اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب نسخه نهایی OS X Lion بر روی سیستم های خانگی !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
    من از روش فلش استفاده میکنما . تو این روش چملون تو فلش نصب میشه دیگه . پس Prefrences رو باید از کجا بیارم تو این روش ؟
    ضمنا من موقع بوت npci=0x2000 رو به صورت دستی هم نوشتما ولی بازم نشد . ممنون میشم باز کمکم کنین .
    دوست عزیز، شما در موقع بوت کردن Kernel Flag زیر رو هم تست کنید :

کد HTML:
    npci=0x3000
    اگر جواب نداد هر دو kernel flag بالا رو یکی یکی با kernel flag زیر هم تست کنید :

کد HTML:
    PCIRootUID=1

نظر

• توی snow leopard من تو قسمت disc utility وقتی درایو مورد نظر رو انتخاب میکنم تب partition وجود نداره که بتونم بارتیشن بندی کنم و لایون رو تو لیوبارد نصب کنم الان نمیدونم جیکار کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط jalal.arkat نمایش پست ها
        توی snow leopard من تو قسمت disc utility وقتی درایو مورد نظر رو انتخاب میکنم تب partition وجود نداره که بتونم بارتیشن بندی کنم و لایون رو تو لیوبارد نصب کنم الان نمیدونم جیکار کنم.
        دوست عزیز، برای پارتیشن بندی باید حتما روی هارد درایو خودتون کلیک کنید، اگر روی پارتیشن ها کلیک کنید گزینه پارتیشن وجود نخواهد داشتريال ولی اگر روی هارد دیسک خودتون که این پارتیشنی که الان روی کلیک کردید زیر مجموعه اون هستش، کلیک کنید، گزینه پارتیشن باید ظاهر بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
          دوست عزیز، شما در موقع بوت کردن kernel flag زیر رو هم تست کنید :

کد HTML:
          npci=0x3000
          اگر جواب نداد هر دو kernel flag بالا رو یکی یکی با kernel flag زیر هم تست کنید :

کد HTML:
          pcirootuid=1
          آقا ضمن تشکر باید بگم اینم جواب نداد . ممنون
          راه دیگه ای وجود نداره ؟

====================
          :: MAC 4 YOU ::

====================
          ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:40 PM

نظر

دوست عزیز، برای پارتیشن بندی باید حتما روی هارد درایو خودتون کلیک کنید، اگر روی پارتیشن ها کلیک کنید گزینه پارتیشن وجود نخواهد داشتريال ولی اگر روی هارد دیسک خودتون که این پارتیشنی که الان روی کلیک کردید زیر مجموعه اون هستش، کلیک کنید، گزینه پارتیشن باید ظاهر بشه.

اين پارتيشن بندي رو قبل از نصب اوليه روي snow leopard بايد انجام داد يا بعد از اون چون شما گفتيد كه با دابل كليك كردن روي لايون اون رو اجرا كنيد و تو پارتيشن ليوپارد اون رو نصب كنيد وقتي اين كار رو ميكنم تو ليست درايو ها درايوي كه ليوپارد رو توش نصب كردم فعال نيست كه بتونم نصب اوليه لايون رو توش انجام بدم زير درايو نوشته كه اين درايو مناسب نصب لايون نيست.

نظر

• اقا من تو مراحل آخر نصب که باید اکانت بسازیم کیبوردم عمل نمیکنه. البته نسخه من iatkos l هست. کسی میدونه باید چکار کنم؟
              تو اون یکی تاپیک هیچ کس نیست که سوال کنم.
              ممکنه به گزینه mainboard sensors مربوط باشه. اخه تیکدار نکردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
                اقا من تو مراحل آخر نصب که باید اکانت بسازیم کیبوردم عمل نمیکنه. البته نسخه من iatkos l هست. کسی میدونه باید چکار کنم؟
                تو اون یکی تاپیک هیچ کس نیست که سوال کنم.
                ممکنه به گزینه mainboard sensors مربوط باشه. اخه تیکدار نکردم.
                دوست عزیزشما اگه میتونید از کیبرد و موس usb که وایرلس هم نباشه استفاده کنید.

نظر

دوست عزیزشما اگه میتونید از کیبرد و موس usb که وایرلس هم نباشه استفاده کنید.
                  ممنون. ولی موس و کیبورد من وایرلس نیست. معمولیه.
                  ولی نمیدونم چرا موس جواب میده ولی کیبورد نه. با اینکه موس به کیبورد وصله . کیبورد عمل نمیکنه.
                  فکر کنم اگه منتظر آموزش بمونم بهتره.

نظر

• سلام
                    من بالاخره تونستم به هر شکلی بود بوت کنم . نصب هم کردم ولی آخر نصب اونجا که باید RESTART رو فشار بدیم من زدم ریستارت ولی یه صفحه سیاه اومد که چیزایی مثل این نوشته بود توش :
                    job last to exit during shut down of : system
                    syncing disk ... killing all processes
                    continuing
                    done
                    MACH REBOOT

ولی ریستارت نشد که نشد . بعد خودم به زور ریستارتش کردم ولی بعد که از پارتیشن ساخته شده بوت کردم لوگوی اپل رو نشون می داد فقط . ولی اون دایره ی loading اصلا نیومد . هرچی صبر کردم هم نیومد .
                    کسی میتونه کمک کنه ؟

====================

====================
                    ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:34 PM

نظر

سلام
                      من بالاخره تونستم به هر شکلی بود بوت کنم . نصب هم کردم ولی آخر نصب اونجا که باید RESTART رو فشار بدیم من زدم ریستارت ولی یه صفحه سیاه اومد که چیزایی مثل این نوشته بود توش :
                      job last to exit during shut down of : system
                      syncing disk ... killing all processes
                      continuing
                      done
                      MACH REBOOT

ولی ریستارت نشد که نشد . بعد خودم به زور ریستارتش کردم ولی بعد که از پارتیشن ساخته شده بوت کردم لوگوی اپل رو نشون می داد فقط . ولی اون دایره ی loading اصلا نیومد . هرچی صبر کردم هم نیومد .
                      کسی میتونه کمک کنه ؟
                      شما باید fakesmc.kext رو هم در بوت لودر یا در پارتیشنی که قصد بوتش رو دارید در مسیر System/Library/Extentions/ نصب کنید.
                      ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 12-10-2011, 11:58 PM

نظر

شما باید fakesmc.kext رو هم در بوت لودر یا در پارتیشنی که قصد بوتش رو دارید در مسیر System/Library/Extentions/ نصب کنید.

واقعا ممنون از کمکتون ولی باز که نصب کردم دوباره موقع ریستارت همون ارور رو داد . به زور خاموش کردم ولی اینبار با npci=0x2000 که بوت کردم یه ذره جلوتر رفت و اینبار روی این عبارت گیر کرد :

waiting for DSMOS

ولی هرچی صبر کردم جلو نرفت . برای این راهی ندارین استاد ؟

====================

====================
                        ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:33 PM

نظر

واقعا ممنون از کمکتون ولی باز که نصب کردم دوباره موقع ریستارت همون ارور رو داد . به زور خاموش کردم ولی اینبار با npci=0x2000 که بوت کردم یه ذره جلوتر رفت و اینبار روی این عبارت گیر کرد :

waiting for DSMOS

ولی هرچی صبر کردم جلو نرفت . برای این راهی ندارین استاد ؟
                          دوست عزیز، هنوز fakesmc.kext شما بوت نمیشه. این اروور به دلیل عدم وجود این فایل هستش. شما اگر پوشه Extra/Extentions رو در درایوی که بوت لودر رو نصب کردید میبینید& این فایل رو دانلود کرده و به اون پوشه متقل کنید. اگر هم که ندارید این فایل رو به مسیری که در بالا گفتم در پارتیشن لایونتون انتقال بدید.

نظر

دوست عزیز، هنوز fakesmc.kext شما بوت نمیشه. این اروور به دلیل عدم وجود این فایل هستش. شما اگر پوشه Extra/Extentions رو در درایوی که بوت لودر رو نصب کردید میبینید& این فایل رو دانلود کرده و به اون پوشه متقل کنید. اگر هم که ندارید این فایل رو به مسیری که در بالا گفتم در پارتیشن لایونتون انتقال بدید.
                            بازم ممنون ولی بازم نشد
                            بزارین من یه توضیح مختصر بدم . من لایون رو الان با فلش تو یه درایو مجزا از اسنولیوپارد نصب کردم . نصب شد ولی موقع ریستارت همون اروری رو داد که تو ۲-۳ تا پست بالاتر نوشتم . وقتی دستی ریستارت کردم و npci وارد شدم سر waiting for DSMOS گیر می کنه . توی این درایو مجزا هم که پوشه ی Extra وجود نداره و ظاهرا نمیشه هم یه new folder ساخت توش . تو همون فلش Extra هست فقط . پس من Fakesmc رو گذاشتم توی این پوشه تو فلش و دوباره نصب کردم . ولی بازم دقیقا همون اتفاقا افتاد
                            الان همه چی حله فقط سر DSMOS گیر می کنه .
                            البته Fakesmc رو توی S/L/E گذاشتم تو همین درایو جدیدی که لایون توش نصبه . بازم نشد .
                            ککست DSMOS یا همون Don't Steal Mac OS X رو هم پاک کردم و Fakesmc رو گذاشتم جاش بازم نشد
                            استاد حالا من چیکار کنم این نفهمه دارم مک تقلبی نصب می کنم ؟

ممنون از کمکتون

====================

====================
                            ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:33 PM

نظر

بازم ممنون ولی بازم نشد
                              بزارین من یه توضیح مختصر بدم . من لایون رو الان با فلش تو یه درایو مجزا از اسنولیوپارد نصب کردم . نصب شد ولی موقع ریستارت همون اروری رو داد که تو ۲-۳ تا پست بالاتر نوشتم . وقتی دستی ریستارت کردم و npci وارد شدم سر waiting for dsmos گیر می کنه . توی این درایو مجزا هم که پوشه ی extra وجود نداره و ظاهرا نمیشه هم یه new folder ساخت توش . تو همون فلش extra هست فقط . پس من fakesmc رو گذاشتم توی این پوشه تو فلش و دوباره نصب کردم . ولی بازم دقیقا همون اتفاقا افتاد
                              الان همه چی حله فقط سر dsmos گیر می کنه .
                              البته fakesmc رو توی s/l/e گذاشتم تو همین درایو جدیدی که لایون توش نصبه . بازم نشد .
                              ککست dsmos یا همون don't steal mac os x رو هم پاک کردم و fakesmc رو گذاشتم جاش بازم نشد
                              استاد حالا من چیکار کنم این نفهمه دارم مک تقلبی نصب می کنم ؟

ممنون از کمکتون
                              بوت لودر شما چیه ؟ و این بوت لودر شما کجا نصب هستش ؟
                              ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 13-10-2011, 02:49 PM

نظر

• دوستانی که لایون رو نصب کردن، من الان به ۱۰.۷.۲ آپدیت کردم و هیچ مشکلی برای مک ام بوجود نیومده، فقط درایور کارت صدام از بین رفت که با نصب دوباره ککست ها و جابجایی دوباره فایلها مشکل صدا هم درست شد.

اینم لینک و توضیحات بیشتر

اینم عکس از صفحه نمایشم :

ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 13-10-2011, 04:01 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X