اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی شیر کوهی Mountain Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

پاسخ

ممنون از جوابتون.ولی متوجه نشدم.یعنی چی فاینال همون Gm هست؟الان این ورژنی که من نام بردم دقیقا کدوم ورژنه؟چون من از یه سایت خارجی(warez-bb.org) اینو دارم دانلود میکنم.میترسم سرم کلاه بره.مرسی
    ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 26-07-2012, 12:56 PM

نظر

مشکل من میدونی کجاست؟دیروز این نسخه اومده.بعد امروز هک شدش اومده؟؟؟
      Mac OSX Mountain Lion 10.8 Build 12A269 Final [Mac & PC / Hackintosh] | 4.34 GB
      این ورژن دقیقا همون اعدادی رو داره که ورژن
      Mac OSX 10.8 (12A269) Mountain Lion Final [Mac app Store] | 4.05 GB
      داره.منظورم 12A269 هست.جریان چیه؟ممنون

نظر

خوب عزیزان ما انقدر. پرسسدیم آپدیت میشه یا نه منظورمون همین بود دیگه حالا اینهمه دانلود کردم باز باید بخرم
        آقای آرین خان

نظر

دوستان چقدر شما نگران هستيد. اين فايل از اكانت من خريداري شده و اگر نشد آپديت كنيد من اكانتمو به تك تكتون مي دم.

نظر

بالاخره دانلود ما هم تموم شد*از ۸ صبح تا ۱۳.۳۰ طول کشید تا ۴.۳۵ گیگ رو دانلود کنیم* تشکر مخصوص از شرکت شاتل که امروز کلی بهمون حال داد######

برای من ۱۴ دقیقه طول کشید تا نصب بشه..... فعلا یتونم بگم که سرعت سافاری خیلی وحشتناک شده و قیافه اشم بهتر شده . من که با هاش حال کردم

نظر

راستی دوستان برای ساخت dvd ...... حتما از dvd :8.5 gig استفاده کنید .... روی ۴.۷ گیگ جا نمیشه

ضمنا: از dvd تهیه شده فقط ۵ بار میشه استفاده کرد........ من در لاین این تجربه رو داشتم

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...04b880583b.png

اینم یه اسکرین شات

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                  عذر میخوام، من فکر کردم داریم توی این تاپیک در مورد Mountain Lion صحبت می کنیم! بله، حق با شماست. این باگ هم توی samba و هم امکانات dlna بود.
                  اما همونطور که خودتون هم فرمودین، توی ۱۰.۷.۴ درست شده.

اینم از updater ها که با همین عنوان updater توی سایت macupdate.com موجود هست و همینطور توی سایت اپل:
                  مثلا Aperture:
                  Download Apple Aperture for Mac - Post-production photography solution. MacUpdate.com
                  Aperture 3.3.2

اما این احتمال هست که مانند برنامه های iWork در آینده نه چندان دور این آپدیت ها فقط از طریق App Store قابل دسترسی باشن.
                  من دیشب تست کردم باز هم smb مشکل یعنی مدیا پلیر نمیتونه فولدر ها رو باز کنه
                  یعنی مشکل همچنان بر قراره نمی دونم این اپل کی قرار درستش کنه .

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...cb843d4bd3.png

اینم از اپدیت هایی که بعد از نصب شیر کوهی اومده

جالب اینکه وقتی software update رو میزنید به apple store میره و مثل سابق اپدیت نمیکنه

نظر

• شیر کوهی رم بیشتری نسبت لاین اشغال میکنه

در لاین وقتی که سیستمم بالا میومد ۶.۴ گیگ رم ازاد داشتم ..... الانه ۵.۷ گیگ ازاد دارم

نظر

• شیر کوهی رم بیشتری نسبت لاین اشغال میکنه

در لاین وقتی که سیستمم بالا میومد ۶.۴ گیگ رم ازاد داشتم ..... الانه ۵.۷ گیگ ازاد دارم

نظر

• دوستان مگه قرار نبود اول اپل نسخه جديدي از ليون رو براي اماده سازي براي اپديت به شيركوهي ريليز كنه ؟پس چي شد؟!

نظر

• دوستان فایلی که با appstoreدانلود میشه کجا میریزه که بتونم ازش copyبگیرم؟

نظر

• داخل فولدر application میره از همونجا یه کپی بگیر بزارش توی یه فوادر دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط amiroo2112 نمایش پست ها
                                دوستان فایلی که با appstoreدانلود میشه کجا میریزه که بتونم ازش copyبگیرم؟
                                داداش منظورت از کپی گرفتن چیه؟
                                توی اپلیکیشن میریزه

اگه منظورت تهیه dvd or usb هست که اموزشش توی سایت هست.....خیلی هم ساده هست

نظر

صبر کنید ..
                                X