اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چطور میشه یک usb bootable از os x mevricks ساخت؟

نظر

دوستان یه سوال آیا این ورژن روی مک بوک پرو mc374 نصب میشه که دانلود کنم یا نه؟؟

با سپاس فراوان

نظر

سلام
        من gm اولی رو نصب دارم لازم هست این رلیس رو دونلود کنم ؟؟ با با آپدیت درست میشه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
          چطور میشه یک usb bootable از os x mevricks ساخت؟
          http://www.i-phone.ir/forums/thread89573.html

نظر

نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
            سلام.
            یک سوال.
            این Mavericks با اپل ایدی شخص خاصی دانلود شده؟؟؟؟ یعنی اگه اینو دانلود کنم برای اپدیت های بعدی به مشکل نمیخورم؟؟؟؟؟
            خیر مشکلی نیست
            نوشته اصلی توسط amirghourchian نمایش پست ها
            دوستان یه سوال آیا این ورژن روی مک بوک پرو mc374 نصب میشه که دانلود کنم یا نه؟؟

با سپاس فراوان
            بله بدون مشکل نصب میشه.
            ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 23-10-2013, 06:06 PM

نظر

یه سوال.این دوستمون iConnection فایل رو گذاشته با حجم 5.2 گیگ
              شما گذاشتی با حجم کمتر.میشه بگید کدومش رو پیشنهاد میکنید؟ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
                یه سوال.این دوستمون iConnection فایل رو گذاشته با حجم 5.2 گیگ
                شما گذاشتی با حجم کمتر.میشه بگید کدومش رو پیشنهاد میکنید؟ممنون
                لینک مستقیم پست اول تست شده و بدون مشکل هست.

نظر

ببخشید بی ربطه اما اپدیت pages numbers از کجا می شه دونلود کرد؟؟

نظر

سلام
                    اگر از app store دانلود کنم مستقیم به بخش applicatins منتقل میشه. آیا میشه از انجا clean Install کرد ؟ ‌آیا میشه بعد دانلود از اپل استور فایل نصبی رو بردارم و روی یک دستگاه آیمک دیگر هم نصب کنم؟؟

نظر

من رو gold master اولی هستم الان تو آپدیت هام Mavericks Developer preview recovery update با حجم ۴۷۰ مگ اومده این چیه ؟؟ و لطفا راهنمایی کنین ما چیکار کنیم این فایل ۵.۲ گیگ رو دونلود کنیم و ریستور یا چی؟؟ ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
                        ببخشید بی ربطه اما اپدیت pages numbers از کجا می شه دونلود کرد؟؟
                        از مک استور
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread90027.html
                        نوشته اصلی توسط benyamin2002 نمایش پست ها
                        سلام
                        اگر از app store دانلود کنم مستقیم به بخش applicatins منتقل میشه. آیا میشه از انجا clean Install کرد ؟ ‌آیا میشه بعد دانلود از اپل استور فایل نصبی رو بردارم و روی یک دستگاه آیمک دیگر هم نصب کنم؟؟
                        برای کلین اینستال لازمه تمام هارد پاک بشه.وقتی شما از روی هارد اقدام به نصب میکنید امکان کلین وجود نداره چون اگه هارد رو بخواد پاک کنه فایلی که دانلود کردی هم پاک میشه.شما یه دی وی دی بوتیبل از روی فایل تون بسازید و بعد کلین اینستال کنید.جواب سوال دومتون هم بله هست.مشکلی برای نصب روی دستگاههای دیگه ندارید.
                        من رو gold master اولی هستم الان تو آپدیت هام Mavericks Developer preview recovery update با حجم ۴۷۰ مگ اومده این چیه ؟؟ و لطفا راهنمایی کنین ما چیکار کنیم این فایل ۵.۲ گیگ رو دونلود کنیم و ریستور یا چی؟؟ ممنون
                        بهتره که نسخه نهایی رو دانلود و آپدیت کنی.

نظر

سلام
                          من gm اولی رو نصب دارم لازم هست این رلیس رو دونلود کنم ؟؟ با با آپدیت درست میشه؟؟
                          منم از دیشب تا حالا هر چی این سوال کردم جواب ندادن به من

نظر

سلام،من روی مکم ویندوز 8 دارم و نمیخوام پاک بشه
                            باید چطوری نصب کنم که ویندوزم نپره و ورژن جدیدو نصب کنم

نظر

دوستان سلام ممنونم از اینکه خیلی سریع لینک های مستقیم رو گذاشتین ولی یه سوال برام پیش اومده که ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
                              چرا این نسخه ای که با لینک مستقیم هست حجمش۳۰۰ مگ کمتر از نسخه اصلی هست ایا چیزی ازش حذف شده

نظر

نوشته اصلی توسط gamno نمایش پست ها
                                منم از دیشب تا حالا هر چی این سوال کردم جواب ندادن به من
                                نسخه اصلی رو دانلود و آپدیت کنید بهتره وگرنه چیزی لازم و ملزوم نیست.
                                نوشته اصلی توسط S1N4 نمایش پست ها
                                سلام،من روی مکم ویندوز 8 دارم و نمیخوام پاک بشه
                                باید چطوری نصب کنم که ویندوزم نپره و ورژن جدیدو نصب کنم
                                فقط مکتون رو آپدیت کنید به ویندوزتون آسیبی نمیرسه.(فایل رو دانلود و از خود مک اجرا کن)
                                نوشته اصلی توسط hosseinjoon نمایش پست ها
                                دوستان سلام ممنونم از اینکه خیلی سریع لینک های مستقیم رو گذاشتین ولی یه سوال برام پیش اومده که ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
                                چرا این نسخه ای که با لینک مستقیم هست حجمش۳۰۰ مگ کمتر از نسخه اصلی هست ایا چیزی ازش حذف شده
                                فایل ۸ پارته که ۵.۲ گیگ هست رو بنده تست نکردم.اما گاهاً اتفاق میفته که یک فایل با دانلود منیجر های مختلف سایزهای مختلفی رو برای دانلود نشون میده.احتمالاً موقعی که هر ۸ پارت یک جا قرار گرفت و به فایل اصلی تبدیل شد حجم هم تغییر داشته باشه.در کل نگران این موضوع نباشید و برای اطمینان از فایل تک پارت و لینک مستقیم استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X