اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

من مک بوک پرو رتینا 15 late 2013 رو دارم ، ویندوز ۸.۱ نصب کردم ولی بوت کمپ درایورهای ویندوز رو نمیشناسه چیکار باید کرد ؟

نظر

• با سلام . من مک بوک پرو Retina, Mid 2012 دارم . میشه محبت کنید بگین کدام فایلو دانلود کنم . ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط m.hasan.imani نمایش پست ها
        با سلام . من مک بوک پرو Retina, Mid 2012 دارم . میشه محبت کنید بگین کدام فایلو دانلود کنم . ممنون

Boot Camp 5.1.5621

نظر

• سلام.ایا ساپورت اپل از درایور های بوت کمپ به مدل ساخت مکبوک ربط داره؟منظورم اینه که چند ماه دیگه که ویندوز ۱۰ میاد ممکنه که اپل درایورهای ویندوز ۱۰ رو برای مکبوک های جدیدش اپدیت کنه ولی برای مکبوک پرو من که early 2011 پشتیبانی نکنه؟ممنون میشم جواب بدین خیلی مهمه برام

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
            سلام.ایا ساپورت اپل از درایور های بوت کمپ به مدل ساخت مکبوک ربط داره؟منظورم اینه که چند ماه دیگه که ویندوز ۱۰ میاد ممکنه که اپل درایورهای ویندوز ۱۰ رو برای مکبوک های جدیدش اپدیت کنه ولی برای مکبوک پرو من که early 2011 پشتیبانی نکنه؟ممنون میشم جواب بدین خیلی مهمه برام
            سلام
            به مدل و سخت افزار مک بوک بستگی دارد٬ ولی نه اینکه امکان نصب ویندوز و درایو ها وجود نداشته باشد.
            در صفحه نخست٬ مدل ها و آپدیت درایو ها قرار داده شده است و میتوانید مقایسه کنید. وارد جزئیات نمیشوم ولی مک بوک ۲۰۱۱ با همین درایو های عرضه شده برای ویندوز ۸ ( ۵.۱.۵۶۲۱ ) به راحتی قابل نصب بر روی ویندوز ۱۰ میباشد.

نظر

• تاپیک آپدیت شده و مدل های ۲۰۱۴ قرار گرفته اند.

نظر

• دوستان طریقه نصب به جه صورت هست؟

نظر

• واسه مک بوک پرو من بوک کمپ نیست البته برای ویندوز ۸ به بعد.این یعنی چی؟نمیتونم ویندوز ۸ یا ۸.۱ نصب کنم؟من قبلا ۸ نصب کرده بودم اما یادم نیست با چه بوت کمپی بود
                  مدل دستگاه ۳۷۴ و ساخت ۲۰۱۰ هست

نظر

• با سلام خدمت دوستان، من macbook pro MC700 دارم، قبلا ویندوز 8.1 نصب کرده بودم با همین بوت کمپ جدید همه چیش ok بود، اما امروز دوباره ویندوز 8.1 نصب کردم همون بوت کمپ 5.1.5621 رو هم نصب کردم اما درایو مک تو ویندوز نشون داده نمیشه. هرکی میدونه مشکل از کجاست راهنماییم کنه کارم گیره.

نظر

• سلام به مدیر بخش اقای علیرضا
                      سوال من یه کم حالت مشورتی هم داره لطف کنید راهنمایی کنید
                      مکبوک من ME293 late 2013 هستش میخام یه ویندوز نصب کنم فرقی نمیکنه هشت باشه یاهفت فقط میخام بالاترین همخوانی با مکم داشته باشه از لحاظ سخت افزاری ومشکلات نرم افزای برای نصب برنامه ها وبازی ها نداشته باشه
                      شما چه نسخه ای رو پیشنهاد میکنید؟ هفت یا هشت؟(حتما ۶۴ بیت باشه)
                      اگه لینک درایو مربوط به ویندوز هم برام بزارید که یه دنیا منون میشم
                      سپاس فراوان

نظر

• حالا اقای علیرضا جواب نمیدن دلیل نمیشه که هیشکی چواب نده!
                        اقای Sinaonee شما جواب بدین!

نظر

• چرا کسی جواب مارو نمیده؟

نظر

• سلام دوستان
                            من امروز یه دستگاه macbook pro خریدم که پشتش زده مدل a1278
                            من نمیخوام مک نصب کنم و فقط میخوام ویندوز رو نصب کنم
                            میشه راهنمایی کنید که مدل رو از کجا میتونم ببینم؟
                            اصلا کاری که دارم می کنم اشکالی نداره؟
                            سوال بعدیم اینه که بوت کمپ رو از اینجا بر اساس مدل که دانلود کردم و نصب کردم دیگه نیاز به کار دیگه نیست؟

نظر

• سلام.به نطر بنده اگه لپ تاپ اپل گرفتید اگه فقط ویندوز روش نصب کنید لطفی نداره!اشکالی که نداره.باتری توی سیستم عامل مک بیشتر میبرت تا توی ویندوز و چند چیز جزیی.هیچ مشکلی در نصب ویندوز و درایورهاش ندارید.در صفجه اول با توجه به مدل لپ تاپ بوت کمپ رو دانلود کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط علی علی دادی نمایش پست ها
                                سلام.به نطر بنده اگه لپ تاپ اپل گرفتید اگه فقط ویندوز روش نصب کنید لطفی نداره!اشکالی که نداره.باتری توی سیستم عامل مک بیشتر میبرت تا توی ویندوز و چند چیز جزیی.هیچ مشکلی در نصب ویندوز و درایورهاش ندارید.در صفجه اول با توجه به مدل لپ تاپ بوت کمپ رو دانلود کنید.
                                بزرگوار ممنونم از پاسخت.
                                فعلا چون بلد نیستم مک نصب کنم و میخوام تو مهلت تست، لپ تاپ رو امتحان کنم میخوام فقط ویندوز نصب کنم. بعدا سر حوصله مک هم نصب میکنم.
                                سوال؟ : الان که ویندوز نصب کردم، برای فهمیدن مدل دقیق مک بوک چه کار کنم؟ مدل دقیق برای فهمیدن ورژن بوت کمپم منظورمه.
                                ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X