اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط beranoosh
    دوستان esd درست جواب میده منم تست کردم
    درسته
    یعنی میتونید فری دانلود ش کنید

نوشته اصلی توسط imeysam نمایش پست ها
    حاجی چند تا سوال
    ۱: این فایل رو که نصب کردی clear install شد؟یعنی اطلاعات قبلی پاک شد؟
    ۲: یه تست کن ببین software update کار میکنه فک کنم اولین بار باید جاوا رو آپدیت کنه
    ۳: اینکه از طریق بوت نصب کردی یا خود محیط مک؟
    ممنون میشم این سوالات رو جواب بدید!

نظر

• از مدیران معذرت میخوام به علت مشکل تو ارسال پاسخ متن من تو پست های قبلی ۲--۳ با اسپم شده

نظر

• نوشته اصلی توسط yavar-mac2 نمایش پست ها
        آقا تو رو خدا یکی که نصب کرده بگه ایم فایل دی ام چی که لینک هست اصل هست یا چی ام ....فکر کنم دوستان یادشون رفته عنوان تایپیک چیه!!!!!

نحویه نصب ارچینال به صورت رایگان !!!!!!!!!!!

خواهش میکنم تو این مورد هر کی اطلاعات داره در اختیار بزاه اگه کسی از لینکی که تو پست قبلی بود نصب کرده خبر بده تا ما هم استفاده کنیم
        اگه کسی خریده من حاضرم با پرداخت هزینه دیسک بوت و اکانتش رو واسه ریجستر در اختیار داشته باشم...

این رو هم به عنوان پیشنهاد میگم..دوستانسیکه خرید کردن دی ام چی بوت درست کنن و به ۴ نفر دیگه به قیمت ۶ تومن بفروشن بد از نصب یوزر پس اکانت رو در اختیار طرف قرار بدین تا ریجستر کنه
        نظرتون در این مورد چیه؟؟؟
        اينقدر پستهاي تكراري نگزاريد و به قوانين احترام بزاريد!!!
        اگه كسي بتونه به شما كمك ميكنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
          اونايي كه با دي وي دي نصب كردن هم پول دادن و دانلود كردن و اونو ريختن رو دي وي دي و بعدش نصب كردن.
          اخه ميگن اونايي كه معمولي نصب كردن دچار افت سرعت شدن.
          شما مشكلي نداشتي؟

sent from my iphone using tapatalk
          پست #۲۰۹ بخون ، امیدوارم جوبترو بگیری .

نظر

• نوشته اصلی توسط sevranc نمایش پست ها
            پست #۲۰۹ بخون ، امیدوارم جوبترو بگیری .
            من سوالم از آقاي dictator بود كه افت سرعت دارن يا نه!؟
            حالا پست ٢٠٩ چه ربطي به سوال من داشت؟

نظر

این جریان افت سرعت رو منم توین فروم خوندم،نه عزیز،نه من نه تعداد دوستای منکه اونهم update کردن ، هیچکسی افته سرعت نداشت

نظر

• من اگه لایون رو بخرم و نصب بکنم . 5 تا از دوستام که مک دارن میتونن با اپل ای دی من لایون رو رجیستر کنن ؟

خواهشا دوستان با تجربه این موضوع رو تایید کنن

مرسی .
                ویرایش توسط hoosha : https://i-phone.ir/forums/member/34444-hoosha در ساعت 21-07-2011, 06:02 PM

نظر

• دوستان من دارم از اون لینک free دی ال میکنم وقتی دی ال شد فایلش dmg همینجوری مثه باقی برنامه ها نصب میشه یا باید کار خاصی بکنیم ؟؟؟ یه سوال دیگه اگه این ۷خان گذروندیم میشه این لیون بعدها آپدیت کرد یا نه؟؟؟
                  ویرایش توسط OMIDAM : https://i-phone.ir/forums/member/49595-omidam در ساعت 21-07-2011, 06:00 PM

نظر

sent from my iphone using tapatalk
                    نه افت سرعت ندارم!!

نظر

• نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
                      دوستان من دارم از اون لینک free دی ال میکنم وقتی دی ال شد فایلش dmg همینجوری مثه باقی برنامه ها نصب میشه یا باید کار خاصی بکنیم ؟؟؟ یه سوال دیگه اگه این ۷خان گذروندیم میشه این لیون بعدها آپدیت کرد یا نه؟؟؟
                      خیر
                      باید روی dvd یا فلاش ریستور کنید !

نظر

• پس بنظر شما این کار عاقلانس؟؟؟ من الان اسنو دارم اگه لیون نصب کنم بعدها نشه آپدیتیش کرد به چه دردی میخوره ؟؟؟* توروخدا راهنمایی کنین نصبش بکنم یا نه وقتی آپ نمیشه فایده داره اینکارو بکنیم؟؟

نظر

• بچه ها اینم از Lion که چندین ماه منتظر بودیم حالا بشینیم منتظر iOS 5 باشیم

نظر

• نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
                            پس بنظر شما این کار عاقلانس؟؟؟ من الان اسنو دارم اگه لیون نصب کنم بعدها نشه آپدیتیش کرد به چه دردی میخوره ؟؟؟* توروخدا راهنمایی کنین نصبش بکنم یا نه وقتی آپ نمیشه فایده داره اینکارو بکنیم؟؟
                            دوستخوبم اگه این فایل نصی یشه ریجستر کردن کاری نداره البته فکر کنم مشکلی تو اپدیت نداشته باشه چون هیچ فایلی مبنی بر چک سیستم نداره !!!!

بعدشم سرور اپدیت چه ربطی به خرید داره تو وقتی به لیون سویچ میکنی موقع اپدیت فکر نکم مشکل بده اگر هم بده میشه از اکانت دوستامون استفاده کنیم واسه اپدیت یوز ریجستر ۵ تومن از یکی میگیری ریجستر میکنی تمام

نظر

• Mac OS X 10.7 (11A511) Lion Final + Server Addon (Mac App Store)

سلام دوستان اهل فن یه نگاهی به این لینک بندازن ببینن میشه این نسخه رو نصب کرد. اگه اره من لینک ها رو مستقیم کردم بگین تا بزارم.

Mac OS X 10.7 (11A511) Lion Final + Server Addon (Mac App Store) Free Download - Freshwap

نظر

• نوشته اصلی توسط yavar-mac2 نمایش پست ها
                                دوستخوبم اگه این فایل نصی یشه ریجستر کردن کاری نداره البته فکر کنم مشکلی تو اپدیت نداشته باشه چون هیچ فایلی مبنی بر چک سیستم نداره !!!!

بعدشم سرور اپدیت چه ربطی به خرید داره تو وقتی به لیون سویچ میکنی موقع اپدیت فکر نکم مشکل بده اگر هم بده میشه از اکانت دوستامون استفاده کنیم واسه اپدیت یوز ریجستر ۵ تومن از یکی میگیری ریجستر میکنی تمام
                                دوست من , من دارم بصورت free دی ال میکنم نه از مک استور اینا اگه به پستای بالا نگاه بندازی میبینی آرین جان میگه نمیشه آپ کرد!
                                ویرایش توسط OMIDAM : https://i-phone.ir/forums/member/49595-omidam در ساعت 21-07-2011, 06:34 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X