اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در صورت آپدیت از Lion به Mountain Lion ویندوزی که با boot camp ریختم پاک میشه؟؟
    ممنون از پاسختون

نظر

• نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
      در صورت آپدیت از Lion به Mountain Lion ویندوزی که با boot camp ریختم پاک میشه؟؟
      ممنون از پاسختون
      فکر نکنم
      ,

I warily upgraded to Mountain Lion a few hours ago, I had the same worries about refit as holding option never seemed to work. Anyway, after upgrading everything worked the same, refit showed upon startup and Windows 7 (created with BootCamp on SnowLeopard) works too.

Overall, I think if you've created an 'official' dual-boot, then installed refit you should be okay.
      .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
        در صورت آپدیت از Lion به Mountain Lion ویندوزی که با boot camp ریختم پاک میشه؟؟
        ممنون از پاسختون
        خیر! چون ویندوز رو تو یه قسمت دیگه هادتون نصب شدهوئ شما هنگام تعویض مک.به اون کاری ندارید!

نظر

• دوستان من بعد از کلی بدبخی تونستم دانلود کنم ولی متاسفانه در اول نصب پیام میده که فایل مشکل داره اعصابم خراب شد
          میشه دوستانی که تست کردن لطف کنن دقیقا بگن کدوم سری از لینک ها مطمئن هستند؟؟؟
          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
            دوستان من بعد از کلی بدبخی تونستم دانلود کنم ولی متاسفانه در اول نصب پیام میده که فایل مشکل داره اعصابم خراب شد
            میشه دوستانی که تست کردن لطف کنن دقیقا بگن کدوم سری از لینک ها مطمئن هستند؟؟؟
            مرسی
            از پی سی دانلود دانلود کنید
            چه اروری میده
            با یه برنامه دیگه سعی کنید بازش کنید

نظر

• سلام به دوستان

من دی وی دی mountain lion رو خریدم و فقط یک فایل توش هست به نام OS_X_10.8.dmg

سیستم رو ریست که میکنم که که با دی وی دی بوت کنم وجود نداره
              فایلشو کپی کردم رو هارد کلیک راست کردم اما show package content نداره

فقط میشه روش کلیک کرد و نصب شروع میشه
              اما من میخام بوتیبل درست کنم چون میخام clean install نصب کنم ، چیکار کنم ؟؟؟
              راهنمایی کنید لطفا !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_mohtasham نمایش پست ها
                سلام به دوستان

من دی وی دی mountain lion رو خریدم و فقط یک فایل توش هست به نام OS_X_10.8.dmg

سیستم رو ریست که میکنم که که با دی وی دی بوت کنم وجود نداره
                فایلشو کپی کردم رو هارد کلیک راست کردم اما show package content نداره

فقط میشه روش کلیک کرد و نصب شروع میشه
                اما من میخام بوتیبل درست کنم چون میخام clean install نصب کنم ، چیکار کنم ؟؟؟
                راهنمایی کنید لطفا !!!
                شما فایل dmg رو دارید لازم نیست دیگه دنبالش بگردید بعدشم همون فایلتون رو به InstallESD.dmg تغییر نام بدید و از روش زیر استفاده کنید:
                http://www.i-phone.ir/forums/thread71314.html

نظر

• همه اینکارارو کردم
                  اسم فایل رو عوض کردم ، فلش ۸ گیگ گذاشتم به mac journale هم فرمت کردم اما تو تب ریستور وقتی روی ایمیج میزنم و فایل رو میدم اصلا دکمه ریستور کار نمیکنهکه فلش رو بوتیبل کنه
                  غیر فعاله
                  با برنامه lion disk maker هم تست کردم نشد اواسطش ارور میده

از بابت فایل و سالم بودن مطمن هستم چون دوستم با همین فایل از تو لایون آپگرید کرده
                  لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    بدون اطلاع پاسخ ندهید.
                    برای این که رایگان دریافت کنند باید به آدرس http://uptodate.apple.com بروند و در آن جا فاکتور خرید از اپل استور آمریکا را ارسال کنند تا کد را دریافت کنند
                    علیرضا جان من از همین ایران لپ تاپ رو گرفتم و تو قسمتی که شما معرفی کردین شماره سریال دستگاه رو دادم و خیلی راحت یه ریدوم کد به ایمیل من ارسال شد و مجانی به ۱۰.۸ اپدیت کردم
                    فقط باید تو نحوه خرید قسمت انلاین استور رو انتخاب کرد
                    موفق باشی دوست من

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ahmad037 نمایش پست ها
                    نه دیگه از پاساژ پایتخت خریدمش
                    الان من چطور باید با این فایل ها آپگرید را انجام بدم ؟
                    باید بوتیبل بسازم یا نه همینطوری باز کنم و نکست نکست خودش انجام میده ؟
                    من از همین ایران لپ تاپ رو گرفتم و تو قسمت اپدیت به ۱۰.۸ شماره سریال دستگاه رو دادم و خیلی راحت یه ریدوم کد به ایمیل من ارسال شد و مجانی به ۱۰.۸ اپدیت کردم
                    فقط باید تو نحوه خرید قسمت انلاین استور رو انتخاب کرد

نظر

• ی لینک مستقیم نیس؟ کسی لطف بکنه بده؟ نمیشه خریداری کرد؟؟ کسی نیس پست کنه؟؟لطفا راهنمایی کنین من خیلی لنگ این شیرکوهیم
                      ویرایش توسط OMIDAM : https://i-phone.ir/forums/member/49595-omidam در ساعت 18-09-2012, 08:04 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
                        ی لینک مستقیم نیس؟ کسی لطف بکنه بده؟ نمیشه خریداری کرد؟؟ کسی نیس پست کنه؟؟لطفا راهنمایی کنین من خیلی لنگ این شیرکوهیم
                        براي خريد كه dvd هاش هست!شما برو پايتخت،بگو شير كوهي ميخوام خب!

نظر

• من اصفهانم داداش واس این گفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
                            من اصفهانم داداش واس این گفتم
                            لینک مستقیم:
                            دانلود OS X Mountain Lion v10.8 - سیستم عامل شیرکوهی مکینتاش

نظر

• ببخشید ماله من این ارور رو میده وقتی* می*خوام ریستور کنم،چیکار کنم؟
                              از ۱۰.۷.۴ می*خوام برم به ۱۰.۸
                              Restore Failure
                              Could not restore - Invalid argument

نظر

• سلام برای من این ارور رو میده موقع نصب باید چیکار کنم ؟
                                Cant download the additional components needed to install os x
                                ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X