اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X El Capitan منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iman_movie نمایش پست ها
    سلام من بعد از اینکه به این نسخه آپدیت کردم هارد اکسترنال رو که وصل میکنم نه میشه چیزی روی هارد کپی کرد نه چیزی رو پاک کرد . فقط میشه فایلی رو توی هارد مکبوک کپی کرد . لطفا کمکم کنین چیکار باید بکنم
    احتمالا نسخه نرم افزار ntfs با کاپیتان ست نیست . نرم افزار زیر دانلود کن و نصب کن . انشااله مشکلت حل میشه .
    Tuxera NTFS 2015 – NTFS driver developed from the popular open-source NTFS-3G driver. | Mac OS X Software | Mac Games | AppKed

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
      اگر با اپل ایدی وارد میشید باید پسورد مک رو عوض کنید.
      تو Login Options قسمت Automatic Login نام کاربری خودتون رو انتخاب کنید.
      اگر FileVault فعال باشه، هنگام ورود حتما پسورد میخواد.
      دوست عزیز ممنونم متاسفانه بازم نشد میگه باید برای فعال شدن ورود اتوماتیک FileVault غیر فعال بشه وقتی میخوام غیر فعال کنم یه پیغام میده که نمیدونم چیه عکسشو میزارم شاید دوستان کمک کنند

نظر

نوشته اصلی توسط Benyamin545 نمایش پست ها
        دوست عزیز ممنونم متاسفانه بازم نشد میگه باید برای فعال شدن ورود اتوماتیک FileVault غیر فعال بشه وقتی میخوام غیر فعال کنم یه پیغام میده که نمیدونم چیه عکسشو میزارم شاید دوستان کمک کنند

هارد دیسک شما الان در حال رمزگذاری توسط FileVault هستش که با توجه به حجم اطلاعات میتونه از چند ساعت تا چند روز طول بکشه.(بعد از نصب مک خودکار فعال میشه)
        بعد از اینکه رمزگذاری تموم شد میتونید غیر فعالش کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
          هارد دیسک شما الان در حال رمزگذاری توسط FileVault هستش که با توجه به حجم اطلاعات میتونه از چند ساعت تا چند روز طول بکشه.(بعد از نصب مک خودکار فعال میشه)
          بعد از اینکه رمزگذاری تموم شد میتونید غیر فعالش کنید.
          واقعا سپاسگذارم دوست عزیز

نظر

خیلی مسخرس که ۶ گیگ دانلود میکنی و کل OS رو آپدیت میکنی، اون وقت آیتونز رو جدا باید آپدیت کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

روي همه مدل هاي پرو نصب ميشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                خیلی مسخرس که ۶ گیگ دانلود میکنی و کل OS رو آپدیت میکنی، اون وقت آیتونز رو جدا باید آپدیت کنی

دوست عزیز نرم افزارها جدای از سیستم عامل هستند. شما وقتی ویندوزتون رو از 7 به 10 آپگرید میکنید، نرم افزار آفیس هم که زیر مجموعه نرم افزارهای مایکروسافت هست خود به خود آپدیت میشه؟

بعضیا انتظارهایی از شرکت ها دارن که آدم باورش نمیشه!!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها

دوست عزیز نرم افزارها جدای از سیستم عامل هستند. شما وقتی ویندوزتون رو از 7 به 10 آپگرید میکنید، نرم افزار آفیس هم که زیر مجموعه نرم افزارهای مایکروسافت هست خود به خود آپدیت میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

دوست من آیتونز با آفیس قابل مقایسه نیست! چون یکی از اصلی ترین نرم افزارهای مک هه و قاعدتا اوریجنال باید همراهش باشه.
                  مثل سافاری که با ارائه ی آپدیت ال کپیتان، اونم به ورژن بالاتر آپدیت میشه و نیازی به نصب جدای اون نیست

درثانی، شما به عنوان مصرف کننده منطقی هست که از منافع خودت دفاع کنی، نه منافع یک شرکت چند ملیتی.

نظر

آیفون 5sدارم روشن میشه مارک اپل میاد ی دفعه خاموش میشه لطفا کمک کنید همکاران

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط arash197901 نمایش پست ها
                      آیفون 5sدارم روشن میشه مارک اپل میاد ی دفعه خاموش میشه لطفا کمک کنید همکاران

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
                      کاربر گرامی ضمن خوش آمدگویی
                      لطفا هر پرسش را در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید یا این که در انجمن مربوط به اون تاپیک جدید ایجاد کنید.
                      الان اینجا هیچ ربطی به مشکل شما نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                        دوست من آیتونز با آفیس قابل مقایسه نیست! چون یکی از اصلی ترین نرم افزارهای مک هه و قاعدتا اوریجنال باید همراهش باشه.
                        مثل سافاری که با ارائه ی آپدیت ال کپیتان، اونم به ورژن بالاتر آپدیت میشه و نیازی به نصب جدای اون نیست

درثانی، شما به عنوان مصرف کننده منطقی هست که از منافع خودت دفاع کنی، نه منافع یک شرکت چند ملیتی.

آیتونز یه نرم افزاری هست که قابل نصب بر روی سیستم عامل مک هست. دلیل نمیشه هرکی مک میخره٬ آیفون٬ آیپد یا آیپاد داشته باشه که بخواد دیوایسش رو با دستگاه سینک کنه و نیاز به آیتونز داشته باشه

همونطور که دلیل نمیشه هر کس که ویندوز خرید٬‌نرم افزارهای آفیس نیازش باشه...

من از منافع شرکتی دفاع نمیکنم. دارم به صورت منطقی به این قضیه نگاه میکنم.

من خودم به شخصه سافاری رو هم به صورت جداگونه آپدیت کردم. شاید کاربری نخواهد حجمش رو هدر بده و نرم افزرهایی مثل سافاری رو آپدیت کنه. اونوقت تکلیف چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                          آیتونز یه نرم افزاری هست که قابل نصب بر روی سیستم عامل مک هست. دلیل نمیشه هرکی مک میخره٬ آیفون٬ آیپد یا آیپاد داشته باشه که بخواد دیوایسش رو با دستگاه سینک کنه و نیاز به آیتونز داشته باشه

همونطور که دلیل نمیشه هر کس که ویندوز خرید٬‌نرم افزارهای آفیس نیازش باشه...

من از منافع شرکتی دفاع نمیکنم. دارم به صورت منطقی به این قضیه نگاه میکنم.

من خودم به شخصه سافاری رو هم به صورت جداگونه آپدیت کردم. شاید کاربری نخواهد حجمش رو هدر بده و نرم افزرهایی مثل سافاری رو آپدیت کنه. اونوقت تکلیف چیه؟
                          آیتونز فقط برای سینک آیفون با مک نیست
                          همون طور که خودتون حتما میدونید آیتونز music player مک هه و همچنین برای خرید آهنگ و کتاب و فیلم و همچنین پادکست ازش استفاده میشه. دیگه اپل اگه اینو آپدیت نکنه، پس چی رو آپدیت کنه!
                          سافاری هم با امنیت و تجربه وبگردی در ارتباطه و قاعدتا مستقیم باید آپدیت بشه. بالاخره هر OS ای یه سری نرم افزارای پایه ای داره که البته ممکنه همه از همشون استفاده نکنن خوب.

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                            بر طبق اعلان قبلی اپل, مک او اس ال کاپیتان 10.11 لحظاتی پیش به صورت عمومی از Mac App store منتشر شد. از قابلیت های این نسخه می توان به تقسیم صفحه, اپلیکیشن جدید یادداشت نویسی, قابلیت های جدید spotlight, سافاری 9 و بهبود عکر باطری و سرعت اشاره کرد.

دانلود از مک اپ استور:

دانلود با لینک مستقیم:
                            آموزش نصب
                            به صورت update بدون clean install و با فایل دانلود چطور هست ؟

نظر

• نمیشه بدون ساخت bootable disk آپدیت کرد ؟ با فایل پست 1 ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                                آموزش نصب
                                به صورت update بدون clean install و با فایل دانلود چطور هست ؟
                                نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                                نمیشه بدون ساخت bootable disk آپدیت کرد ؟ با فایل پست 1 ؟
                                درست شد ! اصن چیزی نبود !
                                امان از پیری

نظر

صبر کنید ..
                                X