اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
    دوست عزیز واسه همه همینه قابلیت resume به اون معنی ای که توی دانلود منیجر ها هست نیست!!!!
    دوست عزيز اگه چيز پي ان رو قطع يا وصل كني از اول شروع ميكنه ولي اگه همينطوري (بدون قطع يا وصل چيز) pause كنيم ميتونيم از ادامش دانلود كنيم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سوستان ميدونيد کسايی که بعد از 6 جون مک خريدن ميتونن مجانی دانلود کنن
      آلبته بعد از 6 جون يعنيبعد از 6 جون تو آمريکا فاکتور شده باشه کپی فاکتور رو ازتون ميخواد
      من فرستادم بايد تا 24 ساعت بهمredeem code بدن اينم لينک
      Apple - OS X Lion and Lion Server - Up to Date Program

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
        سوستان ميدونيد کسايی که بعد از 6 جون مک خريدن ميتونن مجانی دانلود کنن
        آلبته بعد از 6 جون يعنيبعد از 6 جون تو آمريکا فاکتور شده باشه کپی فاکتور رو ازتون ميخواد
        من فرستادم بايد تا 24 ساعت بهمredeem code بدن اينم لينک
        apple - os x lion and lion server - up to date program
        منم زدم ولی فاکتور امریکایی که نداشتم!
        شما دارین؟

نظر

• ولی دوستان نصب Lion انصافا خیلی خیلی راحت بود بعنی قابل مقایسه با Windows اصلا نیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط Dictator نمایش پست ها
            ولی دوستان نصب Lion انصافا خیلی خیلی راحت بود بعنی قابل مقایسه با Windows اصلا نیست!
            شما با دي وي دي نصب كردين يا معمولي؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
              شما با دي وي دي نصب كردين يا معمولي؟

عجب سوالایی میکنین هااااا
              بابا ۳.۷۴ گیگ دانلود کردم ۳۰$ هم پول دادم !!!!!!
              یعنی یا app store دانلود و نصب کردم!

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
                منم زدم ولی فاکتور امریکایی که نداشتم!
                شما دارین؟
                منم میخواستم این کار رو بکنم
                ولی فاکتور......

نظر

• نوشته اصلی توسط shayangk نمایش پست ها
                  منم میخواستم این کار رو بکنم
                  ولی فاکتور......
                  من فاكتور امريكاشو دارم ولي مشكل تينه كه may خريدم

نظر

• آقا تو رو خدا یکی که نصب کرده بگه ایم فایل دی ام چی که لینک هست اصل هست یا چی ام ....فکر کنم دوستان یادشون رفته عنوان تایپیک چیه!!!!!

نحویه نصب ارچینال به صورت رایگان !!!!!!!!!!!

خواهش میکنم تو این مورد هر کی اطلاعات داره در اختیار بزاه اگه کسی از لینکی که تو پست قبلی بود نصب کرده خبر بده تا ما هم استفاده کنیم
                    اگه کسی خریده من حاضرم با پرداخت هزینه دیسک بوت و اکانتش رو واسه ریجستر در اختیار داشته باشم...

این رو هم به عنوان پیشنهاد میگم..دوستانسیکه خرید کردن دی ام چی بوت درست کنن و به ۴ نفر دیگه به قیمت ۶ تومن بفروشن بد از نصب یوزر پس اکانت رو در اختیار طرف قرار بدین تا ریجستر کنه
                    نظرتون در این مورد چیه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Dictator نمایش پست ها
                      عجب سوالایی میکنین هااااا
                      بابا ۳.۷۴ گیگ دانلود کردم ۳۰$ هم پول دادم !!!!!!
                      یعنی یا app store دانلود و نصب کردم!
                      اونايي كه با دي وي دي نصب كردن هم پول دادن و دانلود كردن و اونو ريختن رو دي وي دي و بعدش نصب كردن.
                      اخه ميگن اونايي كه معمولي نصب كردن دچار افت سرعت شدن.
                      شما مشكلي نداشتي؟

نظر

• یک سوال پیش اومده برام:

من دانلودم تموم شده و پنجره ایی باز شده که continue میخواد برای ادامه نصب lion که دانلودش از app store تموم شده.من بر اساس دستورات این تاپیک میخوام bootable نصب کنم و dvd bootable رایت کردم ولی در set up installation گزینه cancel وجود نداره که اول نصب در حالتos on work را cancel کنم و بعد با bootable dvd نصب کنم.
                        نظر دوستان چیه؟

نظر

• آقا تو رو خدا یکی که نصب کرده بگه ایم فایل دی ام چی که لینک هست اصل هست یا چی ام ....فکر کنم دوستان یادشون رفته عنوان تایپیک چیه!!!!!

خواهش میکنم تو این مورد هر کی اطلاعات داره در اختیار بزاه اگه کسی از لینکی که تو پست قبلی بود نصب کرده خبر بده تا ما هم استفاده کنیم
                          اگه کسی خریده من حاضرم با پرداخت هزینه دیسک بوت و اکانتش رو واسه ریجستر در اختیار داشته باشم...

این رو هم به عنوان پیشنهاد میگم..دوستانسیکه خرید کردن دی ام چی بوت درست کنن و به ۴ نفر دیگه به قیمت ۶ تومن بفروشن بد از نصب یوزر پس اکانت رو در اختیار طرف قرار بدین تا ریجستر کنه

نظر

• سلام .

من همون دیشب ساعت ۶:۰۰ به وقت سوئد که ریلیز شد دانلود کردم و نصب کردم.

برای اینکه من زنگ زدم به AppleStore و همه این سوالمو از اونجا کردم و به هیچ مشکلی* هم بر نخوردم،حالا همه اون چیزایی که به من گفت رو میزارم شاید که مشکلتون حل شه .

۱-بد از اتمام دانلود از رو ایکنتون کلیک راست کنید و Show Package Contents بزنید.

۲-بعد وارد فلدر SharedSupportبشوید و فایل InstallESD.dmgرا به یک فولدر مشخص مثل دسکتاپتون کپی کنید.

۳-در آخر به فلدر Application ، utilities،Disc Utility ، و روی (Burn) کلیک کنید وDVD 4.7GB خام رو بذرید و یه نسخه burn کنید.
                            **اگر که Migration Assistantاز آپدیت انجام دادین نگران اطلاعاتتون نباشین ، در غیر این صورت حتما یه بکاپ از خودتون داشته باشین.
                            حالا میتونین دستگاهتون رو ریستارت کنید به محض اینکه لوگویApple بچشمتون خورد کلید alt رو نگاه دارید تا لوگوی CD رو ببینید.بد رو ون کلیک کنید و .....موفق باشید.

اینم لینکFront Row&Back Row برای لیون شماP:
                            http://www.mac-hatter.com/blog/front...edirects=0&d=1
                            ویرایش توسط sevranc : https://i-phone.ir/forums/member/3118-sevranc در ساعت 21-07-2011, 05:10 PM

نظر

• یک نکته جالب تو Lion :
                              app store رو بدون نیاز به *** باز می کنه!!!!

نظر

نظر

صبر کنید ..
                                X