اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X El Capitan منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
    دوستان ایردراپ برا من از کار افتاده. شما همچی مشکلی داشتید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام.
    حسین جان خیلی ها این مشکل رو دارن منم داشتم و بگیر نگیر داشت اما یه چندتا راه حل پیدا کردم تو ایمسیج پیام بده تا بگم
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
      دوستان کسی paragon ntfs با کرک درست برای el capitan میشناسه معرفی کنه لطفا
      سلام

بفرماييد:

http://macneed.ir/paragon-ntfs-14-0-543/

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من مشکلی ندارم. کلا روونتر شده. و سریعتر خیلی سریع شده

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

نظر

• سلام
          دوستان من میخوام از طریق وای فای با اینترنت شاتل آپدیت کنم ولی گزینه download رو که و پسوردم ر میزننم Connection failed. میزنه.در صورتی که اپ میتونم دانلود کنم. چکار کنم ؟ لطفا سریعتر راهنمایی کنید.
          الان تصمیم گرفتم از لینک مستقیم دانلودش کنم ؟
          میشه لطفا راهنمایی کنید دقیقا بعدش باید چکار کنم ؟؟
          ویرایش توسط MEHRDAD.S : https://i-phone.ir/forums/member/85308-mehrdad-s در ساعت 03-11-2015, 08:18 PM

نظر

• دوستان من الان همه مراحل رو پیش رفتم و از طریق لینک مستقیم هم دانلود کردم و اجرا کردم.
            حدود 25 دقیقه زمان زد برای نصب و الان ری کمتر از 1 دقیقه حدود نیم ساعته مونده.
            چقدر ممکنه طول بکشه ؟ و چکار باید بکنم ؟
            صفحه هم خاموش یشه که وقتی کلیدی رو میزنم دوباره روشن میشه رو همون کمتر از 1 دقیقه هست و 90 درصد هم پرشده اون نوار انتظار
            لطفا راهنمایی کنید
            ویرایش توسط MEHRDAD.S : https://i-phone.ir/forums/member/85308-mehrdad-s در ساعت 04-11-2015, 12:25 AM

نظر

• دوستان من الان همه مراحل رو پیش رفتم و از طریق لینک مستقیم هم دانلود کردم و اجرا کردم.
              حدود 25 دقیقه زمان زد برای نصب و الان ری کمتر از 1 دقیقه حدود نیم ساعته مونده.
              چقدر ممکنه طول بکشه ؟ و چکار باید بکنم ؟
              صفحه هم خاموش یشه که وقتی کلیدی رو میزنم دوباره روشن میشه رو همون کمتر از 1 دقیقه هست و 90 درصد هم پرشده اون نوار انتظار
              لطفا راهنمایی کنید

نظر

• با نگه داشتن دکمه پاور و روشن کردن مجدد درست شد و سیستم عامل کاپیتان بالا اومد.
                ممنون از کمک دوستان !

نظر

• سلام به همگی
                  دوستان به نظرتون برای ارتقا به کاپیتان از روش clean انجام بدیم یا آپدیت؟
                  اگر بخوایم از روش clean استفاده کنیم، برای بک آپ گرفتن از برنامه ها( مثلا imovie اورجینال) چه کار باید کرد؟

- - - - - - - - - -

سلام به همگی
                  اگر بخوایم از روش clean استفاده کنیم، برای بک آپ گرفتن از برنامه ها( مثلا imovie اورجینال) چه کار باید کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m_o_3586 نمایش پست ها
                    سلام به همگی

- - - - - - - - - -

سلام به همگی
                    اگر از اطلاعاتتون بکاپ دارید clean بهتره (تر و تمیز تره!)
                    برای بکاپ از برنامه ها تو Applications رو برنامه راست کلیک کنید و compress to zip رو بزنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHRDAD.S نمایش پست ها
                      الان در حال دانلود هست ولی ممکنه ۵-۴ روز طول بکشه و شبها pause کنم روزها ادامه بدم. اینجوری مشکلی پیش میاد ؟ اینترنتم محدوده

سلام من از این روش آپ گرید کردم اما موقع بالا اومدن رو خط لود کردن گیر می کنه چند بار هم با نگه داشتم دکمه پاور خاموش و روشن کردم اما دقیقا تو همان قسمت از خط لود گیر می کنه

بک آپ هم ندارم و 1 درایو هم بیشتر ندارم حالا باید چکار کنم ؟
                      ممنون میشم تورو خدا کمکم کنید

سپاسگذارم

نظر

• تو رو خدا جواب بدین

نظر

• tuxera-ntfs-for-mac

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                          من استفاده میکنم.
                          از سایت خود tuxera دانلودش کن.
                          Tuxera | Tuxera NTFS for Mac

با disk maker راحت درست کنید.
                          DiskMaker X
                          سلام من از رو سایت دانلودش کردم. اما دنبال سریال میگردم چون تریال هست. جالبه که چندتا سریال تو سایت بود. وقتی قسمت اکتیو رفتم و سریال رو زدم، دکمه submit derial غیر فعاله. کسی راهی داره تو ذهنش؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                          من استفاده میکنم.
                          از سایت خود tuxera دانلودش کن.
                          http://www.tuxera.com/products/tuxera-ntfs-for-mac/

با disk maker راحت درست کنید.
                          http://diskmakerx.com/
                          سلام من از رو سایت دانلودش کردم. اما دنبال سریال میگردم چون تریال هست. جالبه که چندتا سریال تو سایت بود. وقتی قسمت اکتیو رفتم و سریال رو زدم، دکمه submit serial غیر فعاله. کسی راهی داره تو ذهنش؟

نظر

• macneed.com تقریبا هر app به صورت کرک توش هست

نظر

• سلام
                              میخوام El Capitan رو به صورت کلین اینستال نصب کنم ولی تا به حال به صورت کلین اینستال آپدیت نکردم
                              با توجه به اینکه الان از طرف اپل ***** هستیمو ارور ۱۰۰۹ رو مدام دریافت میکنیم، امکانش هست به این دلیل در مراحل نصب دچار مشکل بشم؟
                              ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط SaeedSh3 نمایش پست ها
                                سلاممیخوام El Capitan رو به صورت کلین اینستال نصب کنم ولی تا به حال به صورت کلین اینستال آپدیت نکردمبا توجه به اینکه الان از طرف اپل ***** هستیمو ارور ۱۰۰۹ رو مدام دریافت میکنیم، امکانش هست به این دلیل در مراحل نصب دچار مشکل بشم؟ممنونم
                                سلام ممنون ميشم از مديران انجمن اگه جواب بدن به اين سوال
                                ویرایش توسط SaeedSh3 : https://i-phone.ir/forums/member/119241-saeedsh3 در ساعت 13-12-2015, 01:46 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X