اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب نسخه نهایی OS X Lion بر روی سیستم های خانگی !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با کمک تمامی دوستان بالاخره نصب شد فقط کارت شبکه و وا فای ندارم. مدلی هست بخرم مک ساپورت کنه
    ویرایش توسط omid_behniya : https://i-phone.ir/forums/member/22404-omid_behniya در ساعت 20-08-2011, 09:21 AM

نظر

من بعد از ساختن usb و وقتی که usb رو بوت می کنم در این صفحه گیر میکنه و دیگه جلو نمیره لطفا من را راهنمایی کنید من برای ساختن این usb خیلی زحمت کشیدم لطفا کمک کنید

ویرایش توسط mehrdadclip : https://i-phone.ir/forums/member/53503-mehrdadclip در ساعت 20-08-2011, 01:47 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdadclip نمایش پست ها
        من بعد از ساختن usb و وقتی که usb رو بوت می کنم در این صفحه گیر میکنه و دیگه جلو نمیره لطفا من را راهنمایی کنید من برای ساختن این usb خیلی زحمت کشیدم لطفا کمک کنید

دوست عزیز، شما یه چند دقیقه ایی صبر کنید. این Kernel panoc نیست، فقط در حال شناسایی سخت افزار هستش.

شما Extra Lion DP4 رو هم روی USB نصب کردید ؟

و مشخصات سیستموتون چیه ؟

و آیا الان مک نصب شده دارید ؟

نظر

من حدود 1 ساعت منتظر بودم ولی اتفاقی نیفتاد . extar lion که در پست اول بوده را تو usb نصب کردم .
          سیستم من :
          model : sony vaio vpccw2sgx
          cpu : intel core i3 cpu m330 2.13 GHz
          graphic : nvidia gt216
          ram : 4 gb
          الان هم hazard 10.6.6i نصب شده رو یه لپ تاپ دیگه دارم.

نظر

نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
            با یکی از دستور های زیر بوتش کنید.
            کد:
            npci = 0x2000
            یا
            کد:
            npci = 0x3000
            بعد از نصب سیستم همین کد رو به kernel flag اضافه کنید تا نیاز نباشه همیشه تایپش کنید.
            داخل multibeast تیک iopcifamily.kext rollback و appleacpiplatform.kext rollback رو هم بزارید.
            همچنین با نرم افزار dsdt auto patcher باید dsdt سیستم خودتون رو بدست بیارید و اون رو داخل پوشه extra قرار بدید.
            از این روش استفاده کنید.

نظر

من از این دو دستور هم استفاده کردم ولی اتفاقی نمی افته و ارور can noy find npci میده انم از عکسش

نظر

شرمنده دستورها رو اشتباه وارد کرده بودم دیگه این ارور رو نمیده ولی بازم تو این صفحه گیر کرده

نظر

شرمنده دستورها رو اشتباه وارد کرده بودم دیگه این ارور رو نمیده ولی بازم تو این صفحه گیر کرده

فایل پیوست رو دانلود کنید داخلش دو تا ککست هستش.میتونید این ککست ها رو به مسیر زیر داخل فلش کپی کنید تا با ککست هایی با همین نام جایگزین بشه؟چون من خودم تا حالا لایون رو با usb نصب نکردم.
                  مسیر زیر
                  کد:
                  System/liberary/Extentions
                  داخل پوشه Extra تو فلش مموری برید یک فایل به اسم com.Apple.Boot.Plist وجود داره بازش کنید وکد زیر رو بین Kernel Flags اضافه کنید.
                  مثل این
                  کد:
                  <key>kernel flags</key>
                  <string>-v arch=i386 npci=0x2000</string>
                  ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 20-08-2011, 05:44 PM

نظر

من اون ککست ها رو به usb در همان مسیر اضافه کردم و در ان صفحه از ان چند خط گزشتم ولی بعد از گزشتن چند خط دیگر خط هایی شبیه ارور همین طور دارن تکرار میشن اینم عکس

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                      میشه بیشتر توضیح بدید با عکس منم همین مشکل دارم و از روش اول استفاده کردم
                      احتمالا مشکل قبلی رو رد کردید.
                      Ahci رو داخل بایوس فعال کردید؟
                      ویرایش
                      آخر کدها رو درست ندیده بودم مثل اینکه نوشته bluetooth .به سیتمتون بلوتوث متصل هستش؟
                      اگر از لپ تاپ استفاده میکنید و بلوتوسش غیر فعال میشه Disable کنید.
                      ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 20-08-2011, 06:14 PM

نظر

• بعد از اضافه کردن ان کد به kernel flags باز هم همان ارور ها امد و همین طور تکرار میشد
                        اینم عکس

نظر

• Ahci رو داخل بایوس فعال کردید؟
                          بلوتوث به سیستمتون متصل هستش؟ اگر هست غیر فعالش کنید.
                          ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 20-08-2011, 06:18 PM

نظر

• نه نیست

نظر

• راستش چیز بیشتری به ذهنم نمیرسه.

نظر

• تو تنظیمات من تنظیمات ahci پیدا نکرد

نظر

صبر کنید ..
                                X