اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب مک به صورت Clean Install

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    من يه مشكل فنى دارم كه اگه ميشه لطف كنيد بهم كمك كنيد
    چند روز پيش مك بوك ايرم اشتباهى مكينتاش اچ دى رو اريز كردم الان فقط اينترنت ريكاورى مياد بالا و وقتى ميخوام بك آپ ريستور كنم ميزنه نميشه و همچنين از ديسك يوتيلتى وقتى ميخوام مكينتاش اچ دى رو فرمت كنم ميزنه آنمونت ديسك، خلاصه هر راهى رفتم نميشه، اگه ممكنه كمك كنيد
    سلام
    پست ۱۴۲# رو مشاهده کن منم تقریبا همین مشکل رو داشتم با روش گفته شده توی این پست مشکلم حل شد برنامه که گفتم رو توی دیسک بوتیبل نصب کن و تعمیر هارد و ... .

نظر

• چطوری دیسک بوتیبل بسازم؟

نظر

• کمک لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
          چطوری دیسک بوتیبل بسازم؟
          آموزشش که توی سایت هست
          http://http://www.i-phone.ir/forums/thread95589.html

البته چون مک نداری باید با یه سیستم دیگه مک این بوتیبل رو بسازی و بیای روی سیستمت پیاده کنی .
          ویرایش توسط farzad_sh : https://i-phone.ir/forums/member/60156-farzad_sh در ساعت 29-05-2015, 07:15 PM

نظر

• با سلام به دوستان
            من yosemite رو رو فلش ریختم ، وقتی در محیط بوت به قسمتی میرسه که باید disk utility بیاد که هارد رو فرمت کنه نمیاد و میره تو اینستال،
            م میخوام clean instal بشه ولی فک کنم با این حساب فقط آپدیت شده، نمیدونم چکار کنم خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید
            من آموزش usb bootable رو هم از رو همین سایت برداشتم پس جرا این مشکل واسم پیش اومده؟ از موقعی هم که این آپدیت انجام شده لب تابم خیلی کند شده و دایم
            . هنگ میکنه و مخصوصا سرعت اینترنت نصف شده و دائم باید سافاری رو ببندم .اساتید لطفا راهنمائی کنن من چه خاکی تو سرم بریزم
            ویرایش توسط momary : https://i-phone.ir/forums/member/81830-momary در ساعت 31-05-2015, 02:49 PM

نظر

• Cmd +R رو بگير دوست عزيز وقتي ري استارت شده ، برش مي گردونه به نسخه ي كارخونه ، يعني از مدل ٢٠١١ به اينطرف سي دي دستگاه توي خود هارد كه با اين دو تا دكمه ي تركيبي مي توني فعالش كني

نظر

• سلام دوستان عزیز
                من الان 10.10.2 هستم
                میخوام El Capitan نصب کنم . فقط نمیخوام اطلاعات الان از دست بره
                فایل سیستم عامل رو از پی سی دانلود گرفتم

میتونم از داخل خود مک اقدام به اپ کنم ؟
                ممنونم

نظر

• بعد از 2 روز کسی نیست جواب سوال من رو بگه ؟

نظر

• دوستان من به این مشکل گرفتار شدم
                    [IMG][/IMG]

نظر

• سلام دوستان
                      میخواستم سوال کنم با استفاده از این روش میشه نسخه ال کاپیتان هم نصب کرد ؟

نظر

• سلام دوستان
                        میخواستم سوال کنم با استفاده از این روش میشه نسخه ال کاپیتان هم نصب کرد ؟

نظر

• سلام دوستان، من خواستم به روش clean install روی مک MacBook Pro سیستم عامل Yosemite رو بریزم و فایل Yosemite رو از همین سایت خیلی وقت پیش دانلود کرده بودم، تمام مراحل رو جلو رفتم و دیسک بوت رو ساختم اما توی نصب بعد از قبول کردن شرایط موقعی که میخواد نصب شروع بشه ارور میده که :
                          This copy of the install OS X Yosemite application can't be verified, It may have been corrupted or tapered with during downloading

لطفا راهنمایی بفرمایید خود مک رو هم Erase کردم بهش دسترسی ندارم برای ساخت بوتیبل جدید

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
                            سلام دوستان، من خواستم به روش clean install روی مک MacBook Pro سیستم عامل Yosemite رو بریزم و فایل Yosemite رو از همین سایت خیلی وقت پیش دانلود کرده بودم، تمام مراحل رو جلو رفتم و دیسک بوت رو ساختم اما توی نصب بعد از قبول کردن شرایط موقعی که میخواد نصب شروع بشه ارور میده که :
                            This copy of the install OS X Yosemite application can't be verified, It may have been corrupted or tapered with during downloading

لطفا راهنمایی بفرمایید خود مک رو هم Erase کردم بهش دسترسی ندارم برای ساخت بوتیبل جدید
                            برای دوستانی که در آینده ممکنه با این مشکل برخورد کنن قبل از هرچیز اینترنت رو قطع کنید و از داخل ترمینال تاریخ رو به قبل از 2016 برگردونید با این کد :
                            کد:
                            date 0318125015

نظر

• سلام
                              من روی مک Yosemite داشتم، الان میخوام el captain رو نصب کنم .el captain رو دانلود کردم و فلش بوت ساختم.
                              از داخل disk utility هارد رو فرمت کردم ،الان وقتی Reinstall OS X رو میزنم صفحه اینستال همون Yosemite میاد و وقتی Continue میکنم وریفای هم میکنه
                              در مرحله بعد وقتی لیست هارد رو میاره هم فلش هم ریکاوری و هم هارد مک رو نشون میده و وقتی هارد دستگاه رو انتخاب میکنم برای محل نصب
                              میخواد بره از اپل استور دانلود کنه.
                              یکی از دوستان تو صفحه اول همین تاپیک همچین مشکلی داشت که گفته مشکلش حل شده اما نگفته راهش رو .
                              ممنون میشم کمک کنید

نظر

• سلام دوستان
                                کسی با این مشکل مواجه شده؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X