اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب iAtkos L

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یکی کمک کنه

- - - - - - - - - -

یکی کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
      من نصبش کردم گرافیک همه چی عالیه فقط چندتا مشکل دارم
      1.اصلا صداندارم یعنی کارت صدانصب نشده
      2.به اینترنت وصل نمیشم
      3.بوت لودری که بابرنامه EasyBCD ساختم الان که میزنم هی ریستارت میشه وباید از همون dvdبوت کنم
      باید چیکار کنم؟
      مشکل صدا و شبکه حل شد
      فقط بوت لودر دارم خواهش میکنم کمک کنید تورو خدا

نظر

مشکل صدا و شبکه حل شد
        فقط بوت لودر دارم خواهش میکنم کمک کنید تورو خدا
        سلام آقا حسین
        با v- بوت کنید ببینید رو چه نوشته ای ریست میشه.
        مشخصات کامل سیستم رو هم بگید تا راهنماییتون کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
          سلام آقا حسین
          با v- بوت کنید ببینید رو چه نوشته ای ریست میشه.
          مشخصات کامل سیستم رو هم بگید تا راهنماییتون کنم.
          من منظورم این بود که بوتلودر ندارم وباید از روی dvdبوت کنم ...وگرنه همه چی درست با -vهم که بوت میکنم سریع نوشته ها میاد ومیره نمیشه که عکس گرفت
          ویرایش توسط hosseinfar30 : https://i-phone.ir/forums/member/94858-hosseinfar30 در ساعت 04-02-2013, 02:54 PM

نظر

من منظورم این بود که بوتلودر ندارم وباید از روی dvdبوت کنم ...وگرنه همه چی درست با -vهم که بوت میکنم سریع نوشته ها میاد ومیره نمیشه که عکس گرفت
            خوب بوت لودر کاملیون رو از لینک زیر نصب کن.

شاید هم مشکلتون به خاطر اینه که ککست های هک رو نصب نکردید.
            چون DVD این ککست ها رو داره و می تونه مک رو بوت کنه.
            با Multibeast به صورت EasyBeast یا EasyDSDT نصبشون کن.
            ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 04-02-2013, 06:06 PM

نظر

• سلام
              من نسخه iAtKOS L2 رو نصب کردم (البته با -f ). بعد از ری استارت، با این دستور ، سیستم عامل بعد از نمایش لوگوی اپل، بکگراند خاکستری مک نمایش داده شد. اما بعد از چندین دقیقه باز هم چیزی نمیاد.
              البته بعد اگه بدون هیچ دستوری مک رو اجرا کنم، تصویر سیاهی همراه با نوشته های نامفهومی میاد و ازم میخواد که ری استارت کنم.
              خواهشا بگید چکار کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط pourya1369 نمایش پست ها
                با سلام...
                دوستان من اینو به وسیله transmac رایت کردو و همه چی اکی هست ولی موقع نصب تا جایی که زده 3 دقیقه مونده که نصب تموم شه یه دفعه سیستم خودکار بدون هیچ اروری ریست می شه و بعدش در هنگام بالا اومدن سیستم صفحه سیاه می شه..
                می خواستم بدونم کسی می تونه کمکم کنه که چرا یه دفعه ریست می شه؟
                برای منم همچین مشکلی پیش اومد.
                یه بار دیگه نصب کن ولی اینبار با disk utility خود installer درایوت رو فرمت کن. مطمئنا نصب کامل میشه

نظر

• اين ارور مربوط به چيه؟BootCacheControl: Unable to open /var/db/BootCache.playlist: 2 no such file or directory

نظر

• من مک رو به روشی که درصفحه اول توضیح داده شد نصب کردم با کدهای ترکیبی بوت لودرchameleon صفحه اصلی نصب رو بالا آوردم وبقیه مراحل روپیش بردم.الان مشکلی که دارم اینه که بعد ازنصب موقع بالاآمدن روآرم اپل گیر میکنه از کدهای npci=0x2000 وnpci=0x3000 استفاده کردم ولی نشد به نظردوستان باید چه کارکنم؟ممنون میشم دوستان هرچه سریعتر منو راهنمایی کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط vahla200 نمایش پست ها
                      من مک رو به روشی که درصفحه اول توضیح داده شد نصب کردم با کدهای ترکیبی بوت لودرchameleon صفحه اصلی نصب رو بالا آوردم وبقیه مراحل روپیش بردم.الان مشکلی که دارم اینه که بعد ازنصب موقع بالاآمدن روآرم اپل گیر میکنه از کدهای npci=0x2000 وnpci=0x3000 استفاده کردم ولی نشد به نظردوستان باید چه کارکنم؟ممنون میشم دوستان هرچه سریعتر منو راهنمایی کنند
                      عزیز چه ورژنی از مک و از چه فلگهایی استفاده میکنید؟ برای اینکه راحتتر بشه کمک کرد و خودتون هم متوجه بشید از فلگ v- استفاده کنید و ببینید دقیقا روی چه قسمتی گیر میکنه . گیر کردن روی آرم اپل دلایل خیلی زیادی داره تا از حالت وربوس مد استفاده نکنید متوجه اشکال کار نمیشید .
                      ویرایش توسط Arona : https://i-phone.ir/forums/member/112243-arona در ساعت 17-02-2013, 07:40 AM

نظر

• با سلام وخسته نباشد من یه سوال دارم ولی نمیدونم باید کجا بپرسم ..
                        من نسخه iAtkos ml رو میخوام نصب کنم که اخرین مرحله بعد از پرشدن این صفه میاد نمیدونم مشکل از کجاس

نظر

• کسی نیست جواب ماروبده

نظر

• من نسخه iatkos 10.8.2 را دانلود کردم از سایت p30day اونو روی dvd9 رایت کردم با nero موقعی که بوت میکنم تو عکسی گذاشتم بعد زدن هر دکمه ی دیگه هنگ میکنه

تنظیمات bios هم یه صورت پیشفرض هستش لپ تاپ من هم acer v3 571g هستش
                            کسی میدونه مشکلش چیه؟

نظر

• دوستان برای شناسایی درایور ها به مک از نرم افزارHardwareGrowler استفاده کنید.

نظر

• من طبق اموزش نصب کردم اما به مشکل بر خوردم
                                بعد از لود شدن mac وقتی از v- استفاده میکنم لب تاپ زمانی که تقریبا کار لود داره تمام میشه ریستارت میشه

مدل لب تاپ
                                asus N46 vm

چی کار کنم به نظرتان؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X