اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Mavericks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا ممنون. ريست كردم درست شد. متشكرم

Bitrib

نظر

• دوستان من یه مشکلی دارم
      میخوام با فلش ماوریکس نصب کنم روی مک بوک پرو
      حالا با نرم افزار trans mac هم فلش رو بوتیبل کردم ولی بازم توی بوت منو فلش رو نشون نمیده
      و اینکه من دسترسی به مک ندارم مک بالا نمیاد
      چکار باید کنم؟؟؟؟

نظر

• آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Mavericks

نوشته اصلی توسط amin750 نمایش پست ها
        دوستان من یه مشکلی دارم
        میخوام با فلش ماوریکس نصب کنم روی مک بوک پرو
        حالا با نرم افزار trans mac هم فلش رو بوتیبل کردم ولی بازم توی بوت منو فلش رو نشون نمیده
        و اینکه من دسترسی به مک ندارم مک بالا نمیاد
        چکار باید کنم؟؟؟؟
        متاسفانه من هم این روش را واسه فهمیدن تست زدم فایلها انتقال پیدا میکنه ولی بوت نمیشه و فکر کنم فرمتی که برنامه انجام میده با فرمتی که تو بوت دستگاه میخونه فرق میکنه.
        راه دیگری هم نمیدونم ولی شاید باشه.
        شما یا باید مک را ریکاوری کنید یا یه dc بوتیبل خریداری کنید و یا یه مک برای ساخت بوت پیدا کنید.
        ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 10-12-2013, 02:56 PM

نظر

• چطوری باید ریکاوری کرد؟؟؟
          منطورت از dc بوتیبل همون دیسک های بوتیبله؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin750 نمایش پست ها
            چطوری باید ریکاوری کرد؟؟؟
            منطورت از dc بوتیبل همون دیسک های بوتیبله؟؟
            یا یه مک دیگه پیدا کنید یا دی وی دی مک رو از بازار تهیه کنید.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro

نظر

• ریکاوری یا باید به نت متصل بشید و یا سی دی بوتیبل همان سیستم عامل را تهیه و بعد از روشن کردن مک و نگه داشتن کلید اپشن تو قسمت ریکاوری سیستم را ریکاوری کنید.
              بله dc های بوتیبل را به راحتی تو اکثر نرم افزار فروشهای سطح هر شهر میتونید پیدا کنید حدود قیمت هم 15 هزار هست حتی اگر اخرین سیستم عامل نبود هم شما تهیه کنید سیستم را از کلین اینستال(در صورتی که فایلها و برنامه های موجود را یا بکاپ گرفته اید یا نمیخواهید) نصب کنید بعد از نصب هم میتونید فایل خودتون را توسط مک بوتیبل و اخرین سیستم عامل را چه به صورت اپدیت په به صورت کلین دوباره به مک تزریق کنید
              به نظر من این بهترین راهه

نظر

• سلام. دوستان عزیز.شرنده. من تازه کارم.
                لطفا بفرمایید مثلا من مک رو از جای دیگه دانلود کردم و الان میخوام بریزم روی مک و شروع به ساخت یو اس یس بوتیبل کنم .
                حالا این فایل دانلودی رو کجا باید کپی کنم ؟ تو کدوم مسیر و یا پوشه ؟ روی دسکتاپ ؟ یا هر جا ریختم ؟ دیدم باید تو پوشه اپلیکیشن باشه . درسته ؟
                ضمنا خود فایل dmg v رو باید کپی کرد یا چیز دیگه رو مثل فایل Applications/Install OS X Mavericks.app ؟
                کلا اگه ممکنه اون خط اول رو دقیقا توضیح بدین :
                ۱- OSX Mavericks رو دانلود و به پوشه Applications انتقال بدید.(اگه از مک استور دانلود کنید بطور اتوماتیک در پوشه Application قرار خواهد گرفت)
                با تشکر
                ویرایش توسط omid0527 : https://i-phone.ir/forums/member/118680-omid0527 در ساعت 27-12-2013, 02:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط omid0527 نمایش پست ها
                  سلام. دوستان عزیز.شرنده. من تازه کارم.
                  لطفا بفرمایید مثلا من مک رو از جای دیگه دانلود کردم و الان میخوام بریزم روی مک و شروع به ساخت یو اس یس بوتیبل کنم .
                  حالا این فایل دانلودی رو کجا باید کپی کنم ؟ تو کدوم مسیر و یا پوشه ؟ روی دسکتاپ ؟ یا هر جا ریختم ؟ دیدم باید تو پوشه اپلیکیشن باشه . درسته ؟
                  ضمنا خود فایل dmg v رو باید کپی کرد یا چیز دیگه رو مثل فایل Applications/Install OS X Mavericks.app ؟
                  کلا اگه ممکنه اون خط اول رو دقیقا توضیح بدین :
                  ۱- OSX Mavericks رو دانلود و به پوشه Applications انتقال بدید.(اگه از مک استور دانلود کنید بطور اتوماتیک در پوشه Application قرار خواهد گرفت)
                  با تشکر
                  از اساتید کسی نبود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omid0527 نمایش پست ها
                    از اساتید کسی نبود؟
                    دوست عزیز شما وقتی فایل dmg رو روش کلیک کردی رو صفحه دسکتاپ ایکون mavericks میاد
                    شما اونو بکشید بندازید تو پوشه application و ادامه کارو طبق پست اول انجام بدید
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان سلام . من با روش اول اینکارو کردم ، usb ساخته شد ، اما هر بار باهاش بون میشم علامت ممنوع میاد بعد چند ثانیه هم سیستم خاموش میشه ،
                      فکر کردم شاید از ماوریکس باشه که رو دستگام نصبه دوباره میخوام نصبش کنم نمیذاره ، با disk utility کل درایو ها رو پاک کردم ، حالا نه دیگه مک دارم نه با این فلش بوت میشه
                      چی غلطی بکنم حالا ؟
                      Macbook Pro Retina
                      Mac OS Mavericks داشت روش یه برنامه نصب کردم همه ایتونز رو خراب کرد هرکار کردم درست نشد گفتم کلا دوباره نصب کنم ماوریکس رو
                      نسخه ماوریکس رو هم از همین جا دانلودش کزدم و روی 2 تا لپتاپ دیگه هم هموم نسخه رو ریختم واسه خودم بوت نمیشه علامت ممنوع میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط emybmwm3 نمایش پست ها
                        دوستان سلام . من با روش اول اینکارو کردم ، usb ساخته شد ، اما هر بار باهاش بون میشم علامت ممنوع میاد بعد چند ثانیه هم سیستم خاموش میشه ،
                        فکر کردم شاید از ماوریکس باشه که رو دستگام نصبه دوباره میخوام نصبش کنم نمیذاره ، با disk utility کل درایو ها رو پاک کردم ، حالا نه دیگه مک دارم نه با این فلش بوت میشه
                        چی غلطی بکنم حالا ؟
                        Macbook Pro Retina
                        Mac OS Mavericks داشت روش یه برنامه نصب کردم همه ایتونز رو خراب کرد هرکار کردم درست نشد گفتم کلا دوباره نصب کنم ماوریکس رو
                        نسخه ماوریکس رو هم از همین جا دانلودش کزدم و روی 2 تا لپتاپ دیگه هم هموم نسخه رو ریختم واسه خودم بوت نمیشه علامت ممنوع میاد
                        رو دستگاهت چه نسخه ای نصب بود؟
                        بوت چه نسخه ای رو درست کردی؟
                        دقت کن فلش بوتت پائین تر از نسخه ای که رو سیستمت بوده نباشه

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                          رو دستگاهت چه نسخه ای نصب بود؟
                          بوت چه نسخه ای رو درست کردی؟
                          دقت کن فلش بوتت پائین تر از نسخه ای که رو سیستمت بوده نباشه
                          رو دستگاه فک کنم اخرین نسخه نصب بود 10 روز پیش از کانادا خریدم

بوت نسخه ای که تو فروم واسه دانلود هست رو درست کردم
                          از کجا متوجه بشم این موضوع رو که بوت اخرین نسخه رو درست کنم ؟

نظر

نسخه های زیادی تو سایت هست.شما 10.9 رو دانلود کن و تست کن به احتمال زیاد باید نصب شه.احتمالا شما نسخه دیگه ای رو دانلود کردید

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                              نسخه های زیادی تو سایت هست.شما 10.9 رو دانلود کن و تست کن به احتمال زیاد باید نصب شه.احتمالا شما نسخه دیگه ای رو دانلود کردید
                              این نسخه ای که دانلود کردم رو از کجا بفهمم چنده ؟
                              اخه حجمش خیلی زیاده فرصت دوباره دانلود کردن نیست

نظر

از لینکی که دانلود کردی مشخصه.
                                از بازار هم میتونی تهیه کنی

نظر

صبر کنید ..
                                X