اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
    تشکر.
    موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      موفق باشید
      آقا بالاخره تونستم با هزار تا سلام و صلوات سوالات امنيتي ريست كنم.
      ممنون از راهنمايي شما.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آقا بالاخره تونستم با هزار تا سلام و صلوات سوالات امنيتي ريست كنم.
        ممنون از راهنمايي شما.

دوست عزیز
        بدون داشتن ایمیل ریکاوری و فراموش کردن جواب سئوالات امنیتی خیلی جالبه.
        اگر براتون مغدوره اینجا توضیح کامل بدید که چطوری موفق شدید ... شاید مشکل بعضی از کاربران دیگه هم باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          دوست عزیز
          بدون داشتن ایمیل ریکاوری و فراموش کردن جواب سئوالات امنیتی خیلی جالبه.
          اگر براتون مغدوره اینجا توضیح کامل بدید که چطوری موفق شدید ... شاید مشکل بعضی از کاربران دیگه هم باشه.
          اول از طريق اكسپرس لين اپل كيس اي دي گرفتم.
          بعد با شماره ١-٨٠٠-٢٧٥-٢٢٧٣ تماس گرفتم و از طريق كيس اي دي كه داشتم منو وصل كرد يه يكي از اپراتورا بعد از من سريال نامبر گوشيمو خواست. اسم و فاميلي رو هم همين طور. بعد ٥ ديقه رو هولد گذاشت منو و گفت بايد اكانتت وريفاي شه. بعد كه تصديق كرد گفت به مشاور امنيتي اپل وصلت ميكنم. بعد همون سوالات قبلي رو ازم كرد. گفت اگه بتوني يه دونشم حدس بزني من برات سوالات امنيتي ريست ميكنم. چندتا رو گفتم بالاخره يكيش درست دراومد. بعدا گفت وارد اپل ايديت بشو و لاگ اين و يه با لاگ اوت كن. بعدش درست شد. تقريبا ٢٠ ديقه طول كشيد. در ضمن يادم رفت كه بگم تو هر مرحله هر كدومشون ميگفتن پين نامبر توليد كن و بگو.
          آقا من كه لذت بردم از اين همه ادب و احترام. واقعا من نميدونم چي بگم راجع به اينا. تازه چقدرم ازم عذر خواهي كردن بابت مشكلي كه ايجاد شده…
          كاش ما ايراني ها هم ايجوري بوديم.
          افسوس…

نظر

بعد با شماره ١-٨٠٠-٢٧٥-٢٢٧٣ تماس گرفتم و از طريق كيس اي دي كه داشتم منو وصل كرد يه يكي از اپراتورا بعد از من سريال نامبر گوشيمو خواست. اسم و فاميلي رو هم همين طور. بعد ٥ ديقه رو هولد گذاشت منو و گفت بايد اكانتت وريفاي شه. بعد كه تصديق كرد گفت به مشاور امنيتي اپل وصلت ميكنم. بعد همون سوالات قبلي رو ازم كرد. گفت اگه بتوني يه دونشم حدس بزني من برات سوالات امنيتي ريست ميكنم. چندتا رو گفتم بالاخره يكيش درست دراومد. بعدا گفت وارد اپل ايديت بشو و لاگ اين و يه با لاگ اوت كن. بعدش درست شد. تقريبا ٢٠ ديقه طول كشيد. در ضمن يادم رفت كه بگم تو هر مرحله هر كدومشون ميگفتن پين نامبر توليد كن و بگو.
            آقا من كه لذت بردم از اين همه ادب و احترام. واقعا من نميدونم چي بگم راجع به اينا. تازه چقدرم ازم عذر خواهي كردن بابت مشكلي كه ايجاد شده…
            افسوس…

ممنون از اینکه راهکار خودتون رو قرار دادید ... ولی اگر هیچکدام از حدسهای شما درست از آب در نمیومد چی...؟
            در هر حال در این که رفتار و برخورد آونها با مشتری هاشون خیلی خوب هستش شکی نیست.
            ولی برای خودم این نکته ( که اگر هیچ جوابی بطور کل یادت نیاد ، اون وقت چی میگند ) یه کم جای تامل داره.
            موفق باشید
            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 12-07-2013, 01:16 AM

نظر

افسوس…

میشه بیشتر راهنمایی کنید من کیس ای دی رو گرفتم .شما چطوری باها شون تماس گرفتین؟ از داخل ایران؟راستی از کجا لاگین میکردید؟از داخل گوشی؟در ضمن چجوری پین میگرفتید.متاسفانه من به زبان انگلیسی مسلط نیستم باید از کس دیگه ای کمک بگیرم واسه تماس .
              ویرایش توسط senatur : https://i-phone.ir/forums/member/82903-senatur در ساعت 19-07-2013, 05:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط senatur نمایش پست ها
                میشه بیشتر راهنمایی کنید من کیس ای دی رو گرفتم .شما چطوری باها شون تماس گرفتین؟ از داخل ایران؟راستی از کجا لاگین میکردید؟از داخل گوشی؟در ضمن چجوری پین میگرفتید.متاسفانه من به زبان انگلیسی مسلط نیستم باید از کس دیگه ای کمک بگیرم واسه تماس .
                با اون شماره اي كه بالا نوشتم تماس بگيريد. كيس اي دي بگيد. بعد هم چندتا سوال ازتون ميكنه. بعدش اكانتتو تاييد ميكنه كه اگر تاييد بشه بعد وصلتون ميكنه به قسمت security. ولي يادتون باشه بايد حداقل جواب يكي از سوالات امنيتي بدونيد تا مشكل حل شه. در ضمن براي توليد پين هم راهنمايي ميكنه خود اپراتور. به appleid.apple.com راهنمايي تون ميكنه اونجا پايين صفحه يه pin generator هستش كليك ميكنيد. فقط سعي كنيد خداي نكرده دروغ نگيد. اطلاعات درست بديد.
                يا علي

نظر

• بالاخره یکی تونست مشکل مارو حل کنه.
                  دستت درد نکنه

نظر

• سلام یه اپل ایدی دارم
                    hrh_1987@yahoo.com
                    خلاصه که دیسیبل شده
                    ریست بفرست میزنم هیچی تو ایمیل خودم نمیاد رکور هم ندادم
                    سوالات امنتی تاریخ تولد رو میزنم رد میشم میرسم به سوالات یادم نمیاد

راه حلی چیزی سراغ دارید

نظر

• منم این مشکلو داشتم آخرش زنگ زدم بشون. با اینکه انگلیسی خیلی داغونی دارم و همش بشون میگفتم آقا جون مادرت شمرده شمرده حرف بزن ببینم چی میگی بالاخره بعد از 30دقیقه مکالمه درستش کردن واسم. دمشون گرم من جا اونا بودم قطع میکردم.

نظر

• سلام
                        آقا من یه اپل آی دی دارم هرکار میکنم وارد نمیشه اومدم پسورد رو ریسیت بدم با هر دو روش یعنی سوال های امنیتی و ایمیل ریکاوری سعی کردم ولی نشد.
                        من مطمئنم کسی اکانتمو هک کرده.
                        من تمام اطلاعات از جمله اکانت ایمیل اپل آیدی ، ایمیل ریکاوری ، تمام سوال های امنیتی و تاریخ تولد که موقع ثبت نام زدمو دارم.
                        دوستان تمنا میکنم کمکم کنید.

نظر

• با سلام به همگی
                          من یه اپل آیدی داشتم کلا رمزشو فراموش کرده بودم و رفتم به آیفورگات و بهم ایمیل زد و خلاصه ایمیل پسوردتون با موفقیت ریست شده رو دریافت کردم ولی باز هم با همون پسورد ریست شده اپل میگه ایت ایز اینکارکت سه چهار بار دیگه هم با پسوردهای مختلف امتحان کردم اما نشد که نشد موندم چی کار کنم جالبه نه ارور میده نه هیچی ولی بازم کار نمیکنه پیلیز هلپ می

نظر

• نوشته اصلی توسط samy2k9 نمایش پست ها
                            با سلام به همگی
                            من یه اپل آیدی داشتم کلا رمزشو فراموش کرده بودم و رفتم به آیفورگات و بهم ایمیل زد و خلاصه ایمیل پسوردتون با موفقیت ریست شده رو دریافت کردم ولی باز هم با همون پسورد ریست شده اپل میگه ایت ایز اینکارکت سه چهار بار دیگه هم با پسوردهای مختلف امتحان کردم اما نشد که نشد موندم چی کار کنم جالبه نه ارور میده نه هیچی ولی بازم کار نمیکنه پیلیز هلپ می
                            اپل به ایمیل پشتیبان شما ایمیل میزنه و یه لینک میده تا شما پسوورد رو تعویض کنی ......
                            شما رفتی به ایمیل پشتیبان ؟
                            شما پسوورد رو تعویض کردی ؟
                            در ضمن میتونی تاریخ تولد و سوالات امنیتی رو هم جواب بدی .....
                            در مرحله اخر میتونی مکاتبه داشته باشی با اپل و تقاضای کمک بخوای که فاکتورهای خرید رو میخوان .....
                            منظورم اپ هاست .....

نظر

• نوشته اصلی توسط caspian_nets نمایش پست ها
                              سلام
                              آقا من یه اپل آی دی دارم هرکار میکنم وارد نمیشه اومدم پسورد رو ریسیت بدم با هر دو روش یعنی سوال های امنیتی و ایمیل ریکاوری سعی کردم ولی نشد.
                              من مطمئنم کسی اکانتمو هک کرده.
                              من تمام اطلاعات از جمله اکانت ایمیل اپل آیدی ، ایمیل ریکاوری ، تمام سوال های امنیتی و تاریخ تولد که موقع ثبت نام زدمو دارم.
                              دوستان تمنا میکنم کمکم کنید.
                              اروری که میده چیه ؟؟؟؟
                              شما سوالات رو درست جواب دادی یا نه ؟؟؟
                              من از ای پی مخابراتی ایران استفاده میکنم و خرید میزنم معمولا" هفته ای یه بار سوالات امنیتی ازم میپرسه ....
                              تا حالا به این مشکل برخورد نکردم .

نظر

• با سلام
                                دوستان من از روی تاپیک ساخت اپل آیدی چندین آیدی تا حالا ساختم اما به تازگی اروری که عکسش رو میزارم میاد، البته قبلا هم شده بود که همین مشکل به وجود بیاد اما با چند بار سعی کردن و دوباره انجام دادن رد میشد!
                                از چیز پی ان هم استفاده کردم !
                                پیش پیش تشکر از پاسخ هاتون.

نظر

صبر کنید ..
                                X