اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام اگه کسی جواب منو بده ممنون میشم من hp probook 4540s دارم موریکس رو که نتونستم نصب کنم ولی مانتونلاین رو نصب کردم با استفاده از مای هک تو یه درایو که کنار ویندوزم قرار دادم و به صورت mbr نصب شد .حالا هرچی بوتلودر نصب میکنم کار نمیکنه و مجبورم با یو اس بی بیارمش بالا و دیگه این که وای فایم کار نمیکنه هر کاری کردم نشد لطفا کمک کنید از hp probook instaler هم استفاده کردم نمیشه کمک کنید کمک

نظر

• با multibeast اين ها رو تيك زده و نصب كنيد :
      Easy bcd
      chimera اخرين ورژن

نظر

• سلام مجدد فهمیدم مشکل بوتلودرم کجا بود وینوزم تو پارتیشن اول بود که جا به جاش کردم . ولی وای فای رو نتونستم کاری کنم تو سایت های خارجی دنبال فعال سازی بودم ولی مثل اینکه کارت وای فایم ساپورت نمیشه مدلش atheros ar9485 802.11b هست میخواستم ببینم هیچ راهی برای فعال سازیش نیست؟
        یه چیز دیگه تو دفعات اول دی وی دی رایترم ساپورت میشد و تشخیص داده میشد ولی الان نمیشناستش فکر کنم نصب یکی از ککست ها باعث اختلالش شده باشه ولی نمی دونم کدومه ؟ به نظرتون چیکار کنم؟
        ممنون

نظر

• سلام عزیزان بنده مشکل ریستارت شدن لب تاب در هنگام آمدن لوگو اپل را دارم مدل لب تاب asus-x450l
          core i7
          ram 8gb
          راه حل رفع این مشکل چیست ؟

نظر

• استفاده از يه ورژن ديگه

نظر

• درحال حاظر بنده ورژن 10.8 را استفاده کرده ام باید 10.9 دانلود کنم؟

نظر

• خير بايد مثلا اگه از iatkos ml3u استفاده ميكرديد الان بايد iatkos ml2 رو بايد دانلود و نصب كنيد

نظر

• سلام
                  من تونستم نصب کنم ولی تو تنظیمات اولیه برای اتصال به اینترنت از من router address و ip address اینارو باید چی وارد کنم.

نظر

• سلام ببخشید برای نصب ماوریکس به روش هکینتاش حتما باید ورژن 10.9 باشه؟؟؟ یعنی الان که 10.9.3 اومده نمیشه؟؟؟؟ چون من امروز اومدم 10.9.3 رو با unibeast بوتیبل کنم ارور داد !!!!!!!!!!
                    تورو خدا کمک کنین

نظر

• سلام دوستاان
                      من با روش my hack فلش بوتیبل رو درست کردم و فایلای فیکس mbr مخصوص 10.9.3 رو ریختم توش
                      حالا مساله اینجاست که وقتی میخوام بوت کنم با فلش ارور
                      error encountered while starting up the computer
                      میاد و یه تایمر 5 ثانیه میده و بعدش ریست میشه سیستم
                      ضمنا من دستگاهم lenovo z510 cpu i7
                      8gig ram
                      intel 4600 with nvidia 740m
                      هست
                      ضمنا با کرنل فلگ های -v -f PCIRooutUID=1 Graphic Enabler=No
                      هم جواب نگرفتم
                      ضمنا معماری سی پی یو هم هاسول هست
                      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                      ویرایش توسط arh_5464 : https://i-phone.ir/forums/member/39185-arh_5464 در ساعت 21-06-2014, 04:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                        سلام دوستاان
                        من با روش my hack فلش بوتیبل رو درست کردم و فایلای فیکس mbr مخصوص 10.9.3 رو ریختم توش
                        8gig ram
                        هست
                        هم جواب نگرفتم
                        دوستان ممنون میشم نظراتون رو بفرمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط behradjafari نمایش پست ها
                          سلام ببخشید برای نصب ماوریکس به روش هکینتاش حتما باید ورژن 10.9 باشه؟؟؟ یعنی الان که 10.9.3 اومده نمیشه؟؟؟؟ چون من امروز اومدم 10.9.3 رو با unibeast بوتیبل کنم ارور داد !!!!!!!!!!
                          تورو خدا کمک کنین
                          ميشه با disk utility امتحان كنيد

نظر

• سلام دوستان
                            مرسی از اموزش خوبتون ، من تمام مراحل را رفتم و به مشکل بر نخوردم اگرچه که bottable شدن ویندوزم از کار افتاد و مجبور شدم درستش کنم .
                            1 سوال داشتم که هنگام نصب میتونم از همین پارتیشن بندی ممکن استفاده کنم و دوباره هارد را پارتیشن بندی نکنم ؟
                            من لپتاپم vostro 1520 هست و ویندوز 7 دارم و سعی دارم دوئال بوتشون کنم.
                            مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                              سلام دوستاان
                              8gig ram
                              هست
                              هم جواب نگرفتم
                              دوستان من با تغییر کرنل برای مشکل هاسول بودن تونستم اون ریست رو رد کنم و نصب رو به پایان برسونم
                              اما مشکل اینجاست که بعد از ریست وقتی میخواد بیاد بالا ریست میشه باز
                              تو چند تا فروم خارجی دیدم گفته بودن ککست هایnvidia رو پاک کنم ولی هنوز مشکل پا برجاست
                              ازتون واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

نظر

• خلاصه من تونستم مک رو روی dell vostro 1520 نصب کنم اما روی هارد اکسترنال نصب کردم ، یه جورایی دوال بوت شده .
                                همه چیش اوکه ی فقط کارت صدا و مودم وایفای را نمی شناسه
                                می خواستم ببینیم فایل kext را برای این دو تا سراغ دارین یا خیر .
                                برای کارت صدا vodoo 2.7.2 را نصب کردم نشد برای مودم وایفای هم چندتا نصب کردم اما همش سرچ می کنه ولی به روتر وصل نمی شه.
                                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X