اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام .شما که اموزش نصب به این کاملی را گذاشتین خوب اموزش نصب درایو وبدون فلش بوت شدن هم بزارین .4 روز درگیره همینم .درایو صدا هم ندارم .یه کاری کنین :d

نظر

• نوشته اصلی توسط adidasx نمایش پست ها
      سلام .شما که اموزش نصب به این کاملی را گذاشتین خوب اموزش نصب درایو وبدون فلش بوت شدن هم بزارین .4 روز درگیره همینم .درایو صدا هم ندارم .یه کاری کنین :d

سلام
      شما برای نصب صدا میتونید از ورژن قدیمی VoodooHDA استفاده کنید برای مثال لپتاپم ورژن 2.7.2 VoodooHDA رو ساپورت کرد.
      حالا من نمیدونم که شما تونستید Wifi را نصب کنید یا نه ؟ اگر جواب شما نه باشه من خودم تو google مدل Wifi شما دراوردم.
      مدل Wifi شما Atheros AR9285 هستش.
      این لینک دانلود kext وای فای : دانلود IO80211Family kext zip

این هم لینک دانلود برنامه نصب kext و: دانلود Kext Helper zip

نظر

• دست درد نکنه .من وای فای مشکل ندارم .فقط مشکل صدا با مشکل بوت دارم همین.hp pro book 4530s اگه میشه واسم \یدا کنید صداشا خیلی اذیت شدم ولی نشد

نظر

• الان تنها مشکلی که دارم اینه کارت گرافیکم یعنی NVIDIA 540M GT رو نمی شناسه و به صورت دیفالت روی Intel 3000HD هست، چیکارش کنم؟
          البته مشکل بوت بدون فلش هنوز پابرجاست

نظر

• ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــلام .یکی کمکم کنه .باو صدا ندارم .kextlمدل کارت صدا هم گرفتم نصب کردم جواب نداد

نظر

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــلام .یکی کمکم کنه .باو صدا ندارم .kextlمدل کارت صدا هم گرفتم نصب کردم جواب نداد
              voodoo HDA رو امتحان کردی؟

نظر

• اره داشی تست کردم اصلان باهاش مچ نیست .در ضمن نتونستم بدون فلش بوت کنم .شما تونستین؟

نظر

• با سلام من هر کاری میکنم بعد از نصب ککست ها سیستم بالا نمی آد با کامند x- هم بالا نمی آد.
                  http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...76b52513ab.jpg
                  ویرایش توسط vahid2533 : https://i-phone.ir/forums/member/39487-vahid2533 در ساعت 05-12-2013, 11:29 AM

نظر

اره داشی تست کردم اصلان باهاش مچ نیست .در ضمن نتونستم بدون فلش بوت کنم .شما تونستین؟
                    بدون فلش کسی آموزش نمی ذاره بفهمیم چطوره که. نتونستم هنوز
                    من هم با صدا مشکل پیدا کردم نصب می کنم ریست می کنم رو لودینگ مک یه سری نوشته میاد هنگ می کنه، دارم نسخه های دیگه Voodoo رو تست می کنم
                    هنوز هم نتونستم GF 540M GT که کارت گرافیکم هست رو بهش بشناسونم با Intel HD 3000 بالا میاد

نظر

• چـــــــــــــــــــــرا کسی به داده ما نمیرسه باو صدا ندارم .بدون فلش نمیتونم بوت کنم .باو یه اموزش بزارین .خواهش میکنم .7 روزه دسم بنده .100بار تا حالا نصب کردم باک کردم

نظر

• پيشنهادم بهتون اينه كه مك رو با يك dvd 9 بوت كنيد
                        اين گزينه ها رو تيك دار كنيد
                        http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...78918473e8.jpg
                        تيك network رو هم بزنيد
                        ویرایش توسط Hameeeeed : https://i-phone.ir/forums/member/117804-hameeeeed در ساعت 05-12-2013, 02:04 PM

نظر

• این گزینه ها اصلان کجا هستن؟؟؟

نظر

این گزینه ها اصلان کجا هستن؟؟؟
                            شرمنده من اينو با نسخه هاي iatkos اشتباه گرفتم شما بايد بعد از نصب مك ، multibeast رو نصب كنيد و با استفاده از اون اين گزينه ها رو انتخاب كنيد

نظر

• این کارا کردم نشد .multibeast /probook hp/تمام اینرا نصب کردم پاک کردم بازم نشد .نه صدا دارم نه میتونم بدون فلش بوت کنم تازه فهمیدم باتری منیجر مشکل داره .باو به دادم برسین

نظر

• اخرين ورژن voodoo hda رو از kexts.com به صورت فايل pkg دريافت و نصب كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X