اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

ماله من اولش بعد بوت pci configuration error می داد دو تا فابل تو سایتای مختلف بود کپی کردن تو فلش اون مشکل رفع شد الان از اون رد میشه still waiting for root devicen میده دیگه خسته شدم کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟

نظر

• سلام وقت بخیر

دوستانی ک لب تاب vaio cpccw داشتن که با نسخه های L1 و L2 مشکل pci configuration برخورد میکردند ! این نسخه رو تست کردند ؟ بازم مشکل برقراره ؟؟؟؟ /((( این مورد جوابگو نبود npci=0x2000 va 0x3000 ))) و همچنین با آپدیت بایوس نیز کاری پیش نبردم بی خیال شدم!!! من hazard نصب دارم !!
      sony
      cpu i5
      ram3
      vga gf310

ممنون میشم اگه راهی ب ذهنتان رسید بگید

نظر

• سلام دوستان
        شاید اینجا جای سوال من نباشه! عذر hp 4530 i5 هم گرافیک اینتل داره هم ati میشه هکینتاش روش ریخت؟

- - - - - - - - - -
        ویرایش توسط morteza2813 : https://i-phone.ir/forums/member/75116-morteza2813 در ساعت 11-09-2012, 03:08 AM

نظر

کلا هکینتاش با لب تاپای سونی مچ نیست بزور با هزار زحمت روش لیون ریختم که به غلط کردن افتادم فعلا اسنو لئوپارد دارم که خوبه ولی دارم سعی می کنم مونتین لاین بریزم حالا ببینم چی میشه

نظر

راستی برای رفع مشکل pci configuration begins باید دو تا فایل و در اکستنشن فلش تغییر بدین تو گوگل پی سی ای .... بنوسین بقیش و متوجه میشین

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
              راستی برای رفع مشکل pci configuration begins باید دو تا فایل و در اکستنشن فلش تغییر بدین تو گوگل پی سی ای .... بنوسین بقیش و متوجه میشین
              اون دو فایل رو باید کجا قرار دهم ؟؟ فایلها رو لطف میکنید؟؟ مشکل فقط در بوت شدن هست ک با pci configuration begins رو ب رو میشیم!

نظر

• من یه سوال داشتم : میخواستم بدونم این کار ریسک نداره ؟

که اگه یه موقع با اروری مواجه بشیم با پی سی خداحافظی کنیم ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط imahyar77 نمایش پست ها
                  من یه سوال داشتم : میخواستم بدونم این کار ریسک نداره ؟

که اگه یه موقع با اروری مواجه بشیم با پی سی خداحافظی کنیم ؟؟؟
                  نه ديگه در اون حد!
                  ديگه آخرش اينه كه اطلاعات روى هارد ديسكتون بپره!

فرستاده شده از آيپدم به وسيله Tapatalk HD
                  .:amgr:.

نظر

شما باید این فایل هارو دانلود کنین http://www.osx86.net/downloads.php?do=file&id=1417 و در System/Library/Extensions folder جایگزین کنین مشکل pci configuration begins حل میشه البته خودم از این مرحله گذشتم و به مشکلات بزرگتری بر خورد کردم دقیقا از روزی که لاین اومد دارم سعی می کنم بریزم دو سه هفته پیش با ۴ ۵ تا کرنل بالا اوردمش حالا اومدم رو مونتین لاین ببینم با این چیکار میشه کرد فعلا که مشکلم still waiting for device هست

نظر

شما باید این فایل هارو دانلود کنین AppleACPIPlatform_IOPCIFamily - Downloads - OSx86.net و در System/Library/Extensions folder جایگزین کنین مشکل pci configuration begins حل میشه البته خودم از این مرحله گذشتم و به مشکلات بزرگتری بر خورد کردم دقیقا از روزی که لاین اومد دارم سعی می کنم بریزم دو سه هفته پیش با ۴ ۵ تا کرنل بالا اوردمش حالا اومدم رو مونتین لاین ببینم با این چیکار میشه کرد فعلا که مشکلم still waiting for device هست
                      من قبل از نصب چطور فایل تغییر بدم ؟؟ یعنی باید در فلشی ک ایجاد کردم جایگزین کنم یا در سی دی ؟؟؟

دوستان من نتوستم این نسخه رو رایت کنم با این پیغام رو ب رو میشم image is too large for this media transmac

نظر

شما طبق اموزش های انجمن واسه اینستال فلش درست کن واسه فلش درست کردن نیاز به یه هکینتاش یا سیستم مک داری من خودم از اسنو استفاده کردم رو یه درایو اسنو ریختم و کلا دست بهش نمیزنم و سیستم عامل های دیگرو تو یه درایو دیگه میریزم و به هر مشکلی برخوردم از اسنو لئوپارد کمک میگیرم

نظر

در مورد سوال اولتون بله باید قبل از اینستال فایل هارو در فلشی که میخواین با اون بوت کنین جایگزین کنین و طبیعتا به یه سیستم مک یا هکینتاش نیاز دارین

نظر

در مورد سوال اولتون بله باید قبل از اینستال فایل هارو در فلشی که میخواین با اون بوت کنین جایگزین کنین و طبیعتا به یه سیستم مک یا هکینتاش نیاز دارین
                            موردی نداره مک نصب دارم تست میکنم خبر میدم ، من فلش ندارم 8 گیگ دارم از یه درایو بجای فلش استفاده میکنم فردا با فلش میتستم
                            البته MacDrive نیز فکر کنم بشه استفاده کرد!! شاید نمیدونم
                            ارادتمند
                            اکبر
                            ویرایش توسط robott : https://i-phone.ir/forums/member/51024-robott در ساعت 13-09-2012, 04:59 AM

نظر

• من برای dsdt رفتم تو همون لینکی که دادید مدل لپ تاپم هم اونجا هست اما نمی دونم چه جوری دانلود کنم ... کمکم کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
                                من برای dsdt رفتم تو همون لینکی که دادید مدل لپ تاپم هم اونجا هست اما نمی دونم چه جوری دانلود کنم ... کمکم کنید.
                                جور خاصى نبايد دانلود كنيد!
                                فقط بايد اونجا يه اكانت داشته باشيد و فايل dsdt با پسوند .aml رو دانلود كنيد.

فرستاده شده از آيپدم به وسيله Tapatalk HD
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X