیز، اگر منظورتون از ریسک، اطلاعات داخل لپ تاپ هستش، ریسکش برای شما احتمالا 100% هستش. ولی اگر منظورتون آسیب سخت افزاری به لپ تاپ هستش، ریسکتون 0% هستش.

در هر کاری که تازه میخواید شروع کنید، تا راه بیافتید، خیلی مشکلات و مسائل براتون بوجود میاد و ممکنه خیل وقتها نا امید بشید ولی کلید اصلی موفقیت، تلاش و تلاش و تلاش هستش. ( مثلا من خودم تا 9 ماه پیش هیچ چیزی در مورد هکینتاش نمیدونستم، ولی خب الان به راحتی روی هر سیستمی که بهم بدن، خیلی سریع و راحت هکینتاش رو نثب میکنم. )

برای نصب راحتتر، شما فیلم آموزشی رو دانلود کنید و 1 ساعت وقت بزارید و برخی توضیحات ابتدایی داخل سایت رو مطالعه کنید. اگر هم در حین نصب مشکلی براتون پیش اومد، اول داخل انجمن سرچ کنید شاید جواب سوالتون موجود باشه، اگر هم نبود، همین جا مطرح کنید، تا من یا سایر دوستان بتونیم کمکتون کنیم.

نظر

• سلام دوستان
                                یه مشکل جدید :دی
                                من تو محیط های فلش و iwork نمیتونم تایپ کنم !
                                مشکل از نصب نیودن درایور گراافیکه یا از چیزه دیگس ؟
                                اگه راهی برای رفع کردنش بلدید لطفا بگید
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X