اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان کمکم کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان بالاخره درست کردم.
      اما یه سوال قبل نصب دارم اینکه من الان 4درایو تو ویندوز دارم
      درایو c که توش ویندوز هست و درایو D هم خالیه
      اون 2 درایو دیگم ÷ره و توش اطلاعات مهمی دارم و اگه من نصب کنم اطلاعاتم پاک میشه؟؟؟؟
      نمیشه همین ویدوز که نصب هست و نگه دارم و در کنار این mountain lion رو نصب کنم؟؟؟تو رو خدا جواب بدید
      ممنون میشم

نظر

• البته اون درایوی که توش ویندوز نصبه رو شاید مجبور شین به خاطر خراب شدن بوت لودر ویندوز فرمت کنین اما اون دو تا درایو مشکلی براشون بیش نمیاد

نظر

• سلام.دوستان من نسخه ی اصلی iAtkos ml رو از سایتش گرفتم و برای نصب از طریق فلش مجبور شدم اونو روی VMWare نصب کنم وبا اموزشی که توی سایت iAtkos بود image رو روی فلش restore کردم و بعد chemira رو هم روش نصب کردم.بعد با فلش iAtkos رو بوت کردم .اول بدون وارد کردن هیچ karnel flag ای enter رو زدم که روی ارم اپل گیر کرد و علامت ورود ممنوع بالاش اومد.بعد با karnel flag های مختلف سعی کردم که هیچ کدوم نشد و پیغام still wating for root device رو نشون میده.روی لپتاپ hp 4540s دارم نصب میکنم.ممنون میشم اگه یکی یه راه حل برای این بگه.عکسش رو هم گرفتم.

نظر

• الان که این جواب رو دادید تست کردم فلش بوت نمیشه.هر کاری میکنم نمیشه
            حتی فرست بوت رو روی usb-hdd قرار دادم نشد.
            تو ویندوز هم وقتی فلش رو میزنم میگه باید فورمت شه.
            تو رو خدا بگید چی کار کنم؟؟؟
            کلافه شدم....

نظر

• دوستان کمکم کنید

نظر

• با سلام
                من laptope vaio دارم وقتی unibeast رو می خوام ران کنم لوگوی اپل می آد گیر می کنه نمی دونم باید چیکار کنم تمامی این کارایی که گفتید رو انجام دادم ولی نشد
                کارت گرافیکم ATI هست

نظر

• نوشته اصلی توسط amspayam نمایش پست ها
                  با سلام
                  من laptope vaio دارم وقتی unibeast رو می خوام ران کنم لوگوی اپل می آد گیر می کنه نمی دونم باید چیکار کنم تمامی این کارایی که گفتید رو انجام دادم ولی نشد
                  کارت گرافیکم ATI هست
                  Unibeast كه تنها روي مك اجرا ميشه منظورتون چيه !

نظر

• نه منظورم اینه که بد از اینکه فایل رو با unibeast ریختم روی فلش بااستفاده ازmacbook و فلش رو برای بوت می زنم به لپ تاپم این اتفاق برام میفته

نظر

• من یه مشکل دیگه پیدا کردم زمانی که دارم install می کنم کیبورد و موسم غیر فعال شده دسترسی به کیبورد usbام ندارم باید چیکار کرد؟

نظر

من یه مشکل دیگه پیدا کردم زمانی که دارم install می کنم کیبورد و موسم غیر فعال شده دسترسی به کیبورد usbام ندارم باید چیکار کرد؟
                        بهتره از نسخه هکینتاش iAtkos ml2 یا ml3u استفاده کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                          بهتره از نسخه هکینتاش iAtkos ml2 یا ml3u استفاده کنین
                          من اینو install کردم به مرحله ای رسیدم که باید username و pass برای سیستم انتخاب کنم تا اینجا با موس usb اومدم جلو ولی از اینجا به بعد کیبوردلازم هست که ندارم
                          توی همین فوروم گذاشته بودن دوستان که یه فایلرو اگه تو مسیر usb کپی کنیم می شه از کیبورد و موس میشه قبل از بالا اومدن os و نصب multibeast استفاده کرد ولی لینک دانلودش خراب بود اگه بشه بهم کمک کنید ممنون می شم

نظر

• من این مشکلمو حل کردم و روی سیستم مک رو ریختم تنها مشکلی که دارم اینه که هرکاری می کنم بدون USB بوت نمی شه و وقتی که با USB بوت می کنم فقط می تونم تو safe mode باشم اگه یکی کمک کنه ممنون می شم در ضمن هر کیم مشکل کیبوردرو داره مثله من بگه که کمکش کنم

نظر

من این مشکلمو حل کردم و روی سیستم مک رو ریختم تنها مشکلی که دارم اینه که هرکاری می کنم بدون USB بوت نمی شه و وقتی که با USB بوت می کنم فقط می تونم تو safe mode باشم اگه یکی کمک کنه ممنون می شم در ضمن هر کیم مشکل کیبوردرو داره مثله من بگه که کمکش کنم
                              شما بوت لودرو نصب نكرديد

نظر

• بله نصب کردم

نظر

صبر کنید ..
                                X