اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من sata mode selection رو که روی AHCI قرار میدم، ویندوز سون موقع لود شدن کرش میکنه و ریبوت میشه!!! مشکل از کجاست؟

نظر

• سلام
      من همه مراحل رو درست رفتم و مک رو هم نصب کردم. با multibeast بوت لودر chimera که روش بود رو نصب کردم ولی برای بالا اومدن سیستم بازم نیاز به usb هست و اگر usb نباشه ارور boot0=error رو میده!
      چیکار کنم؟
      در ضمن کارت صوتی، شبکه و ... رو راحت میشناسه
      ویرایش توسط David_Soheil : https://i-phone.ir/forums/member/14664-david_soheil در ساعت 30-08-2012, 11:29 PM

نظر

• جواب سوال قبلی رو که ندادید. میخواستم تجربه ام رو از نصب ۱۰.۸ بگم.
        چیزی که باعث تعجبم شد اینه که من رو سیستمم ویندوز ۷ و مک ۱۰.۸ رو به صورت دوال بوت دارم و جالب اینه که هکینتاش سرعتش از ویندوز ۷ بیشتره! بوت شدنش ۱۰ ثانیه طول میکشه!!! درحالی که ۷ بوتش بیشتر از ۱۵ ثانیه!( هر دوتاشون رو هم با هم نصب کردم! ). سیستمم هم آنچنان قوی نیست:
        cpu g620
        ram 4gb
        gp gt220
        در کل همه چیز مثل ساعت کار میکنه
        با تشکر از siwa عزیز

نظر

• دوستان واسه رفع مشکل sleep و طول کشیدن بیش از حد خاموش شدن سیستم راهکاری وجود داره؟کلا کدوم قسمت مک رو باید واسه این کارا دستکاری کنم؟

نظر

• گیر کردن در صفحه ی سفید برای مدل vgn-sr

سلام
            وقتی سیستم و با فلش بوت می کنم، فلش و انتخاب می کنم ولی در ادامه سیستم ام همینجور روی صفحه ی سفید با سمبل اپل می مونه
            همین فلش رو روی یک لپتاپ DELL امتحان کردم مشکلی نداشت و وارد وراحل نصب می شد. ولی روی سونی گویا مشکل داره. بایاس و اپدیت کردم ولی مشکل همچنان هست. چه پیشنهادی دارید؟
            مدل :
            sony
            VGN-SR 490PDB

نظر

• نوشته اصلی توسط mahany_mahan نمایش پست ها
              دوستان واسه رفع مشکل sleep و طول کشیدن بیش از حد خاموش شدن سیستم راهکاری وجود داره؟کلا کدوم قسمت مک رو باید واسه این کارا دستکاری کنم؟
              در جریان هکینتاش نیستم اما تو قسمت system perefences روی energy saver قسمت های power adapter و battery رو روی never بذارین
              منظورم sleep هاشونه

نظر

• من نصبش کردم ولی موقع بالا اومدن ارور میده و میگه press power button to restart و روی لوگو گیر میکنه اما با -x بالا آوردمش ولی با -x نمیشه ککست نصب کرد مثل safe mode میمونه راهی نیست؟ لپ تاپ asus n53sv یا همه kernal flag های دیگه هم امتحان کردم نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                  من sata mode selection رو که روی AHCI قرار میدم، ویندوز سون موقع لود شدن کرش میکنه و ریبوت میشه!!! مشکل از کجاست؟

برای حل این مشکل باید تو بایوس sata mode رو روی AHCI بذارید و دوباره 7 رو نصب کنید.
                  اینجوری 7 دیگه در حالت ahci هم بدون مشکل بوت میشه

نظر

• من الان کامل نصبیدم ولی بعد از نصب mb دیگه نمیتونم بوت کنم!
                    حتی با یو اس بی هم نمیشه.
                    اولش که ارور boot0 میداد بعد با این روش اونو درست کردم:
                    How to fix the boot0 error for your Hackintosh
                    ولی الان صفحه بوت اون صفحه سفیده میاد ولی تا میخواد بره تو مک مانیتور NO SIGNAL میده بعد همین جوری میمونه!
                    ممنون میشم
                    .:amgr:.

نظر

• اشکالی نداره UniBeast رو توی مکبوک اپل اجرا کنم؟

نظر

• آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

نوشته اصلی توسط Apple55 نمایش پست ها
                        اشکالی نداره UniBeast رو توی مکبوک اپل اجرا کنم؟
                        نه من خودمم رو مك بوك نصبيدم!
                        ولى اين multibeast واقعا مسخرست به هيچ دردى نميخوره جز بوت نكردن سيستم!

فرستاده شده از آيپدم به وسيله Tapatalk HD
                        .:amgr:.

نظر

من همه ي كارارو كردم ولي هكينتاش بالا نمياد و وقتي هم كه با -x بالا ميارمش كيبوردم كار نمي كنه و نمي تونم يوزر بسازم

نظر

• نوشته اصلی توسط apple55 نمایش پست ها
                            من همه ي كارارو كردم ولي هكينتاش بالا نمياد و وقتي هم كه با -x بالا ميارمش كيبوردم كار نمي كنه و نمي تونم يوزر بسازم
                            از یه کیبورد usb استفاده کنید، بعدا می تونید ککست های مربوط به کیبوردتونو پیدا کنید.

نظر

من بعد از اينكه نصب تموم شد ريستارت كردم و وقتي اومدم مك رو بالا بيارم اين صفحه اومد

نظر

نوشته اصلی توسط Sahand_N نمایش پست ها
                                از یه کیبورد usb استفاده کنید، بعدا می تونید ککست های مربوط به کیبوردتونو پیدا کنید.
                                این کارو کردم الان بالا اومده ولی نمی دونم کدوم تیک هارو تو Multibeast بزنم این مشخصاته اگه میشه راهنماییم کنید
                                http://www.dell.com/us/dfb/p/vostro-1320/pd

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X