اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب iAtkos L

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
    چشم. میذارم امروز دانلود بشه.
    فقط یه سوال.
    موقع نصب اولیه کیبورد و پد لپتاب به راحتی کار میکنه.
    این مشکل بعد از نصب شروع میشه.
    با توجه به صحبت شما فکرکنم گزینه ps2 رو موقع نصب باید انتخاب کنم که توی اموزش توضیحی دراینمورد داده نشده.
    اگه ایراد از این گزینست که قبل از دانلود یه بار تست کنم. اگه نه که مستقیم برم سراغ دانلود

Sent from my iPhone using Tapatalk

متاسفانه گزینه ps/2 در سری هکینتاش های iAtkos اونطوری که باید کار نمیکنه و جواب نمیده و گاهی اوقات هم باعث Kernel panic میشه.

در کل شما یهبار تستش کن، شاید برای شما جواب داد. ضرری نمیکنید.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
      متاسفانه گزینه ps/2 در سری هکینتاش های iAtkos اونطوری که باید کار نمیکنه و جواب نمیده و گاهی اوقات هم باعث Kernel panic میشه.

در کل شما یهبار تستش کن، شاید برای شما جواب داد. ضرری نمیکنید.
      الان دارم نصب میکنم ببینم چی میشه.
      فقط یه سوال پیش اونده برام. این قضیه پنیک سی پیو بعد از نصب کامل برطرف میشه یا هر دفعه باید با دستور بیام بالا؟

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
        الان دارم نصب میکنم ببینم چی میشه.
        فقط یه سوال پیش اونده برام. این قضیه پنیک سی پیو بعد از نصب کامل برطرف میشه یا هر دفعه باید با دستور بیام بالا؟

با نصب DSDT مربوط یه مادربردتون این مشکل برطرف میشه. ( البته شاید یکی دوتا Kext هم لازم داشته باشه. )

الان شما با زدن این Kernel Flag در واقع دارید از یک هسته CPU تون استفاده میکنید.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
          با نصب DSDT مربوط یه مادربردتون این مشکل برطرف میشه. ( البته شاید یکی دوتا Kext هم لازم داشته باشه. )

الان شما با زدن این Kernel Flag در واقع دارید از یک هسته CPU تون استفاده میکنید.

با انتخاب ps2 هم همون ارور کیبورد و موس میاد.
          ولی جالبیش اینجاست که پد لپ تاب داره کار میکنه. پوینتر با پد تکون میخوره ولی میگه موس رو پیدا نمیکنم
          این مدلیشو دیگه ندیده بودم
          جالبتر اینجاست که تمام دکمه های کیبورد مثل کم و زیاد کردن صدا هم کار میکنه

ویرایش توسط roozbehk : https://i-phone.ir/forums/member/461-roozbehk در ساعت 25-12-2011, 12:20 AM

نظر

سلام من مشکلم تو نصبه
            یعنی کامل لود میشه و انجایی که نوشته 12 دقیقه مونده تان نصب کامل شه یکم جلو میره و یه دفعه پیغام install faild رو میده خواهشآ کمکم کنید

نظر

مشکل کیورد و موس g73sw

سلام من تونستم مک رو روی g73sw نصب کنم اما مشکلی که هستش اینه که کیبورد و موس خود لپ تاپ رو نمیشناسه
              راهی هستش که این مشکل رو برطرف کنم ؟

نظر

توی این عکس گرافیک های اینتل نیست کلا ساپورت نمیشه؟من الان iatkos s3 رو نصب کردم اما هازارد نمیشه این جواب میده؟

نظر

»ن میخوام نصب کنم ولی همون اول سیستم با سیدی بوت نمیشه یعنی گویا هیچی داخل دی وی دی نیست و بوت نمیشه. باید چیکار کنم

نظر

دوستان کسی نیست بنده رو راهنمایی کنه !!!!!!

نظر

• سلام siwa عزیز

من تموم کارهارو انجام دادم

حالا فقط مشکل بوت دارمم

boot:error

ویل اون هم وقتی با دی وی دی نصب میرم و از جایی که باید قبلا دی وی دی نصب رو انتخاب می کردم درایوی که ویندوز داخلش نصب هست رو انتحاب می کنم این عکس میاد و می تونم برم داخل ویندوز

ولی وقتی مک رو می زنم لودینگ میاد ولی یه علامت ورود ممنوع میاد روی اپل و دیگه نمیره

من کلا روی ide نصب کرده بودم حالا اومدم گذاشتم روی ahc فقط سیب میاد حتی لودینگ هم نمیاد

حالا شما چراهی پشینهاد میکنید ؟؟

دوبارنصب کنم ؟

حالا که گذاشتم روی ahc برای ویندوزم مشکیل پیش نمیاد ؟؟؟

نمیشه همون ارور boot:error رو فیکس کرد و تموم بشه ؟؟

راستی من خودمو به هر درودیواری زدم نتونستم استارت اپ و بوت ویندوز سون repareش رو پیدا کنم

نظر

• مشکل از ahc نبودن بود الان بالا اومده و میگه کیبورد رو نمیشناسه !!!

هیچ راهی جز l2 نیست ؟

roozbehk عزیز شما راهی پیدا نکردی ؟

------------- اپدیت

کسی از این مفاله ها سر در میاره ؟ http://www.insanelymac.com/forum/ind...owtopic=220571

http://www.insanelymac.com/forum/ind...owtopic=209192

http://www.insanelymac.com/forum/ind...owtopic=229702

http://www.insanelymac.com/forum/ind...owtopic=141504
                        ویرایش توسط Reran : https://i-phone.ir/forums/member/67152-reran در ساعت 27-12-2011, 01:17 AM

نظر

• کمک

سلام.
                          کسی میدونه چطور میشه مشکل boot0:error رو برطرف کرد؟
                          تو رو خدا کمک کنید.

نظر

• فرق بین safe mode و معمولی چیه آخه من بدون -x نمیتونم بالا بیام

نظر

• برای من به خوبی نصب شد
                              فقط دو تا مشکل وجود داره:
                              1- حتما باید graphic mode = discrete باشه و با switchable کار نمی کنه
                              2- صدا noise داره و کلا صدایی بدی می ده
                              کسی می دونه چه حوری مشه درستش کرد؟

و این که برنامه ای برای ره انداختن multi touch getstures وجود داره؟ (مثلا 3 انگشتی)

نظر

• من iAtkos L2 را راحت نصب کردم . همه سخت افزار ها شناخته شده و کار می کنند .فقط کارت صوتی دارای صدا است ولی یک صدای هیس بلند و مداوم دارد ولی در هنگام پخش مثلا فیلم صدا دارد ولی صدای هیس آزار دهنده بوده و قطع نمیشه.مادر بورد ASUS P8H67 و چیپ ست سوتی ALC 887 می باشد .
                                من VoodooHDA نسخه 2.7.3 را هنگام نصب انتخاب کردم.که این مشکل را داشت.
                                با نصب مجدد با درایور Apple HDA ALC8XX ,HDA Enabler ALC887/888bاصلا صدا نداشتم.

نظر

صبر کنید ..
                                X