اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
    عزیز مشکل بوت حل شد و صدا هم دارم. فقط اینترنتم پریده. چکار کنم ؟ ککستهای اینترنت رونصبیدم ولی بازم میگه ethernet not connect. اعصابم رو خورد کرده. راهی هست که بشه درستش کرد ؟
    من از اونایی که تو خود multibeast بودن استفاده کردم.
    در ضمن fake smc رو نصب نکن چون دوباره ممکنه صفحه سیاهه بیاد!
    ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 17-09-2012, 03:44 PM
    .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
      من از اونایی که تو خود multibeast بودن استفاده کردم.
      در ضمن fake smc رو نصب نکن چون دوباره ممکنه صفحه سیاهه بیاد!
      شما کدوم یکی رو نصب کردید؟ مال شما هم گیگابایت هست دیگه ؟ آیا به جز قسمت network باید چیز دیگه ای هم تیک بزنم که مکمل باشه براش؟ من تا از مولتی بیست نصب میکنم یه پنجره نصب میشه و یه پنجره دیگه بعدش میاد که توش 2 تا گزینه میاد. یکی برای نصب هست و یکی دیگه واسه debug هست. من هر دو تست زدم و ریست کردم بازم مشکل هست. شما کدوم گزینه هارو تیک زدید. میشه راهنمایی کنید. شرمنده سوال میکنم زیاد.

نظر

شما کدوم یکی رو نصب کردید؟ مال شما هم گیگابایت هست دیگه ؟ آیا به جز قسمت network باید چیز دیگه ای هم تیک بزنم که مکمل باشه براش؟ من تا از مولتی بیست نصب میکنم یه پنجره نصب میشه و یه پنجره دیگه بعدش میاد که توش 2 تا گزینه میاد. یکی برای نصب هست و یکی دیگه واسه debug هست. من هر دو تست زدم و ریست کردم بازم مشکل هست. شما کدوم گزینه هارو تیک زدید. میشه راهنمایی کنید. شرمنده سوال میکنم زیاد.
        آره ماله منم گیگاست.
        من اینو زدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
          اول از همه لینک سالم:
          دانلود OS X Mountain Lion v10.8 - سیستم عامل شیرکوهی مکینتاش

iAtkos هم همین سیستم عامل مکینتاش هستش که هسته اون برای سازگاری بیشتر با کامپیوترهای غیر مک هک شده.
          واضح هم هستش که این جور مکینتاش ها نصبشون بر روی PC راحتر هستش ولی متاسفانه هنوز نسخه Mountain Lion اون منتشر نشده.
          ممنون از توضیحاتتون فقط من الان نمی تونم اون lion DMG که روی کینگ دارم رو نصب کنم به جای iatkos ?
          یا اگه نمی شه
          من بیرون روی این cd ها که مال شرکت هایی مثل دریا سافت و ... هستن 10.7 رو پیدا کردم پشتش نوشته بود با قابلیت نصب روی pc رو بگیرم یا اونا هم مطمظن نیستن ؟

نظر

• من نمیدونم چرا جواب نمیده. من دارم با یه لب تاب که به همین مودم به صورت وایرلس وصله تو نت میام. ولی میخوام با مک بیام تو نت همون پیام رو میده. همه چراغهای مودم روشنن ولی چراغ ethernet خاموشه. ولی لب تاپ به نت وصله.
            من فک کنم ورژن مولتی بیست به لایون میخوره نه به مونتین لایون.آخه مال لایون هست. ورژن 5.0.2 اومده که مخصوص مونتین هست.
            یکی لطف میکنه واسم لینک دانلودش رو بزاره ؟ سرعت من پایین هست سایت بم ارور میده.
            سیستم رو روشن خاموش کردم همه چراغهای مودم روشن شد. ولی باز هم به نت وصل نیست.
            ویرایش توسط most : https://i-phone.ir/forums/member/69066-most در ساعت 17-09-2012, 05:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamine نمایش پست ها
              ممنون از توضیحاتتون فقط من الان نمی تونم اون lion DMG که روی کینگ دارم رو نصب کنم به جای iatkos ?
              یا اگه نمی شه
              من بیرون روی این cd ها که مال شرکت هایی مثل دریا سافت و ... هستن 10.7 رو پیدا کردم پشتش نوشته بود با قابلیت نصب روی pc رو بگیرم یا اونا هم مطمظن نیستن ؟
              اونی که تو کینگ هستش فک کنم ماله Lion هستش چون آخرین آپدیتی که من یادمه اومده بود به معرفی Mountain Lion مونده بود. اگه میخواین که Lion نصب کنید میتونید ازش استفاده کنید.
              ولی خب اگه بخواین Lion هم نصب کنید بازم نسخه iAtkos ش بهتره.
              من که فکر میکنم شما منتظر باشید تا نسخه iAtkos ML بیاد بهتره. ولی به هر حال خودتون باید انتخاب کنید.

در مورد بقیه هم اطلاعی ندارم.

نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
              من نمیدونم چرا جواب نمیده. من دارم با یه لب تاب که به همین مودم به صورت وایرلس وصله تو نت میام. ولی میخوام با مک بیام تو نت همون پیام رو میده. همه چراغهای مودم روشنن ولی چراغ ethernet خاموشه. ولی لب تاپ به نت وصله.
              من فک کنم ورژن مولتی بیست به لایون میخوره نه به مونتین لایون.آخه مال لایون هست. ورژن 5.0.2 اومده که مخصوص مونتین هست.
              یکی لطف میکنه واسم لینک دانلودش رو بزاره ؟ سرعت من پایین هست سایت بم ارور میده.
              چشم شما اگه یه چند دقیقه صبر کنید براتون لینک مستقیم میدم.

نظر

• لینک مستقیم Multibeast ورژن ۵.۰.۲ مخصوص شیر کوهی:

- - - - - - - - - -

لینک مستقیم Multibeast ورژن ۵.۰.۲ مخصوص شیر کوهی:

نظر

• من از دست این لامصب کلافه شدم. نزدیک به 6 ساعته دارم با این اینترنتش ور میرم که یه چشم امیدی باز بشه واسم. هیچ که هیچ. قبل از نصب تی بیست و ککستها هیچ مشکلی با نت نداشتم. ولی صدا و بوتلودر نداشتم. الان صدا و بوتلودر دارم ولی نت ندارم.
                  تا حالا همچین مشکلی نداشتم. توی iatkos بود یه ککست نصب میکردی به اسم build of ethernet ولی این مولتی بیست نداره همچین گزینه ای رو. توی تنظیماتی network که میرم هم چیزی جز cable unploge چیزی شبیه به این نوشته صحیحش رو نمیدونم نوشته به معنای اینکه کابل مودم وصل نیست. ولی دقیقا وصله و همه چراغاش چشمک میزنن و روی لب تاب هم نت دارم. من نمیخوام باز به ویندوز یا 10.7.4 برگردم.
                  دوستان کسی همچین مشکلی نداشته؟؟؟؟

نظر

من از دست این لامصب کلافه شدم. نزدیک به 6 ساعته دارم با این اینترنتش ور میرم که یه چشم امیدی باز بشه واسم. هیچ که هیچ. قبل از نصب تی بیست و ککستها هیچ مشکلی با نت نداشتم. ولی صدا و بوتلودر نداشتم. الان صدا و بوتلودر دارم ولی نت ندارم.
                    تا حالا همچین مشکلی نداشتم. توی iatkos بود یه ککست نصب میکردی به اسم build of ethernet ولی این مولتی بیست نداره همچین گزینه ای رو. توی تنظیماتی network که میرم هم چیزی جز cable unploge چیزی شبیه به این نوشته صحیحش رو نمیدونم نوشته به معنای اینکه کابل مودم وصل نیست. ولی دقیقا وصله و همه چراغاش چشمک میزنن و روی لب تاب هم نت دارم. من نمیخوام باز به ویندوز یا 10.7.4 برگردم.
                    دوستان کسی همچین مشکلی نداشته؟؟؟؟
                    من اینجوری برداشت می کنم که شما وقتی از رو فلش بوت می کنید اترنت کار می کنه ولی وقتی از رو هارد بوت می کنید نه، درسته؟ خب پس احتمالا تو فلش Unibeast ککستی هست که اونو راه میندازه. و تنها کککست مربوط به شبکه تو فلش یونی بیست IONetworkingFamily هست، همونو کپی کنید رو هارد.

نظر

• مدل مادربردتون چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sahand_N نمایش پست ها
                        من اینجوری برداشت می کنم که شما وقتی از رو فلش بوت می کنید اترنت کار می کنه ولی وقتی از رو هارد بوت می کنید نه، درسته؟ خب پس احتمالا تو فلش Unibeast ککستی هست که اونو راه میندازه. و تنها کککست مربوط به شبکه تو فلش یونی بیست IONetworkingFamily هست، همونو کپی کنید رو هارد.
                        کاملا درست میگید. پس باید این ککست رو کپی کنم تو extention . امیدوارم که درست بشه.ممنون
                        amgr عزیز. مدل مال من gigabyte ga p31 ds3l هست. همه هکینتاش ها روش اجرا شدن تا حالا.

نظر

کاملا درست میگید. پس باید این ککست رو کپی کنم تو extention . امیدوارم که درست بشه.ممنون
                          amgr عزیز. مدل مال من gigabyte ga p31 ds3l هست. همه هکینتاش ها روش اجرا شدن تا حالا.
                          ماله منم همينه ولى نميدونم رو ماله شما چطور اينترنت نداره!!
                          شما روشى كه دوستمون گفتن رو امتحان كنيد شايد درست شد.

نظر

• من نصب کردم همه چیز درسته ولی اینترنت نداره
                            usb d-link dw 120 دارم که نمیشناسه کسه میدو نه چیکار باید کرد ؟
                            مرسی

نظر

• واقعا که مسخرس. باید یه راهی باشه دیگه. من اون ککست رو هم امتحان کردم ولی باز هم نمیشه . تازه کئی نمیشه و میگه can not be use. نمیتونه ازش استفاده کنه. من میگم شاید این dsdt مشکل ساز باشه. شاید اگر بدون dsdt نصب بشه مشکلی پیش نیاد. چون تا dstd نصب میشه نت میپره.

نظر

• من نصب کردم همه چیز درسته ولی اینترنت نداره
                                usb d-link dw 120 دارم که نمیشناسه کسی میدونه چیکار باید کرد ؟
                                مرسی
                                ویرایش توسط gh6200 : https://i-phone.ir/forums/member/27040-gh6200 در ساعت 18-09-2012, 10:05 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X