اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان می خواستم ببینم سرعت بوت دستگاهتون چقدره؟ !
    چون بعد از آپدیت برای من حدود ۱ دقیقه و ۴ ثانیه شده !!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط nai نمایش پست ها
      ---------
      علی رضا جان میشه یه بار دیگه کمک کنی؟!
      من توی مک با برنامه های (iZip-UnRarX-Unarchiver-Rucksack) اکسترکت کردم اما خطا می ده (حجم تمام پارتهای دانلود شده من درسته) نمی دونم این پیغام لعنتی واسه چیه
      مطمنم دانلودها بدون مشکل انجام شده
      اگر برنامه بهتری رو واسه اکسترکت شدن داری لطفا لینکش رو بده البته به جز Archive utility !

[ATTACH=CONFIG]11484[/ATTACH]

دوست عزیز شما با همون Archive Ultility خود مک این کار رو انجام بده مشکلت حل میشه

http://up.vatandownload.com/images/g...2slhhntvej.png
      ویرایش توسط Mamad-Mac : https://i-phone.ir/forums/member/45215-mamad-mac در ساعت 02-08-2012, 10:02 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
        خیر دوست عزیز، این تفکر کاملا اشتباه بین کاربران مک رایج هست.

کرک مک وجود خارجی نداره! نسخه هایی که غیر از App Store تهیه می کنید، همون نسخه App Store هست که بصورت کپی شده در اختیار شما قرار گرفته.
        پس این موضوع apple id چیه ؟؟ ورژن های اپ استور از ما اپل آیدی میخواند ولی اینها نمیخوان !!!؟ چطور ؟؟ این که شبیه اپ های کرک شده ی ios هست !!

نظر

• نوشته اصلی توسط imahyar77 نمایش پست ها
          پس این موضوع apple id چیه ؟؟ ورژن های اپ استور از ما اپل آیدی میخواند ولی اینها نمیخوان !!!؟ چطور ؟؟ این که شبیه اپ های کرک شده ی ios هست !!
          منظورتون رو در مورد apple id نگرفتم؟!
          شما وقتی از مک اپ استور دانلود میکنید، یک فایل Install.app به شما میده که داخلش یک فایل به نام InstallESD.dmg هست. کسانی که نسخه App Store رو دانلود میکنن این فایل رو میتونن آپلود کنن.

فرق برنامه های مک اپ استور با اپ استور iOS اینجاست که برای اجرای برنامه در مک لازم نیست حتما برنامه مجوز اپل رو دریافت کرده باشه (که البته در 10.8 این موضوع بصورت پیش فرض محدود شده و برای برداشتن محدودیت باید در بخش Security گزینه Intall from Everywhere رو انتخاب کنید.)
          اما برای iOS هر برنامه باید مجوز اپل رو داشته باشه تا قابلیت Sync رو پیدا کنه. وقتی iDevice رو جیلبریک میکنید و appsync رو نصب میکنید، این محدودیت رو بر میدارید و اجازه نصب مجوز های دیگه رو هم میدید.
          (برای iOS حتی اگر برنامه فرد دیگه ای رو ازش بگیرید، باید کرکش کنید تا بتونید با دستگاه سینک کنید، اما برای مک کافیه فقط فایل app اون برنامه یا فایل نصبش رو بدست بیارید تا از برنامه استفاده کنید.)

برای آپدیت های مک هم نگرانی وجود نداره. نه تنها بدون Apple ID میتونید از App Store آپدیت کنید، بلکه امکان دریافت Installer این آپدیت ها رو از سایت اپل دارید.

در مورد ادغام Software Updater با App Store هم باید عرض کنم که این ادغام بصورت ظاهری هست. یعنی فقط Software Updater در اسم Update های سیستم بصورت جداگانه اضافه شده و محدودیت های Apple ID رو نداره، اما فقط محدودیت های ظاهری App Store رو داره (مثل امکان Pause یا از اول دانلود شدن آپدیت بعد از اشکال و...)
          برنامه های مک اپ استور هم در تب Update بصورت قدیم هستند و فقط آپدیت برنامه های خریداری شده رو براتون لیست میکنه.

نظر

• دوستان کسی نتونست این مشکل وصل نشدن وای فای رو در شیر کوهی حل کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
              دوستان کسی نتونست این مشکل وصل نشدن وای فای رو در شیر کوهی حل کنه؟
              من دارم ولی ولی مشکلی نداره وای فای

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

• خوب منم الان آپدیت کردم به ۱۰.۸ و کلین اینستال نکردم چون حالشو نداشتم ....
                هیچ مشکلی اعم از وای فای و .... نداشتم تا الان خدارو شکر ....
                از p30download دانلود کردم و مکبوک MD313 هست .... این پیام هم با مکبوک میدم و یه اسکرین شات هم میذارم ....
                فایل های پیوست شده

نظر

• دوستان تهرانی یا حتی شهرهای دیگر میتونن هزینه دی وی دی و پست رو فقط بدهند تا من براشون پست کنم ...

نظر

• متاسفانه مال بنده سایت باز نمیکنه.یعنی بعضی از سایت ها رو باز میکنه(شاید یکی یا دوتا)
                    ولی کلا بقیه روباز نمیکنه

نظر

• دوستان می خواستم ببینم سرعت بوت دستگاهتون چقدره؟ !
                      و اینکه برای رفع این مشکل چکار میشه کرد؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
                        دوستان می خواستم ببینم سرعت بوت دستگاهتون چقدره؟ !
                        و اینکه برای رفع این مشکل چکار میشه کرد؟!
                        البته برای من ایر هست و 13 ثانیه

نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
                        متاسفانه مال بنده سایت باز نمیکنه.یعنی بعضی از سایت ها رو باز میکنه(شاید یکی یا دوتا)
                        ولی کلا بقیه روباز نمیکنه
                        منم این مشکلو داشتم با چیز پی ان حل شد

نظر

• برای منی که در لاین ۳۰ ثانیه بود الان شده ۸ ثانیه !
                          یک بار Cache سیستمتون رو به کل پاک کنید و Repair Premission کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
                            البته برای من ایر هست و 13 ثانیه

منم این مشکلو داشتم با چیز پی ان حل شد
                            مال من فقط یکی دوتا رو باز میکنه.حتی گوگل رو باز نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
                              مال من فقط یکی دوتا رو باز میکنه.حتی گوگل رو باز نمیکنه
                              isp شما چیه؟
                              با isp های دیگه هم امتحان کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                                منظورتون رو در مورد apple id نگرفتم؟!
                                شما وقتی از مک اپ استور دانلود میکنید، یک فایل Install.app به شما میده که داخلش یک فایل به نام InstallESD.dmg هست. کسانی که نسخه App Store رو دانلود میکنن این فایل رو میتونن آپلود کنن.

فرق برنامه های مک اپ استور با اپ استور iOS اینجاست که برای اجرای برنامه در مک لازم نیست حتما برنامه مجوز اپل رو دریافت کرده باشه (که البته در 10.8 این موضوع بصورت پیش فرض محدود شده و برای برداشتن محدودیت باید در بخش Security گزینه Intall from Everywhere رو انتخاب کنید.)
                                اما برای iOS هر برنامه باید مجوز اپل رو داشته باشه تا قابلیت Sync رو پیدا کنه. وقتی iDevice رو جیلبریک میکنید و appsync رو نصب میکنید، این محدودیت رو بر میدارید و اجازه نصب مجوز های دیگه رو هم میدید.
                                (برای iOS حتی اگر برنامه فرد دیگه ای رو ازش بگیرید، باید کرکش کنید تا بتونید با دستگاه سینک کنید، اما برای مک کافیه فقط فایل app اون برنامه یا فایل نصبش رو بدست بیارید تا از برنامه استفاده کنید.)

برای آپدیت های مک هم نگرانی وجود نداره. نه تنها بدون Apple ID میتونید از App Store آپدیت کنید، بلکه امکان دریافت Installer این آپدیت ها رو از سایت اپل دارید.

در مورد ادغام Software Updater با App Store هم باید عرض کنم که این ادغام بصورت ظاهری هست. یعنی فقط Software Updater در اسم Update های سیستم بصورت جداگانه اضافه شده و محدودیت های Apple ID رو نداره، اما فقط محدودیت های ظاهری App Store رو داره (مثل امکان Pause یا از اول دانلود شدن آپدیت بعد از اشکال و...)
                                برنامه های مک اپ استور هم در تب Update بصورت قدیم هستند و فقط آپدیت برنامه های خریداری شده رو براتون لیست میکنه.

پس این سوال واسم پیش اومد ، دوستم mountain lion رو دانلود کرده با مک و نصبش هم کرده . اگه بگم اون رو روی یک dvd بوت ایبل ( bootable ) ازش درست کنه و به من بده ، من برای نصب کردنش به مشکلی برخورد نمیکنم ؟؟ که مثلا بگه : این برنامه با یک اپل آیدی دیگه خریده شده ، پس شما نمیتونید استفاده کنید !؟

نظر

صبر کنید ..
                                X