اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
    اينكارو

توجه نمودي؟
    کاملا توجه نمودم

نظر

• اقا منم سی دی بوت کمپ رو گم کردم
      cpu i5
      ram 4 gig
      lcd 17
      هم مک توش بود هم درایواری ویندوز ولی گم کردم حدود شش گیگ بود رانمایی بنمودی

نظر

• نوشته اصلی توسط jobs نمایش پست ها
        اقا منم سی دی بوت کمپ رو گم کردم
        cpu i5
        ram 4 gig
        lcd 17
        هم مک توش بود هم درایواری ویندوز ولی گم کردم حدود شش گیگ بود رانمایی بنمودی
        خوب مك رو سيستمت نصب نيست؟
        اگه نيست يه dvd مك تهيه كن و نصب كن بعد براي نصب درايور ها اون مرحله بالا رو طي كن

نظر

• فرقی نمیکنه ویندوزِ 7 64-bit یا 32-bit باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط marzoom نمایش پست ها
            فرقی نمیکنه ویندوزِ 7 64-bit یا 32-bit باشه؟
            ٦٤ باشه خيلي بهتره ولي ٣٢ هم ميشه

نظر

• من dvd ویندوز 7 رو گذاشتم و start installation زدم بعد سیستم restart شد ولی رو آرم اپل گیر کرد.آرم اپل هم هی ورود ممنوع میشد.چکار باید بکنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط marzoom نمایش پست ها
                من dvd ویندوز 7 رو گذاشتم و start installation زدم بعد سیستم restart شد ولی رو آرم اپل گیر کرد.آرم اپل هم هی ورود ممنوع میشد.چکار باید بکنم.
                dvd ويندوزت رو عوض كن با يه dvd ديگه تست كن

نظر

• ممنون یه دور restart کردم درست شد.

نظر

• با سلام من با استفاده از بوت کمپ در os lion ویندوز ۷ نصب کردم اما نمیتونم با استفاده از بوت کمپ در ویندوز driver*ها رو نصب کنم . از سایت اپل BCupdate ۳.۱ رو دانلود کردم ولی* میگه اول باید ورژن ۳.۰ نصب باشه و بعدا ۳.۱ نصب می*شه ولی* هرچه سرچ کردم چیزی از این ورژن پیدا نشد. همینطور ورژن ۲.۲ هم امتحان کردم ولی* جواب نداد . ممنون میشم اگه کسی* بتونه کمک کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط parham_moghadam نمایش پست ها
                      با سلام من با استفاده از بوت کمپ در os lion ویندوز ۷ نصب کردم اما نمیتونم با استفاده از بوت کمپ در ویندوز driver*ها رو نصب کنم . از سایت اپل BCupdate ۳.۱ رو دانلود کردم ولی* میگه اول باید ورژن ۳.۰ نصب باشه و بعدا ۳.۱ نصب می*شه ولی* هرچه سرچ کردم چیزی از این ورژن پیدا نشد. همینطور ورژن ۲.۲ هم امتحان کردم ولی* جواب نداد . ممنون میشم اگه کسی* بتونه کمک کنه.
                      وقتی دارید نصب میکنید باید این تیک روبزنید تو بوت کمپ
                      از اینترنت خودش دانلود میکنه حجمش حدود ۷۰۰ مگابایت هست
                      چون شما لايون داريد ورژن بوت كمپت ٤ هست

ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 30-03-2012, 09:39 PM

نظر

• این درایورای بوت کمپ جایی لینکش نیست که دانلود کنیم دستی*؟

نظر

• دوستان من همیشه با بوت کمپ درایو می ساختم و بعد دی وی دی ویندوز و می زاشتم و نصب می کردم. اما الان تا تیک اینستال وین روشن نباشه اجازه ساخت نمی ده و اونم مه می زنم دی وی دی وین و نمی شناسه. باید چکار کنم ؟

نظر

• اگر درایو ویندوز وجود داشته باشه اجازه نمیده ، یکبار Remove Windows کنید توی بوت کمپ دوباره بسازید ساخته میشه

نظر

• دوست عزیز درایو ویندوز ندارم اصلاً.

نظر

• نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
                                دوست عزیز درایو ویندوز ندارم اصلاً.
                                dvd ويندوزت مشكل نداره؟ تو بوتكمپ تيك install win رو ميزني؟

نظر

صبر کنید ..
                                X