اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mrfbest نمایش پست ها
    با سلام میخواستم ویندوز 8.1 رو نصب کنم آیا درایور های بوت کمپ این ویندوز رو ساپورت میکنه یا فقط تا 8.0 ساپورت کرده؟کسی امتحان کرده که بهم بگه حیالم راحت بشه؟؟با تشکر از جوابتون پیشاپیش
    بدون مشکل بر روی ویندوز ۸.۱ نسخه ۶۴ بیت نصب میشود و کار میکند. با خیال راحت نصب کنید.

نظر

• دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
      بدون مشکل بر روی ویندوز ۸.۱ نسخه ۶۴ بیت نصب میشود و کار میکند. با خیال راحت نصب کنید.
      ممنون
      پس من اول از بوت كمپ دانلود كنم درايور رو بعد از ريخته شدن فايلها روي فلش اقدام به پارتيشن بندي و نصب ويندوز8.1 كنم؟يا فرق داره اگه اول ويندوز رو نصب كنم و بعد درايور رو بذارم دانلود بشه و روي فلش ريخته بشه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنون
        پس من اول از بوت كمپ دانلود كنم درايور رو بعد از ريخته شدن فايلها روي فلش اقدام به پارتيشن بندي و نصب ويندوز8.1 كنم؟يا فرق داره اگه اول ويندوز رو نصب كنم و بعد درايور رو بذارم دانلود بشه و روي فلش ريخته بشه ؟

هیچ فرقی نمیکند. با توجه به مدل مک، درایو بوت کمپ و دانلود کنید سپس ویندوز نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
          هیچ فرقی نمیکند. با توجه به مدل مک، درایو بوت کمپ و دانلود کنید سپس ویندوز نصب کنید.
          ميشه لينك دانلود آخريو ورژن بوت كمپ كه سازگار با ويندوز8.1 باشه رو براي مكبوك پرو مدل MD313 بذاريد؟
          چون يكي بود ديدم دانلود كردم براي ويندوز7 فقط مناسب بود

نظر

ميشه لينك دانلود آخريو ورژن بوت كمپ كه سازگار با ويندوز8.1 باشه رو براي مكبوك پرو مدل MD313 بذاريد؟
            چون يكي بود ديدم دانلود كردم براي ويندوز7 فقط مناسب بود

دانلود نسخه ۵.۰.۵۰۳۳

نظر

• دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
              من اينو قبلا هم دانلود كردم اما مثل قبل فايل pkg اينا نبود زيپ بود و جايي و مسيري نيست كه توي خوده مك اول ريخته بشه
              آيا همين اكستركت شده ي اين فايل زيپ رو مستقيم بايد توي فلش ريخت و درون ويندوز نصب كرد؟توي مك جايي نبايد اول ريخته بشه داخل مسير خاصي؟

ویرایش توسط mrfbest : https://i-phone.ir/forums/member/45016-mrfbest در ساعت 18-01-2014, 02:03 AM

نظر

من اينو قبلا هم دانلود كردم اما مثل قبل فايل pkg اينا نبود زيپ بود و جايي و مسيري نيست كه توي خوده مك اول ريخته بشه
                آيا همين اكستركت شده ي اين فايل زيپ رو مستقيم بايد توي فلش ريخت و درون ويندوز نصب كرد؟توي مك جايي نبايد اول ريخته بشه داخل مسير خاصي؟

مک بوک پرو شما مدل Late 2011 می باشد و برای نصب درایو های بوت کمپ بر روی ویندوز ۸ و ۸.۱ (۶۴ بیت) به نسخه ۵.۰.۵۰۳۳ نیاز دارید.
                نسخه ۵.۰.۵۰۳۳ و دانلود کنید، بعد از استخراج داخل فلش کپی کنید. بعد از نصب ویندوز بر روی فایل setup کلیک کرده و بوت کمپ و نصب کنید.

نظر

• آيا راهي براي استفاده از فلش بوتيبل شده روي مكبوك پرو (مثل اير)هست كه از سي دي رام استفاده نشه ؟آموزش داره؟

نظر

آيا راهي براي استفاده از فلش بوتيبل شده روي مكبوك پرو (مثل اير)هست كه از سي دي رام استفاده نشه ؟آموزش داره؟

برای نصب ویندوز از طریق USB به فایل Image ویندوز 7 یا 8 ( نسخه 64 )، USB درایو 8 گیگ و درایو بوت کمپ نیاز است.
                    در مک وارد Boot Camp Assistant شوید، بر روی Continue کلیک کنید. گزینه های Create a Windows 7 or later version install disk و Install Windows 7 or later version را انتخاب کنید.
                    در مرحله بعد فایل Iso ویندوز ( نسخه 64 ) و درایو USB را انتخاب کنید. بر روی Continue کلیک کنید.
                    صبر کنید تا USB ویندوز ساخته شود. در این مرحله مقدار حجم درایو ویندوز را انتخاب کنید. پروسه نصب آغاز خواهد شد و پس از اتمام، سیستم شما ریبوت شده و وارد محیط نصب ویندوز می شود.
                    بعد از نصب ویندوز درایو بوت کمپ و دانلود کرده و در ویندوز نصب کنید.

نظر

برای نصب ویندوز از طریق USB به فایل Image ویندوز 7 یا 8 ( نسخه 64 )، USB درایو 8 گیگ و درایو بوت کمپ نیاز است.
                      در مک وارد Boot Camp Assistant شوید، بر روی Continue کلیک کنید. گزینه های Create a Windows 7 or later version install disk و Install Windows 7 or later version را انتخاب کنید.
                      در مرحله بعد فایل Iso ویندوز ( نسخه 64 ) و درایو USB را انتخاب کنید. بر روی Continue کلیک کنید.
                      صبر کنید تا USB ویندوز ساخته شود. در این مرحله مقدار حجم درایو ویندوز را انتخاب کنید. پروسه نصب آغاز خواهد شد و پس از اتمام، سیستم شما ریبوت شده و وارد محیط نصب ویندوز می شود.
                      بعد از نصب ویندوز درایو بوت کمپ و دانلود کرده و در ویندوز نصب کنید.
                      مشكل من همينه كه فقط دوتا گزينه داره توي بوت كمپ من برخلاف بقيه كه ٣تا گزينه داخل بوت كمپ دارند اون دوتا چيزي شبيه اينه:
                      Download bootcamp driver
                      Install win7and later
                      اين گزينه ي install disk رو نداره و من فقط اينو روي اسكرين شات بقيه دوستان ميبينم و فكر كنم مخصوص اير باشه و مكبوك پرو نداره و فقط dvd-rom حاليش ميشه وقتي يه dvdويندوز رايت شده توي مك ميذاري جلو ميره
                      راه حل داره؟

نظر

با سلام میخواستم ویندوز 8.1 رو نصب کنم آیا درایور های بوت کمپ این ویندوز رو ساپورت میکنه یا فقط تا 8.0 ساپورت کرده؟کسی امتحان کرده که بهم بگه حیالم راحت بشه؟؟با تشکر از جوابتون پیشاپیش
                        مشکلی نیست

نظر

• سلام. لینک دانلود مک پرو رتینا ۲۰۱۳ مشکل داره. لطفا درسش کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط aref_m نمایش پست ها
                            سلام. لینک دانلود مک پرو رتینا ۲۰۱۳ مشکل داره. لطفا درسش کنید
                            اصلاح شد.

دانلود نسخه 5.0.5411

نظر

سلام من این فایلو دانلود کردم ولی واسه me864 کار نمیکنه و ارور میده. از کجا میتونم بوت کمپشو بگیرم؟
                              macbook pro 2013 13inch

نظر

• نوشته اصلی توسط aref_m نمایش پست ها
                                سلام من این فایلو دانلود کردم ولی واسه me864 کار نمیکنه و ارور میده. از کجا میتونم بوت کمپشو بگیرم؟
                                macbook pro 2013 13inch
                                چه اروری دریافت می کنید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X