اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط dontsee نمایش پست ها
    دوست عزیز شانسی هست ! فایل رو خواستی پیغام خصوصی بزن !
    نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
    من بدون وقفه با folex دانلود کردم , اما متاسفانه فایل خراب بود و اکسترکت نشد
    دوستان نه شانسی هست نه مشکلی داره.منم مثل خیلی از کاربران دیگه از همین فایل استفاده کردیم.فقط دقت کنید توی خود مک و با Archive Utulity فایل رو اکسترکت کنید.بعضی از دوستان بخاطر سرعت بالاتر IDM از ویندوز اقدام به دانلود کردن و توی ویندوز خواستند اکسترکت کنن که با مشکل مواجه شدن اما همون فایل روی مک براحتی کار کرده.

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
      دوستان نه شانسی هست نه مشکلی داره.منم مثل خیلی از کاربران دیگه از همین فایل استفاده کردیم.فقط دقت کنید توی خود مک و با Archive Utulity فایل رو اکسترکت کنید.بعضی از دوستان بخاطر سرعت بالاتر IDM از ویندوز اقدام به دانلود کردن و توی ویندوز خواستند اکسترکت کنن که با مشکل مواجه شدن اما همون فایل روی مک براحتی کار کرده.
      ای کاش حداقل ادمین تو پست شماره ۱ ذکر میکردن که باید با Archive Utulity اکسترکت شود
      خود من فکر کردم فایل خرابه و از تو سیستم پاکش کردم و دارم از جایی دیگه دانلود میکنم
      ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 10-10-2013, 01:38 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
        ای کاش حداقل ادمین تو پست شماره ۱ ذکر میکردن که باید با Archive Utulity اکسترکت شود
        خود من فکر کردم فایل خرابه و از تو سیستم پاکش کردم و دارم از جایی دیگه دانلود میکنم
        Archive Utility برنامه پیش فررض مک هست که برای اکسترکت کردن فایلهای زیپ هست و این چیزی نیست که قابل گفتن باشه چون راهی غیر از این برای اکسترکت وجود نداره.من به این دلیل این مطلب رو گفتم چون بعضی از دوستان از ویندوز اقدام به باز کردن فایل زیپ میکردن یا توی مک با Winzip . البته شما از هر کدوم از اینها هم میتونید استفاده کنید اما طبق تجربه این چند روزه این فایل با Archive Utility براحتی قابل استفاده بوده اما با برنامه های دیگه بعضی ها مشکل داشتن.

نظر

• معزرت میخوام ولی چون تعداد پست بالا بود دیگه وقت نشد همه رو بخونم!

من بوت تییبل هم ساختم ولی گوبا نصبش با قبلی ها فرق داره

میشه مراحل نصب رو توضیح بدین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
            معزرت میخوام ولی چون تعداد پست بالا بود دیگه وقت نشد همه رو بخونم!

من بوت تییبل هم ساختم ولی گوبا نصبش با قبلی ها فرق داره

میشه مراحل نصب رو توضیح بدین؟
            خدمت شما: http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post896756

نظر

• پست ها خیلی زیادن و حس خوندن نیست
              می خواستم بدونم این برنامه iphoto رو که میخوام باز بکنم پیغام میده که باید از آپدیت جدیدش استفاده کنی و وقتی تو مک استور میرم آپدیتی نشون نمیده.چی کار باید بکنم؟آپدیتش مشخص نیست کی میاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
                پست ها خیلی زیادن و حس خوندن نیست
                می خواستم بدونم این برنامه iphoto رو که میخوام باز بکنم پیغام میده که باید از آپدیت جدیدش استفاده کنی و وقتی تو مک استور میرم آپدیتی نشون نمیده.چی کار باید بکنم؟آپدیتش مشخص نیست کی میاد؟
                آخرین ورژن iPhoto 9.4.3 هست که توی Mavericks هم کار میکنه.
                آپدیت جدید iPhoto بعد از ارائه نسخه فاینال Mavericks عرضه خواهد شد که طبق آخرین اخبار موثق ۳۰ مهرماه خواهد بود.البته این تاریخ هنوز توسط اپل تائید نشده است.

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                  آخرین ورژن iPhoto 9.4.3 هست که توی Mavericks هم کار میکنه.
                  آپدیت جدید iPhoto بعد از ارائه نسخه فاینال Mavericks عرضه خواهد شد که طبق آخرین اخبار موثق ۳۰ مهرماه خواهد بود.البته این تاریخ هنوز توسط اپل تائید نشده است.
                  وقتی من get info رو میزنم ورژن iphoto رو 9.4.6 نشون میده.مطمین هستین آخرین ورژن ۹.۴.۳ هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
                    وقتی من get info رو میزنم ورژن iphoto رو 9.4.6 نشون میده.مطمین هستین آخرین ورژن ۹.۴.۳ هست؟
                    آخرین نسخه عمومی iPhoto 9.4.3 هست.
                    این نسخه که روی سیستم شما هست از ورژنهای بتا بوده که به همراه Mavericks Beta 5 ریلیز شده بود.iPhoto 9.4.7 نسخه نهایی هست که با Mavericks هماهنگ شده و بعد از ریلیز نسخه فاینال اون عرضه خواهد شد

نظر

• یه چیز جالب
                      من روی انتن وای فای یه علامت تعجب اورده که معمولا واسه وقتیه که نمیتونه ای پی بگیره!!!
                      ولی راحت میتونم از نت استفاده کنم!!
                      این باگ هست ؟
                      http://upload7.ir/images/69674939617637098542.png

نظر

یه چیز جالب
                        من روی انتن وای فای یه علامت تعجب اورده که معمولا واسه وقتیه که نمیتونه ای پی بگیره!!!
                        ولی راحت میتونم از نت استفاده کنم!!
                        این باگ هست ؟
                        http://upload7.ir/images/69674939617637098542.png
                        این علامت مال وقتی هست که ارتباط مودم وایرلس برقرار هست اما اینترنتتون قطع هست. گاهی اوقات این علامت با اینکه اینترنت دارید هم مشاهده میشه که بعد از چند دقیقه درست میشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• الان حدود ۴ ساعته که نصب کردم درست نشده!! ولی مشکل نت ندارم!!!

و یه چیز دیگه ساعت بعضی وقتا محو میشه

نظر

الان حدود ۴ ساعته که نصب کردم درست نشده!! ولی مشکل نت ندارم!!!

و یه چیز دیگه ساعت بعضی وقتا محو میشه
                            Wifi رو خاموش کنید و مجدد روشن کنید یا یکبار سیستم رو ریستارت کنید احتمالاً اون علامت درست میشه در هر حال چیز مهمی نیست.
                            ضمناً سعی کنید همیشه آخرین نسخه مک روی سیستمتون نصب باشه چون با این کار اگر هم مشکلی یا باگی در سیستم عامل باشه در آخرین نسخه رفع شده.

نظر

• منم الان ۱۰.۹ هست...

اها یه چیزی خواستم به دوستانی که مثل من مک بوک ایر دارن بگم که فایلی که دانلود کردین و بعد از اکسراکت روی دستکتاپ بریزین و و اجرا کنین..من اشتباهی که کرده بودم روی هارد اکسترنال ریختم و اجرا میکردم ..بعد از ریستارت مجدد وارد سیستم عامل میشد و نمیرفت تو قسمت نصب سیستم عامل

راستی این keychin iCloud به درد ایران نمیخوره؟!نمیشه فعالش کرد؟چون اخر کار شماره تلفن میخواد که ایران و نداره تو لیستش
                              ویرایش توسط mohamad759 : https://i-phone.ir/forums/member/7886-mohamad759 در ساعت 10-10-2013, 08:57 PM

نظر

• دوستان من بعد از clean instalation پارتيشن ريكاوريم پاك شده چيكار كنم به نظرتون
                                قبل نصب كل هاردم رو فرمت كردم، الان چطوري ميشه پارتيشن ريكاوري رو اضافه كرد؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X