اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Mavericks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط manisama نمایش پست ها
    یه برنامه هست که میتونی باهاش تو ویندوز dvd بوتیبل رایت کنی البته dvd شما باید 9 گیگ باشه
    بعد از نصب و اجرای برنامه، از منوی Tools گزینه ی Burn CD/DVD Image رو بزنید
    آدرس فایل InstallESD.DMG رو بهش بدید
    صبر کنید تا رایت کامل بشه
    www.acutesystems.com/tmac/tmsetup.exe
    براي فلش چيزي نميشناسي؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
      براي فلش چيزي نميشناسي؟

فکر کنم با همین برنامه بشه به راحتی این کار را انجام داد
      شما یه فلاش 8 گیگ وصل کن بعد برنامه را اجرا کنم با راست کلید روی فلاش میتونی فلاش را به فرمت مک فرمت کنید .
      بعد از فرمت دوباره راست کلید کن و فایل dmg سیستم عامل را انتخاب کن و صبر کن تا مراحل کپی انجام شود
      من این کار را انجام ندادم فقط میدونم باید توسط این برنامه بشه این کار را انجام داد.
      بهتره اخرین ورژن برنامه را دانلود و تست کنی
      لینک اخرین ورژن این برنامه http://www.acutesystems.com/tmac/tmsetup.exe
      اینم یه عکس از مراحلی که گفتم یه ترتیب شماره انجام بده(البته من به شخصه تست نکردم ولی ضرر نداره رفتن این مراحل و تست روی مک)

ویرایش توسط manisama : https://i-phone.ir/forums/member/142255-manisama در ساعت 27-11-2013, 03:53 PM

نظر

دوست عزیز من کلا مک لپتاپم پاک شده به مک دسترسی ندارم چجوری فلش بوتیبل بسازم؟

نظر

نوشته اصلی توسط sina-pro نمایش پست ها
          دوست عزیز من کلا مک لپتاپم پاک شده به مک دسترسی ندارم چجوری فلش بوتیبل بسازم؟
          برای اینکار با ید به مک دسترسی داشته باشید.برای ویندوز از روشی که دوستمون در پست قبلیتون گفتن استفاده کنید شاید نتیجه گرفتید.
          نوشته اصلی توسط soran.v
          salam doostan bebakhshid too terminal vaghti azam pass mikhad har kari mikonam ghabool nemikone chikar konam
          لطفاٌ مطالبتون رو به فارسی مطرح کنید.تایپ انگلیسی خلاف قوانین هست.
          در ترمینال موقع زدن پسورد چیزی مثل ستاره دیده نمیشه.شما رمز رو وارد و اینتر کنید.

نظر

میدونم دوست عزیز چیزی دیده نمیشه اصلا ‍پسورد دستگاه رو قبول نمیکنه پسورد رو هم درست میزنم
            ویرایش توسط soran.v : https://i-phone.ir/forums/member/145887-soran-v در ساعت 02-12-2013, 12:40 PM

نظر

یوزرت Admin هست؟

نظر

بله ادمین هستش

نظر

با برنامه ای که گذاشتین هم اقدام کردم اما تو مرحله ای که باید مسیر رو شناسایی کنه اینکارو انجام نمیده دستی هم نمیدونم وارد کنم

نظر

نوشته اصلی توسط soran.v نمایش پست ها
                    با برنامه ای که گذاشتین هم اقدام کردم اما تو مرحله ای که باید مسیر رو شناسایی کنه اینکارو انجام نمیده دستی هم نمیدونم وارد کنم
                    ممکنه سیستم عاملت مشکل داشته باشه وگرنه خیلی راحت باید از این مرحله عبور کنی

نظر

• فک نکنم مشکل داشته باشه چون مستقیم ازapp store دانلود کردم
                      ویرایش توسط soran.v : https://i-phone.ir/forums/member/145887-soran-v در ساعت 04-12-2013, 06:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط soran.v نمایش پست ها
                        فک نکنم مشکل داشته باشه چون مستقیم ازapp store دانلود کردم
                        چون از اپل استور دانلود کردی دلیل نمیشه که خراب نشه. الان ممکنه مشکل پیدا کرده باشه.

نظر

• خوب الان باید چکار کنم؟

نظر

• سلام ،مرسی‌ واسه پست خوبتون، من الان یه ۳۰ دقیقه هست که ترمینال رو Copying installer files to disk... موند.???
                            من مکبوک پرو دارم که مال آخر ساله 2012هست.
                            cor i7
                            8gb 1333

نظر

• نوشته اصلی توسط sevranc نمایش پست ها
                              سلام ،مرسی‌ واسه پست خوبتون، من الان یه ۳۰ دقیقه هست که ترمینال رو Copying installer files to disk... موند.???
                              من مکبوک پرو دارم که مال آخر ساله 2012هست.
                              cor i7
                              8gb 1333
                              ۳۰ دقیقه خیلی زیاده اما اگه تا چند دقیقه دیگه تموم نشد یه بار ریست کن و مجدداً این قسمت رو تکرار کن

نظر

• باشه پس.. ببينم چي ميشه خبر ميدم.ممنون

Bitrib

نظر

صبر کنید ..
                                X