اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من یه مک بوک پرو مدل ۲۰۰۸ داشتم که فکر میکردم دیگه امسال اپل ساپورتش نکنه و یوسمیتی روش نصب نشه . ولی خب چون قبلا رمشو به ۸ گیگ ارتقا داده بودم و یه اس اس دی سامسونگ
    هم به جای هاردش گذاشته بودم گفتم شاید بشه روش نصب کرد . دیشب گذاشتم دانلود شد و راحت نصب شد و سرعتش هم واقعا خوبه . تعجب میکنم روی سیستم من اینقدر روون و خوب کار میکنه .

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdimac نمایش پست ها
      من یه مک بوک پرو مدل ۲۰۰۸ داشتم که فکر میکردم دیگه امسال اپل ساپورتش نکنه و یوسمیتی روش نصب نشه . ولی خب چون قبلا رمشو به ۸ گیگ ارتقا داده بودم و یه اس اس دی سامسونگ
      هم به جای هاردش گذاشته بودم گفتم شاید بشه روش نصب کرد . دیشب گذاشتم دانلود شد و راحت نصب شد و سرعتش هم واقعا خوبه . تعجب میکنم روی سیستم من اینقدر روون و خوب کار میکنه .

دادا سیستم خوبی داری از نظر گرافیک از خیلی دستگاه ها که از سال ۲۰۱۱ به بعد وارد شدن هم بهتره . هارد هم که دیگه ssd داستانش فرق داره . رم که کلا چی بهتر از این که داری !؟
      ۲ سال دیگه هم هرچی بیاد از پسش بر میای
      دادا بعد ۶ سال باتریت تو چه حاله ؟؟؟

نظر

• در مورد handoff کمی سرچ کردم والا داستان گویا اینه که یه چیپ اگه اشتب نکنم به نام ble لازم داره در کنار این ble باید bluetooth 4 باشید تا کار کنه برید about this mac > system report> bluetooth> ببینید handoff supported چی نوشته yes بود که حالش رو ببرید اگه هم no بود که باید یه فکری براش کرد دارم میگردم ببینم میشه این چیپ رو اضافه کرد یا یه کاری کرد

نظر

• دوست عزيز اين لپ تاپ بعد از شش سال و ١٢٠٠ بار سيكل شارژ هنوز پنجاه درصدش سالمه حدود يك ساعت و نيم نگه ميداره البته نفسهاي آخرشه بايد عوضش كنم

نظر

• سلام خسته نباشيد من هم نصب كردم سرعتش نسبت به ماورطكس خوبه ولي مشكل باطري دارم اونم اينكه خيلي زياد مصرف ميكنه تو 20 ثانيه 1 درصد اين در حاليه كه قبلا تو 2 دقيقه 1 درصد بود

نظر

• من ریختم عالیه فقط hands off توی قسمت Generla واسم نسیت لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_vaezy نمایش پست ها
                من ریختم عالیه فقط hands off توی قسمت Generla واسم نسیت لطفا راهنمایی کنید.
                مک شما چه مدلی است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                  مک شما چه مدلی است؟
                  مدلش رو نمیدونم ازش اسکرین شات میزارم ‍۱۳ اینچ نقره ای هست مک پرو
                  و یه سوال دیگه این که تو مک برا تغییر زبان کلید میانبر نیست باید از بالا زبان رو تقیر داد تو ویندوز مثلا الت و شیفت تو مک چیه ؟

آپلود آهنگ | آپلود فایل| آپلود عکس

نظر

• نوشته اصلی توسط siamak_may2008 نمایش پست ها
                    مدلش رو نمیدونم ازش اسکرین شات میزارم ‍۱۳ اینچ نقره ای هست مک پرو
                    و یه سوال دیگه این که تو مک برا تغییر زبان کلید میانبر نیست باید از بالا زبان رو تقیر داد تو ویندوز مثلا الت و شیفت تو مک چیه ؟

آپلود آهنگ | آپلود فایل| آپلود عکس
                    مک شما٬ ساپورت نمیشود.

تاپیک آموزشی کیبورد فارسی : http://www.i-phone.ir/forums/thread7955.html#post304657

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                      مک شما٬ ساپورت نمیشود.

تاپیک آموزشی کیبورد فارسی : http://www.i-phone.ir/forums/thread7955.html#post304657
                      زبان اوکی شد
                      چی رو ساپورت نمیشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siamak_may2008 نمایش پست ها
                        زبان اوکی شد
                        چی رو ساپورت نمیشه ؟
                        پست بنده و نقل قول کردید.
                        قابلیت Handoff بود. مربوط به شما نمیشود.

نظر

• با سلام
                          من فایلش دانلود کردمو اما نمی دونم چطوری نصبش کنمو لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط kavehr نمایش پست ها
                            این سیستم که الان روش Yosmite رو نصب کردم MBP Late2011 هست. فردا روی iMac Late 2013 هم امتحان می کنم نتیجه رو اینجا میگم
                            روی iMac 2013 هم شکل به قوت خودش باقیه. من هنوز SMS رو هم نتونستم فعال کنم. فکر می کنم مشکل از همین رجیستر نشدن شماره سیم کارت در FaceTime و iMessage هست. اگر کسی از دوستان اطلاعات بیشتری داره لطفا راهنمایی کنه.

نظر

• دوستان یه سوال
                              من نسخه جدید رو خارج از اپل استور دانلود کردم
                              اگه آپدیت کنم و بک آپ تایم ماشین رو برگردونم تمام نرم افزارهام هم برمیگرده یا باید همه رو از اول نصب کنم؟
                              اگه از اپل استور دانلود کنم چی؟بازم باید خودم برنامه ها رو نصب کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Nina.s نمایش پست ها
                                دوستان یه سوال
                                من نسخه جدید رو خارج از اپل استور دانلود کردم
                                اگه آپدیت کنم و بک آپ تایم ماشین رو برگردونم تمام نرم افزارهام هم برمیگرده یا باید همه رو از اول نصب کنم؟
                                اگه از اپل استور دانلود کنم چی؟بازم باید خودم برنامه ها رو نصب کنم؟
                                اگر آپدیت کنین که برنامه هاتون پاک نمیشه، چه از اپ استور آپدیت کنین و چه خارج از اون. اما اگه clean install کنین، برنامه ها پاک میشن.
                                بکاپ time machine رو اگه برگردونین، کل سیستم عامل restore میشه به سیستم عامل قبلیتون، مثلا موریکس.

نظر

صبر کنید ..
                                X