اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• البته اینم اضافه کنم، که من دیروز mountain Lionنصب کردم، با وایرلس هم وصل هستم، مثل مرد هم داره دانلود می کنه، صفحه هم باز می کنه خیلی روون تر از  Lion.
    شما لپتاپت کدوم سری و کدوم مدل هست؟؟؟،
    شاید با یه مدل خاص مشکل داره که احتمالا تا فردا پس فردا، اپل یه آپدیت براش بده...
    ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 27-07-2012, 12:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Arvin59 نمایش پست ها
      با وایرلس وصل هستی یا لن؟ اینم یه تست بزن آیپی دستی نده dhcp بذار
      من مکبوک ایر دارم، با وایرلس وصلم. آیپی دستی ندادم سیستمم کلا dhcp هست.

نظر

• آقا Pram رو ریست کن، شاید درست شد، یه عده گفتن با ریست Pram مشکلشون حل شده،
        (کامپبوتر و خاموش می کنی، بعد روشن می کنی و سریع دکمه های Command + Option + P + Q رو می گیری، یکم بمون تا ۳ بار دستگاه روشن و خاموش بشه، بعد دیگه ولش کن بیاد بالا).
        بعضیا هم گفتن که مودم روترشون رو از حالت n درآوردن و فقط رو حالت G گذاشتن درست شده،*در کل باید یکم صحیح و خطا بری جلو، ببینی کدون یگیش برای تو جواب می ده، اما این ریست PRAM گزینه خوبیه، حتما تست کن.
        Resetting your Mac's PRAM and NVRAM
        ویرایش: من جاهای دیگه خونده بودم ۳ بار، اما سایت خود اپل انگار گفته ۲ بار بسه.
        ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 27-07-2012, 12:54 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
          آقا Pram رو ریست کن، شاید درست شد، یه عده گفتن با ریست Pram مشکلشون حل شده،
          (کامپبوتر و خاموش می کنی، بعد روشن می کنی و سریع دکمه های Command + Option + P + Q رو می گیری، یکم بمون تا ۳ بار دستگاه روشن و خاموش بشه، بعد دیگه ولش کن بیاد بالا).
          بعضیا هم گفتن که مودم روترشون رو از حالت n درآوردن و فقط رو حالت G گذاشتن درست شده،*در کل باید یکم صحیح و خطا بری جلو، ببینی کدون یگیش برای تو جواب می ده، اما این ریست PRAM گزینه خوبیه، حتما تست کن.
          Resetting your Mac's PRAM and NVRAM
          ویرایش: من جاهای دیگه خونده بودم ۳ بار، اما سایت خود اپل انگار گفته ۲ بار بسه.
          ممنون از توجه وپیگیریت دوست عزیز. تغییر از n به g رو تست کردم جواب نداد! باشه من ریست pram هم تست میکنم ببینم چی میشه. اکثر راهها رو بهغیر از ریست pram تست کردم ولی اینم انجام میدم ببینم چی میشه.

نظر

• داداش فقط خبرش رو فراموش نکنی که بدی

نظر

• دوستان لطفا مشاركت بفرماييد و كمك در مورد مشكل زير :

" كند شدن بسيار زياد سرعت كپى فايل روي فلش مموري در شير كوهي ! "

http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=71434

نظر

• لینک دانلود اول کار نمی کنه ولی دومی کار میکنه
                ممنون

نظر

• بله مثل اینکه مشکل با ریست pram حل میشه! سیناجان شمام یه امتحان کن ایشالله حله! باتشکر ویژه از پیگیری دوست عزیزمون جناب vista

نظر

• خب منم بالاخره نصب کردم (از لینک های داخل سایت)
                    ۱- قابل توجه برنامه نویس ها XCode 4.3.2 روی شیرکوهی کار نمیکنه !!!
                    ۲- من آپگرید کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد. اما یک نکته مهم: من مک بوک پروی اواخر ۲۰۰۸ دارم. وقتی کارای اولیه رو کرد و ریست شد و شروع به نصب کرد اولش نوشت ۳۴ دقیقه بعد تقریبا ۲۵ دقیقه نوار پیشرفتش همون اول گیر کرد و زمان باقی مانده هم تغییر نکرد !!!*( این تجربه رو توی نصب هکینتاش داشتم )*برای همین بهش دست نزدم خودش بعدش ادامه داد. واسه همین اگه چنین شرایطی پیش اومد اصلا دست نزنید بهش و بزارید کار خودشو بکنه. در کل یه ۱ ساعتی طول کشید تا نصب شد.
                    ۳- سرعت سافاری عالیه. امیدوارم اون مشکل ریست شدن وب پراسسش هم درست شده باشه.
                    ۴- من از Lan برای اتصال به نت استفاده میکنم. و از P-r-o-x-i-f-i-r-e هم استفاده میکنم و مشکلی نیست.

اگه مشکل یا نکته ای دیدم بازم خبر میدم.

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

• من اینجا یک فضای خالی دارم ولی نمی تونم اضافش کنم با پارتیشنم

نظر

• نوشته اصلی توسط farshadxp نمایش پست ها
                        بله مثل اینکه مشکل با ریست pram حل میشه! سیناجان شمام یه امتحان کن ایشالله حله! باتشکر ویژه از پیگیری دوست عزیزمون جناب vista
                        داداش توضیح میدی چه جوری اینکارو کردی؟.مت تا حالا ریست نکردم

نظر

• من که با این وضع افتضاح اینترنتم ، حسرت دانلود به دلم مونده . به مسلمون پیدا میشه روی dvd رایت کنه و برام پست کنه؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                            من شیر کوهی رو نصب کردم
                            حالا چه جوری میشه فیس-بو-ک رو تو notification center اضافه کرد ؟؟؟
                            لطفا راهنمایی کنید
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط zamanphp نمایش پست ها
                              من که با این وضع افتضاح اینترنتم ، حسرت دانلود به دلم مونده . به مسلمون پیدا میشه روی dvd رایت کنه و برام پست کنه؟
                              خواستی پول پست و دی وی دی رو بده برات پست کنم.

نظر

• با ان تفاسیر ارزش نداره که به شیر کوهی آپدیت کنم ؟؟؟؟
                                10.7.4 هستم .

نظر

صبر کنید ..
                                X