اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Ho3ein نمایش پست ها

برای من این ارور رو میده
    چه کار کنم؟؟؟

کسی نیست جواب بده
    لطف کنید کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3ein نمایش پست ها
      کسی نیست جواب بده
      لطف کنید کمکم کنید
      عزیز شما باید مجددا فایل رو دانلود کنید. فایل بد دانلود شده !

بنده هم بالاخره کلین اینستال کردم ! خیلی روان شده ! فقط آیکون های داک بزرگ و مصنوعی شده .

در کل خیلی خوب شده.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Ho3ein نمایش پست ها
      کسی نیست جواب بده
      لطف کنید کمکم کنید
      عزیز شما باید مجددا فایل رو دانلود کنید. فایل بد دانلود شده !

بنده هم بالاخره کلین اینستال کردم ! خیلی روان شده ! فقط آیکون های داک بزرگ و مصنوعی شده .

در کل خیلی خوب شده.

نظر

• برای فعال کردن handoff برای من گرینه allow handoff رو اصلا نداره
        میشه الان بگین آیا این قابلیت روی چه سیستمهای از محصولات اپل کار میکنه چون من هرچی گشتم نوشته تمام محصولاتی که از OS X Yosemite ساپورت میشن این قابلیت رو دارن در صورتیکه من OS X Yosemite نصب دارم ولی گزینه allow handoff اصلا ندارم
        imac 2009 دارم

ممنون میشم پاسخ بدین
        ویرایش توسط vsabouni : https://i-phone.ir/forums/member/2673-vsabouni در ساعت 20-10-2014, 04:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها

برای فعال کردن handoff برای من گرینه allow handoff رو اصلا نداره
          میشه الان بگین آیا این قابلیت روی چه سیستمهای از محصولات اپل کار میکنه چون من هرچی گشتم نوشته تمام محصولاتی که از OS X Yosemite ساپورت میشن این قابلیت رو دارن در صورتیکه من OS X Yosemite نصب دارم ولی گزینه allow handoff اصلا ندارم
          imac 2009 دارم

ممنون میشم پاسخ بدین
          اگه اشتباه نکنم handoff فقط با سیستم هایی کار می کنه که بلوتوث نسخه ۴ دارند.

نظر

imac 2009 دارم

ممنون میشم پاسخ بدین
            مک هایی که ویژگی Handoff و پشتیبانی میکنند :

MacBook Air ( تولید Mid 2012 به بعد )
            MacBook Pro ( تولید Mid 2012 به بعد )
            iMac ( تولید Late 2012 به بعد )
            Mac mini ( تولید Late 2012 به بعد )
            Mac Pro ( تولید Late 2012 )

iMac شما پشتیبانی نمیشود.

نظر

• نوشته اصلی توسط salar_mavi نمایش پست ها
              اگه اشتباه نکنم handoff فقط با سیستم هایی کار می کنه که بلوتوث نسخه ۴ دارند.
              اخه جالب اینجاس وفتی گوشیم زنگ میخوره مکم زنگ میخوره و از مک میشه جواب داد ولی وقتی میخوام از مک تماس بگیرم نمیشه/میزنه اکانت icloud باید یکی باشه که باور بکنید یکه!
              یعنی اگه نبود چرا زنگ میخوره پس ولی نصفه نیمه کارشو انجام میده/خودم هنگ کردم نمیدونم چه بکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                مک هایی که ویژگی Handoff و پشتیبانی میکنند :

MacBook Air ( تولید Mid 2012 به بعد )
                MacBook Pro ( تولید Mid 2012 به بعد )
                iMac ( تولید Late 2012 به بعد )
                Mac mini ( تولید Late 2012 به بعد )
                Mac Pro ( تولید Late 2012 )

iMac شما پشتیبانی نمیشود.
                ممنون از پاسختون فقط اگه جسارت نباشه میشه یه سورس مشخصی بدین بهم از اپل که مشخص کرده چه محصولاتی ساپورت میشه
                بعدا اگر ساپورت نمیشه چرا گوشیم که زنگ میخوره مکم زنگ میخوره؟
                هنگم خودم

نظر

ممنون از پاسختون فقط اگه جسارت نباشه میشه یه سورس مشخصی بدین بهم از اپل که مشخص کرده چه محصولاتی ساپورت میشه
                  بعدا اگر ساپورت نمیشه چرا گوشیم که زنگ میخوره مکم زنگ میخوره؟
                  هنگم خودم
                  توضیحات سایت اپل

Connect your iPhone, iPad, iPod touch, and Mac using Continuity

نظر

• من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ، مک زنگ میخوره ولی نمیشه باهاش زنگ زد و پیغام میده iCloud باید در هر دو دستگاه مشابه باشه. احتمال می دهم به خاطر اکتیو نشدن شماره تماس روی FaceTime
                    باشه
                    ویرایش توسط kavehr : https://i-phone.ir/forums/member/11944-kavehr در ساعت 20-10-2014, 05:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kavehr نمایش پست ها
                      من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ، مک زنگ میخوره ولی نمیشه باهاش زنگ زد و پیغام میده iCloud باید در هر دو دستگاه مشابه باشه. احتمال می دهم به خاطر اکتیو نشدن شماره تماس روی FaceTime
                      باشه
                      نه بعید میدونم به اون ربطی داشته باشه شما سیستمت چی هست؟

نظر

imac 2009 دارم

ممنون میشم پاسخ بدین
                        اگه یادم باشه نوشته بود واسه مک های ۲۰۱۲ به اینور که از بلوتوث ۴ پشتیبانی میکنن این قابلیت هست

نظر

نه بعید میدونم به اون ربطی داشته باشه شما سیستمت چی هست؟
                          این سیستم که الان روش Yosmite رو نصب کردم MBP Late2011 هست. فردا روی iMac Late 2013 هم امتحان می کنم نتیجه رو اینجا میگم

نظر

• سلام.این قابلیت زنگ زدن مگه برای همه مک ها نیست؟من مکبوک early 2011 دارم ولی کار نمیکنه.البته همراه اول دارم و هر چه قدر امتحان میکنم شمارم در فیس تایم فعال نمیشه و فقط ایمیل هام اکتیوه.کسی راهی بلد نیست؟

نظر

• سلام به همگی . دوستان من نصب کردم یوسمیتی رو . همه چی خوبه ولی سرعت بوت نسبت به ماوریکس کمتر شده و یه لاین برای لود اضافه شده . طبیعی هست ؟
                              ویرایش توسط arten : https://i-phone.ir/forums/member/6134-arten در ساعت 20-10-2014, 10:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arten نمایش پست ها
                                سلام به همگی . دوستان من نصب کردم یوسمیتی رو . همه چی خوبه ولی سرعت بوت نسبت به ماوریکس کمتر شده و یه لاین برای لود اضافه شده . طبیعی هست ؟
                                طبیعی هست

نظر

صبر کنید ..
                                X