اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی شیر کوهی Mountain Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اینم لینک های مستقیم با حجم 500 مگابایت از سرور های پی سی دانلود :

حجم: 4600 مگابایت
    دانلود لینک اصلی | کمکی - بخش اول
    دانلود لینک اصلی | کمکی - بخش دوم
    دانلود لینک اصلی | کمکی - بخش سوم
    دانلود لینک اصلی | کمکی - بخش چهارم
    دانلود لینک اصلی | کمکی - بخش پنجم
    دانلود لینک اصلی | کمکی - بخش ششم
    دانلود لینک اصلی | کمکی - بخش هفتم
    دانلود لینک اصلی | کمکی - بخش هشتم
    دانلود لینک اصلی | کمکی - بخش نهم

رمز فایل www.p30download.com

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
      داداش منظورت از کپی گرفتن چیه؟
      توی اپلیکیشن میریزه

اگه منظورت تهیه dvd or usb هست که اموزشش توی سایت هست.....خیلی هم ساده هست

منظورم اینه که کجای هارد کپی میشه که بتونم با یک copy,paste یک نسخه ازش داشته باشم واسه اینده.....هنوز وسط دانلوده چون احتمال دادم بعد از دانلود یکسره میره واسه نصب این سئوالو پرسیدم

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
        دوستان مگه قرار نبود اول اپل نسخه جديدي از ليون رو براي اماده سازي براي اپديت به شيركوهي ريليز كنه ؟پس چي شد؟!
        آره منم شنیده بودم!!!!!

نظر

• شیر کوهی رم بیشتری نسبت لاین اشغال میکنه

در لاین وقتی که سیستمم بالا میومد ۶.۴ گیگ رم ازاد داشتم ..... الانه ۵.۷ گیگ ازاد دارم
          از چه مکی استفاده میکنید؟ ایر؟

نظر

• من همش با ارور زیر مواجه میشم موقع نصب کسی می تونه راهنمایی کنه فقط لطفا سریع

[ATTACH]10774[/ATTACH]
            ویرایش توسط Apple55 : https://i-phone.ir/forums/member/90735-apple55 در ساعت 26-07-2012, 05:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
              از چه مکی استفاده میکنید؟ ایر؟
              macbook pro customize

نظر

• نوشته اصلی توسط amiroo2112 نمایش پست ها
                منظورم اینه که کجای هارد کپی میشه که بتونم با یک copy,paste یک نسخه ازش داشته باشم واسه اینده.....هنوز وسط دانلوده چون احتمال دادم بعد از دانلود یکسره میره واسه نصب این سئوالو پرسیدم
                نه یکسره نصب نمیشه

بهترین راه تهیه dvd هست که راه خیلی ساده ای هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Apple55 نمایش پست ها
                  من همش با ارور زیر مواجه میشم موقع نصب کسی می تونه راهنمایی کنه فقط لطفا سریع

[ATTACH]10774[/ATTACH]
                  کسی نیست؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Apple55 نمایش پست ها
                    کسی نیست؟؟
                    من وقتی لاین رو بوسیله dvd بعد از ۵ بار نصب کردن با یه همچین مشکلی روبرو شده بودم

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
                      من وقتی لاین رو بوسیله dvd بعد از ۵ بار نصب کردن با یه همچین مشکلی روبرو شده بودم
                      نه من رو dvd و فلش نريختمش فايلو كه دانلود كردم اكستركت كردم و شروع به نصب كردم ، حالا بايد چي كار كنم؟!

نظر

• اقا یک موضوع مهم هست و اونم اینه که وقتی software update میزنی میره تو اپ استور و این یکم نگران کننده هست از این بابت که شاید بخاطر این موضوع دیگه نشه بدون خرید شیر کوهی اونو اپدیت کرد. از دوستان اگر کسی از این موضوع اطلاعات بیشتری داره راهنمایی کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                          اقا یک موضوع مهم هست و اونم اینه که وقتی software update میزنی میره تو اپ استور و این یکم نگران کننده هست از این بابت که شاید بخاطر این موضوع دیگه نشه بدون خرید شیر کوهی اونو اپدیت کرد. از دوستان اگر کسی از این موضوع اطلاعات بیشتری داره راهنمایی کنه.
                          اصلا هیچ ربطی نداره دوست عزیز ....

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyaFR نمایش پست ها
                            اصلا هیچ ربطی نداره دوست عزیز ....
                            فرض کن الان نسخه ۱۰.۸.۱ رلیز شده و شما می خوای مستقیما مثل گذشته اپدیت کنید بفرمایید چطور اینکارو می کنید یا نرم افزارهای دیگه مثل iPhoto یا iMovie ؟

نظر

• بله مشکلی نیست. خوشبختانه اپل رفتار سخت گیرانه ای برای نرم افزار های خودش نداره
                              بصورت مثال من pages یا Aperture رو که نخریده بودم توسط mac app store آپدیت کردم
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• شما راحت میتونین با فایل آپدیت برنامه ها رو آپدیت کنین
                                من iphoto رو تونستم با فایل آپدیت . آپ کنم خیلی راحت

نظر

صبر کنید ..
                                X