اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط lockerr نمایش پست ها
    سلام برای من این ارور رو میده موقع نصب باید چیکار کنم ؟
    Cant download the additional components needed to install os x
    ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی نبود کمک کنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط koochi_dj نمایش پست ها
      ببخشید ماله من این ارور رو میده وقتی* می*خوام ریستور کنم،چیکار کنم؟
      از ۱۰.۷.۴ می*خوام برم به ۱۰.۸
      Restore Failure
      Could not restore - Invalid argument
      شما از اطلاعتتون بک آپ بگیرید
      اگه بوت کمپ دارین رو اون بریزین
      و بعد و clean install کنید
      یعنی رو یه دیسک یا فلش بزنین
      از فلش یا دیسک بوت کنید و نصب کنید

نظر

• سلام من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین
        من mountain lion ۱۰.۸ رو از appstore خریدم ولی به خاطر حجم بالاش و سرعت پایین appstore نتونستم دانلود کنم. میخواستم بدونم این لینک های دانلودی که هست و میگن از appstore خریدن و ارجیناله درسته؟ آیا با mountain lion که من خریدم ولی نتونستم دانلود کنم فرق داره؟ یعنی مثل همونه؟

- - - - - - - - - -
        ویرایش توسط amirata_Xman : https://i-phone.ir/forums/member/57431-amirata_xman در ساعت 26-09-2012, 01:56 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amirata_Xman نمایش پست ها
          سلام من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین
          من mountain lion ۱۰.۸ رو از appstore خریدم ولی به خاطر حجم بالاش و سرعت پایین appstore نتونستم دانلود کنم. میخواستم بدونم این لینک های دانلودی که هست و میگن از appstore خریدن و ارجیناله درسته؟ آیا با mountain lion که من خریدم ولی نتونستم دانلود کنم فرق داره؟ یعنی مثل همونه؟

- - - - - - - - - -
          هیچ فرقی بین نسخه ای که شما میخری و کسی که از نت به صورت غیر قانونی دانلود میکنه نیست
          شما که خریدین از اونجا دانلود کنید
          حداقل پولش رو دادین از همون جا هم دانلود کنید احساس بهتری به آدم دست میده
          البته گفتم از لحاظ فنی هیچ تفاوتی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط lockerr نمایش پست ها
            کسی نبود کمک کنه ؟
            اگه اینترنتو قطع کنید دیگه تلاش نمی کنه که فایل های اضافی را دانلود کنه و مستقیم بدون مشکل نصب میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
              نسخه gm و final یکیه
              ولی این نسخه اصلی و همین امروز خریداری - دانلود و آپلود شده
              با سلام خدمت مدير عزيز ببخشيد شايد جاش نباشه ولي نسخه ١٠.٨.٢ در فروشگاه انجمن واسه فروش نيست ( اگر من از انجمن يا از دوستي كه از اپستور خريداري كرده بگيرم قابليت آبديت داره ؟ يا قفط واسه اي دي اون شخص هست . )

نظر

• دوستان لینک ها دیگه خراب شده میشه لطفا لینک جدید بزارین ؟
                ممنون .

نظر

• امکانش نیست دوباره بزارین ؟

نظر

• سلام دوستان.
                    سیستم یکی از دوستان به مشکل خورده و فکر می کنم باید سیستم عامل دوباره از ابتدا نصب بشه. سیستم از قدیمی های دو هسته ای اینتل میباشه. لطفا راهنمایی کنید از این نسخه میشه استفاده کرد؟

نظر

• کامپیوتر اپل هست؟ ببنید اینجا اسمش نوشته شده. اگه هست یعنی ساپورت میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط bahmandadashi نمایش پست ها
                        سلام دوستان.
                        سیستم یکی از دوستان به مشکل خورده و فکر می کنم باید سیستم عامل دوباره از ابتدا نصب بشه. سیستم از قدیمی های دو هسته ای اینتل میباشه. لطفا راهنمایی کنید از این نسخه میشه استفاده کرد؟
                        مکه؟(اپل؟)
                        Apple - Upgrade your Mac to OS X Mountain Lion.
                        اگه هست که میتوونید clean install کنید

نظر

• با سلام اين نسخه رو انجمن واسه فروش نداره آخه من سرعت نتم پايينه تو فروشگاه سر زدم نبود ميشه بزارين من لاين رو هم از همين جا خريدم ممنون ميشم اگه مديران توجه كنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtabagh4 نمایش پست ها
                            با سلام اين نسخه رو انجمن واسه فروش نداره آخه من سرعت نتم پايينه تو فروشگاه سر زدم نبود ميشه بزارين من لاين رو هم از همين جا خريدم ممنون ميشم اگه مديران توجه كنن.
                            منظورتون دفتر سايته!؟
                            بله داره(تهران)

نظر

• فروش پستی هم دارید . من چطوری میتونم خرید کنم از سایت میشه لینک خریدش رو بدید.

نظر

• کد:
                                 http://extabit.com/file/2ed0vvx4pxqu1/OSX10.8.part1.rar
                                http://extabit.com/file/2ed0vvx4pxqvt/OSX10.8.part2.rar
                                http://extabit.com/file/2ed0vvx4pyw09/OSX10.8.part3.rar
                                ویرایش توسط Polonium : https://i-phone.ir/forums/member/103795-polonium در ساعت 14-10-2012, 03:32 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X