اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• واقعا کسی نظری نداره؟؟؟

نظر

• این وضعیت باز و بسته شده apple store دیگه عادی شده هر چند مدت یه بار باز و بسته میشه از ابتداری سال بیش از 10 بار باز و بسته شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
        این وضعیت باز و بسته شده apple store دیگه عادی شده هر چند مدت یه بار باز و بسته میشه از ابتداری سال بیش از 10 بار باز و بسته شده
        الان من باید چکار کنم؟

نظر

• سلام دوستان بنده security question مربوط به اپل ای دی خودم رو فراموش کردم

حالا موقع خرید برنامه ازم پاسخ این سوال رو میخواد تا بتونم با ای دی خودم از ایتیونز خریدی داشته باشم

به پشتیبانی اپل درون سایتش رفتم اما کمکی نتوستم پیدا کنم

دوستان کسی میدونه چه جوری بتونم بازیابی کنم این پاسخ ها رو

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
            سلام دوستان بنده security question مربوط به اپل ای دی خودم رو فراموش کردم

حالا موقع خرید برنامه ازم پاسخ این سوال رو میخواد تا بتونم با ای دی خودم از ایتیونز خریدی داشته باشم

به پشتیبانی اپل درون سایتش رفتم اما کمکی نتوستم پیدا کنم

دوستان کسی میدونه چه جوری بتونم بازیابی کنم این پاسخ ها رو
            شما بايد به اون ايميل كه موقع ساخت اكانت داشديد مي ره از اون جا مي تونيد عوض كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
              شما بايد به اون ايميل كه موقع ساخت اكانت داشديد مي ره از اون جا مي تونيد عوض كنيد
              خیلی ممنون بابت پاسخ

متوجه منظورتون نشدم میشه بیشتر توضیح بدین با ایمیل چی کار کنم؟؟ چی میره تو ایمیل؟

باید چی کار کنم دقیقا؟ چون درون ایمیلم چیزی مربوط به این فرستاده نشده از طرف اپپل

نظر

• و سوال دیگری دارم

الان من برای این اپل ای دیم یک گیفت کارت 10 دلاری وارد کردم حالا اگر یک اپی ای دی جدید بسازم میتونم از این گیفت کارت در اپل ای دی جدید استفاده کنم؟ یعنی مجدادا وارد کنم؟

یا راهی هست که پول موجود در این ای دیم رو به ای دی جدید منتقل کنم؟؟

نظر

و سوال دیگری دارم

الان من برای این اپل ای دیم یک گیفت کارت 10 دلاری وارد کردم حالا اگر یک اپی ای دی جدید بسازم میتونم از این گیفت کارت در اپل ای دی جدید استفاده کنم؟ یعنی مجدادا وارد کنم؟

یا راهی هست که پول موجود در این ای دیم رو به ای دی جدید منتقل کنم؟؟
                  شما زمان ساخت اپل ایدی یک ایمیل معرف دادین به اون ایمیل برین و ریست پس کنید
                  برای انتقال $ هیچ راهی نیست

نظر

• پس مشکل پیدا کردم واقعا

دوست عزیز من موقع ساخت ای دی این ایمیل معرف رو وارد نکردم چون نمیدونستم اینقدر لازم هست

حالا راهی هست که الان روی همین ای دی خودم بتونم این ایمیل رو وارد کنم و بتونم ریست کنم اطلاعتم رو؟؟باید راهی باشه مطمئنا برای کسایی که این ایمیل رو زمان ساخت ای دی وارد نکردند

نظر

پس مشکل پیدا کردم واقعا

دوست عزیز من موقع ساخت ای دی این ایمیل معرف رو وارد نکردم چون نمیدونستم اینقدر لازم هست

حالا راهی هست که الان روی همین ای دی خودم بتونم این ایمیل رو وارد کنم و بتونم ریست کنم اطلاعتم رو؟؟باید راهی باشه مطمئنا برای کسایی که این ایمیل رو زمان ساخت ای دی وارد نکردند
                      تنها راهت اینکه بتونی به سوالات اپل جواب بدین دوست عزیز
                      یه چنتا سوال که زمان ساخت اپل ایدی ازتون کردرو جواب بدین اوکی میشه

نظر

پس مشکل پیدا کردم واقعا

https://appleid.apple.com
                        از این لینک وارد حساب میتونی بشی و ایمیل و سوالات امنیتی رو وارد کنی.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                          https://appleid.apple.com
                          از این لینک وارد حساب میتونی بشی و ایمیل و سوالات امنیتی رو وارد کنی.
                          ممنون دوست من وارد شدم در قسمت ایمیل جایی برای وارد کردن secure email پیدا نکردم....همینطور تو قسمت password $ seccurity میگه باید اول به دو تا سوال جواب بدی که خب من جوابشون رو نمیدونم و وقتی جواب هایی دلخواه وارد میکنم میگه اشتباهه......پاسخ ها رو فراموش کردم متاسفانه.

اما عجیب اینجاست که هیچ راهی برای ریست اطلاعاتم نیست......عجیبه

نظر

• حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                            ممنون دوست من وارد شدم در قسمت ایمیل جایی برای وارد کردن secure email پیدا نکردم....همینطور تو قسمت password $ seccurity میگه باید اول به دو تا سوال جواب بدی که خب من جوابشون رو نمیدونم و وقتی جواب هایی دلخواه وارد میکنم میگه اشتباهه......پاسخ ها رو فراموش کردم متاسفانه.

اما عجیب اینجاست که هیچ راهی برای ریست اطلاعاتم نیست......عجیبه
                            همون اولین صفحه که وارد میشید خوب دقت کنید ایمیل پشتیبان رو میشه وارد کرد. از منو سمت راست بیشتر بگردید.
                            دوست عزیز وقتی ایمیل دوم وارد نکردید و جواب سوالات امنیتی رو هم فراموش کردید هیچ چیز عجیب نیست! اگه کسی بتونه در این شرایط حساب شما رو به فرض هک کنه اون عجیبه!! الان اپل از کجا بدونه شما صاحب حساب هستید یا اون هکر فرضی؟
                            موفق باشید.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• verification required
                              اين چه اروري هست ديگه موقع نصب برنامه فيري مياد رو صفحه ؟ از داخل گوشي

بعد كه ميزني continue وارد اكانت بشه و done ميزنم مينويسه وصل بشيد به ساپورت اپل و ...

ايفون ٤

نظر

• شما باید اپل ای دی و مجدد verfity کنین...
                                برین تو لینک https://appleid.apple.com بعد اونجا یه ایمیل verfity به ایمیل پشتیبانتون بفرستین(resend mail verfity ) به ایمیلتون برین و لینک مربوطه رو چک کنین

همین

نظر

صبر کنید ..
                                X