اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
    دوستان من مک نسخه ۱۰.۹رو گذاشتم از روی app storeآپدیت کنم اینطوری که چیزی از اطلاعات موجود روی مک بوک پروی من پاک نمیشه که؟
    خیر چیزی پاک نمیشه
    نوشته اصلی توسط S1N4 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتی میخوام آپدیت کنم میگه اینو باید نصب کنی : macbook air flash storage firmware update 1.1
    وقتی میخوام اینو نصب کنم میگه ورژنت نمیخوره.ورژن مکم 10.8.2 هست.حالا چطوری آپدیت کنم؟!
    به ۱۰.۸.۵ آپدیت کن و اونو نصب کن بعد به Mavericks آپدیت کن.

نظر

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
      بسیار ممنونم بابت پاسخ دهی .... فقط یه چیز دیگه ! بنده اینترنتم جدیدا یه Time Out میده که کلا یک لحظه قطع میشه ارتباطم ! با هر چی ! برای دانلود این اپدیت به مشکل بر میخورم ؟ یا قابلیت Pause و resume داره !؟ اگر ممکنه بپره ! من همین اپدیتی که در پست اول قرار دادید رو دانلود کنم و نصب کنم مشکلی نیست ؟ هیچ تفاوتی با اون نداره ؟ ممنون .
      فایل موجود در پست اول عیناً از مک استور دانلود شده پس تفاوتی نداره.
      امکان Pause/Resume داره اما اگه اینترنتت مشکل داره ممکنه قطعی مکرر به فایل آسیب بزنه

نظر

بسیار ممنون زدم برای دانلود . فقط یه چیزی شرمنده میپرسم ولی این رو میشه به زبان ساده تر یه توضیحی بدید ؟

فایل dmg را باز کنید فایل install osx mavericks.app رو به فولدر اپلیکیشن هاتون انتقال بدید٬ از اونجا یا میتونید آپگرید کنید یا با ساخت نسخه بوتیبل به صورت Clean install نصب کنید.

متوجه نمیشم ! Clean iNstall مگه وقتی نیست که ما دستگاه رو ریست میکنیم و بعد Option رو نگه میداریم و از طریق بوت نصب میکنیم ! این کل سیستم عامل رو نیاز داره ! ولی این فقط اپدیته ! به چه صورت میشه ؟ ممنون .

نظر

اين كه ارور مي ده لينكاش

نظر

بسیار ممنون زدم برای دانلود . فقط یه چیزی شرمنده میپرسم ولی این رو میشه به زبان ساده تر یه توضیحی بدید ؟

فایل dmg را باز کنید فایل install osx mavericks.app رو به فولدر اپلیکیشن هاتون انتقال بدید٬ از اونجا یا میتونید آپگرید کنید یا با ساخت نسخه بوتیبل به صورت Clean install نصب کنید.

متوجه نمیشم ! Clean iNstall مگه وقتی نیست که ما دستگاه رو ریست میکنیم و بعد Option رو نگه میداریم و از طریق بوت نصب میکنیم ! این کل سیستم عامل رو نیاز داره ! ولی این فقط اپدیته ! به چه صورت میشه ؟ ممنون .
            این کل فایل سیستم عامل هستش که هم کار آپدیت و هم کار clean رو میکنه
            حال اگه از داخل اپلیکیشن ها و از داخل خود مک اجراش کنید سیستم عاملتونو آپدیت میکنه
            اگه از طریق محیط بوت ( هموشن فشردن option هنگام بوت هست) اجراش کنید میشه clean install

نظر

بچه ها یکی کمک می کنه بگه مشکل من چیه همه کار هم انجام دادم اما نمی شه

نظر

اگه روی فایلت دبل کلیک کنی و از مک نصب کنی سیستمت آپدیت میشه.اگه از بخوای کلین اینستال کنی باید از روی فایلت یه دی وی دی یا یو اس بی بوت درست کنی و با ریست کردن کلین اینستال کنی.

نظر

دوستان من الان این سیستم عامل اپدیت کردم وفتی یه مرورگر باز مینکم و صفحه رو بزرگ میکنم دیگه موس میبرم پایین مثل قبل داک نمیاد بالا چیکار کنم

نظر

دوستان من یه مشکلی دارم.این نسخه رو دستگاه من نصب هست.رفتم تو mac appstore روی دانلود میزنم بهم پیغام میده که شما نصب دارید این سیستم عامل رو مایل به دانلود این سیستم عامل به صورت full برای خودتون هستید continue رو بزنید برای دانلود.
                    مشکل اینجاست که من میزنم رو دانلود و اون ستاره میچرخه ولی هیچ چیزی که نشون دهنده شروع دانلوده نمیاد تو لانچ پد و همینطوری میمونه.البته با قندشکن هم اینکارو کردم ولی بازم نشد

نظر

سلام دوستان من دانلود کردم اما یه اروری میده میشه زودتر راهتمایی کنین

نظر

سلام
                        شايد اينجا جاي سوالم نباشه
                        كسي تا حالا Moveriks رو به صورت هكينتاش نصب كرده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط alireza1375 نمایش پست ها
                          سلام دوستان من دانلود کردم اما یه اروری میده میشه زودتر راهتمایی کنین
                          عکس مشکلتون رو در آپلود سنتر سایت آپلود کنید

نظر

نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها

بچه ها یکی کمک می کنه بگه مشکل من چیه همه کار هم انجام دادم اما نمی شه
                            توی پست اول نوشتم چی کار کنید

نظر

دوست عزیز بفرمایید

نظر

فایل خراب دانلود شده
                                دوباره باید بگیریدش

نظر

صبر کنید ..
                                X