اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب مک به صورت Clean Install

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
    چندین با ریست و shut down کردم فایده نداره
    برای خودم هم جای تعجبه . جایی یا نرم افزاری غیر از disk utility در هنگام بوت برای پارتیشن بندی نداریم ؟
    چرا هست... نرم افزار ipartition که مربوط به مدیریت و تغییر پارتیشن هست...

دوست عزیز... توصیه میکنم یه کم صبر کنی تا یکی از دوستان بیاد نظری بده و این مشکلت برطرف شه...البته امیدوارم
    ویرایش توسط BeDifferent : https://i-phone.ir/forums/member/172622-bedifferent در ساعت 27-11-2014, 04:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط BeDifferent نمایش پست ها

دوست عزیز... توصیه میکنم یه کم صبر کنی تا یکی از دوستان بیاد نظری بده و این مشکلت برطرف شه...البته امیدوارم
      اما این نرم افزار مربوط به محیط مک هست توی بوت نمی تونه جوابگو باشه
      ضمنا از شما بسیار ممنونم که وقت گذاشتن و پاسخ میدین .
      شدید گیرم چقدر اشتباه کردم خواستم خیر سرم کلین اینستال کنم . چی شد!!

نظر

اما این نرم افزار مربوط به محیط مک هست توی بوت نمی تونه جوابگو باشه
        ضمنا از شما بسیار ممنونم که وقت گذاشتن و پاسخ میدین .
        شدید گیرم چقدر اشتباه کردم خواستم خیر سرم کلین اینستال کنم . چی شد!!
        انجام وظیف ست دوست عزیز... واسه همه پیش میاد...

یه نرم افزار بوتیبل هست به اسم... Paragon partition manager که مخصوص همین کاره

نظر

ممنون
          ما که صبر داریم اما امیدوارم دوستان بیان و نظراتشون رو اعلام و راهنماییهای خوبشون رو انجام بدن
          ویرایش توسط farzad_sh : https://i-phone.ir/forums/member/60156-farzad_sh در ساعت 28-11-2014, 02:29 PM

نظر

• عزیزان کس دیگری نظری نداره ؟

چه کار کنم ،‌ خواهشا یک نفر راهنمایی کنه ،‌ مدیران عزیز بخش یک نیم نکاهی هم به ما بندازین .

خیلی لنگ شدم .

نظر

عزیزان کس دیگری نظری نداره ؟

چه کار کنم ،‌ خواهشا یک نفر راهنمایی کنه ،‌ مدیران عزیز بخش یک نیم نکاهی هم به ما بندازین .

خیلی لنگ شدم .
              دوست عزیز... در هر حاضر فقط واسه اینکه کارت راه بیافته سیستم عامل رو روی یه فلش ۱۶ یا یه هارد اکسترنال نصب کن تا بزودی مشکلت برطرف شه...

نظر

دوست عزیز... در هر حاضر فقط واسه اینکه کارت راه بیافته سیستم عامل رو روی یه فلش ۱۶ یا یه هارد اکسترنال نصب کن تا بزودی مشکلت برطرف شه...
                سلام دمت گرم مشکل حل شد

خدا خیرت بده حسابی دعات کردم .

روش حل برای استفاده بقیه دوستان :

طبق دستور شما روی هارد اکسترنال نصب کردم بعدش نرم افزار DriveGeniuse رو روی مک هارد اکسترنال نصب کردم .

بعد از اجرای نرم افزار ، که هارد مک رو میشناخت به قسمت intialies رفتم و هارد مک رو چک کرد اشکال رو رفع کرد و خودش پارتیشن پریده رو برگردوند

و دوباره کلین اینستال کردم و نصب yosemite و بقیه ماجرا .

با تشکر فراوان ازکاربر عزیز ‌‌BeDiffrent که خیلی برای این مشکل ینده زحمت کشیدن .

نظر

• سلام و خسته نباشید
                  من هاردم رو ۳ پارتیشن کردم، الان که میخام یوزمیت رو کلین اینستال کنم هر چیزی رو که نمیخاستم پاک شه انتقال دادم به اون دو پارتیشن دیگه، میخاستم بدونم اون دو پارتیشن دیگه (غیر از پارتیشن سیستم عامل) مطمئنن پاک نمیشن؟؟ فقط پارتیشن سیستم عامله که پاک میشه؟

نظر

• سلام دوستان ...
                    موقع نصب سیستم عامل جدید از من میخواد که به اینترنت وصل بشه چطور میشه بدون نیاز به اینترنت سیستم عامل جدید رو نصب کرد ؟
                    سیستم عاملی که روی مک بوک هستش ورژن 10.9.4 هستش و DVD بوتیبل کینگ ورژن سیستم عامل 10.9.2 هستش و من میخوام از روی DVD سیستم عامل Clean نصب کنم ...

نظر

• دوستان لطفا راهنمایی کنید این مشکل اتصال به اینترنت رو برای نصب سیستم عامل چکار کنم ؟؟

نظر

• با سلام به دوستان
                        من yosemite رو رو فلش ریختم ، وقتی در محیط بوت به قسمتی میرسه که باید disk utility بیاد که هارد رو فرمت کنه نمیاد و میره تو اینستال،
                        من میخوام clean instal بشه ولی فک کنم با این حساب فقط آپدیت میشه، نمیدونم چکار کنم خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید

نظر

• با سلام، من متاسفانه پارتيشن مكينتاش hd رو پاك كردم! توى بوت ميره روى اينترنت ريكاورى و الحمدالله مودم خونه رو هم نميشناسه تا باهاش بيارمش بالا...حالا من چه گلى يه سر كنم؟ ممنون
                          یکی بمن کمک کنه...پلیززز
                          ویرایش توسط ronin313 : https://i-phone.ir/forums/member/63202-ronin313 در ساعت 26-05-2015, 09:34 AM

نظر

• کمک لطفا!

نظر

• کمک لطفا!

نظر

• سلام مجدد
                                من يه مشكل فنى دارم كه اگه ميشه لطف كنيد بهم كمك كنيد
                                چند روز پيش مك بوك ايرم اشتباهى مكينتاش اچ دى رو اريز كردم الان فقط اينترنت ريكاورى مياد بالا و وقتى ميخوام بك آپ ريستور كنم ميزنه نميشه و همچنين از ديسك يوتيلتى وقتى ميخوام مكينتاش اچ دى رو فرمت كنم ميزنه آنمونت ديسك، خلاصه هر راهى رفتم نميشه، اگه ممكنه كمك كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X