اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان کسی‌ سعی‌ کرده clean install نصب کنه؟من مراحل رو کامل انجام دادم اما وقتی‌ مکبوکم رو ریست می‌کنم و دکمهOption نگاه میدارم USB رو پیدا نمیکنه.با چندتا USB هم امتحان کردم ولی‌ نشد.کسی‌ میدون مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sevranc نمایش پست ها
      دوستان کسی‌ سعی‌ کرده clean install نصب کنه؟من مراحل رو کامل انجام دادم اما وقتی‌ مکبوکم رو ریست می‌کنم و دکمهOption نگاه میدارم USB رو پیدا نمیکنه.با چندتا USB هم امتحان کردم ولی‌ نشد.کسی‌ میدون مشکل از کجاست؟
      روش ساخت بوتیبل دیسکMavericks متفاوت از ورژنهای قبل هست.بزودی آموزش کامل در سایت قرار خواهد گرفت.

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
        روش ساخت بوتیبل دیسکMavericks متفاوت از ورژنهای قبل هست.بزودی آموزش کامل در سایت قرار خواهد گرفت.
        با تشکر

نظر

دوستان کسی‌ سعی‌ کرده clean install نصب کنه؟من مراحل رو کامل انجام دادم اما وقتی‌ مکبوکم رو ریست می‌کنم و دکمهOption نگاه میدارم USB رو پیدا نمیکنه.با چندتا USB هم امتحان کردم ولی‌ نشد.کسی‌ میدون مشکل از کجاست؟
          خدمت شما
          http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post896756

نظر

• تشكر دوست عزيز

Bitrib

نظر

تشكر دوست عزيز

Bitrib
              قابلی نداشت.
              برای تشکر از دکمه سپاس استفاده کنید.

نظر

• دوستان حتما باید یو اس بی بوت بسازم با خودش روی 10.8.5 نصب نمیشه؟ (همونی دانلود کردم)
                ویرایش توسط amirghourchian : https://i-phone.ir/forums/member/836-amirghourchian در ساعت 09-10-2013, 09:57 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amirghourchian نمایش پست ها
                  دوستان حتما باید یو اس بی بوت بسازم با خودش روی 10.8.5 نصب نمیشه؟ (همونی دانلود کردم)
                  Usb برای کسانی هست که میخوان کلین اینستال کنن.شما میتونید خیلی راحت با نصب معمولی از 10.8.5 به Mavericks GM آپدیت کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                    Usb برای کسانی هست که میخوان کلین اینستال کنن.شما میتونید خیلی راحت با نصب معمولی از 10.8.5 به Mavericks GM آپدیت کنید.
                    والا من اینکارو انجام میدم ریستارت که میشه برای نصب نمیره دوباره 10.8.5 میاد بالا

نظر

• فک کن 5 گیگ دانلود کنی بعد فایل خراب باشه!
                      محض رضای خدا دی وی دیشو برا فروش بذارین

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
                        فک کن 5 گیگ دانلود کنی بعد فایل خراب باشه!
                        فایل خراب نیست !

نظر

• من چرا نمی تونم نصب کنم فایل درسته ایرادی هم نمی گیره وقتی گزینه نصب رو انتخاب می کنم میره برای نصب و ریستارت میشه ولی دیگه ادامه نمیده نمیدونم چرا !!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
                            فک کن 5 گیگ دانلود کنی بعد فایل خراب باشه!
                            دوست عزیز شانسی هست ! فایل رو خواستی پیغام خصوصی بزن !

نظر

• نوشته اصلی توسط amirghourchian نمایش پست ها
                              من چرا نمی تونم نصب کنم فایل درسته ایرادی هم نمی گیره وقتی گزینه نصب رو انتخاب می کنم میره برای نصب و ریستارت میشه ولی دیگه ادامه نمیده نمیدونم چرا !!!!!
                              رو چه ورژنی هستی؟

نظر

• من بدون وقفه با folex دانلود کردم , اما متاسفانه فایل خراب بود و اکسترکت نشد

نظر

صبر کنید ..
                                X