اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mehrdad092000 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    اکانت ساختم
    بعدا هم میشه ایدیت کرد اکانتو مشکلی پیش نمیاد از نظر گیفت کارن محل ها عوض بشه
    سلام....
    اکانت رو بعد ها میشود آپدیت کرد به شرطی که گیفت کارت اون محل رو داشته باشی....
    حتی اپل رو مستر و ویزا کارت هم حساس هست که از کدوم کشور صادر شده و نباید
    مغایرت داشته باشه با اطلاعات اکانتت وگرنه اکانتت روblock میکنه...

نظر

• پس الان من گیفت کارت امریکا میگیرم ادرس امریکا بدم حله؟

نظر

پس الان من گیفت کارت امریکا میگیرم ادرس امریکا بدم حله؟
        آره....
        یه آدرس آمریکا بده حله...
        گیفتتم که آمریکا باشه دیگه مشکلی نداره...

نظر

• یه ادرس میدید درست حسابی

نظر

یه ادرس میدید درست حسابی
            po lox 12street
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• همین؟
              کلی میشه بگید
              کیخوام گیفت امریکا هم بگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط mafia74 نمایش پست ها
                سلام....
                اکانت رو بعد ها میشود آپدیت کرد به شرطی که گیفت کارت اون محل رو داشته باشی....
                حتی اپل رو مستر و ویزا کارت هم حساس هست که از کدوم کشور صادر شده و نباید
                مغایرت داشته باشه با اطلاعات اکانتت وگرنه اکانتت روblock میکنه...
                ای بابا
                حالا ما که این همه برنامه ی اوریجینال خریدیم با اکانت آمرکامون و حالا می خوایم بریم سوئد, نمی تونم ویزا کارت سوئدمو وارد اکانت آمریکام کنم؟
                می شه نشانی و کارت و ... همه درست باشه و مال سوئد اما فروشگاهم همون آمریکا بمونه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                  ای بابا
                  حالا ما که این همه برنامه ی اوریجینال خریدیم با اکانت آمرکامون و حالا می خوایم بریم سوئد, نمی تونم ویزا کارت سوئدمو وارد اکانت آمریکام کنم؟
                  می شه نشانی و کارت و ... همه درست باشه و مال سوئد اما فروشگاهم همون آمریکا بمونه؟
                  به نظر من نه نمى شه

نظر

• من جواب سوال های apple id رو یادم رفته.حالا یه 50 دلار gift card گرفته بودم.هر چند بار وارد کردم گفت قبلا استفاده شده.ولی نشده.بعد 2 تا سوال امنیتی برای ادامه میپرسه که من جوابشو یادم نیست.rescue email هم ندارم.ولی password رو میدونم.چی کار کنم؟

نظر

• سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                      من جواب سوال های apple id رو یادم رفته.حالا یه 50 دلار gift card گرفته بودم.هر چند بار وارد کردم گفت قبلا استفاده شده.ولی نشده.بعد 2 تا سوال امنیتی برای ادامه میپرسه که من جوابشو یادم نیست.rescue email هم ندارم.ولی password رو میدونم.چی کار کنم؟
                      به آیتونز ایمیل بزنید
                      از قسمت contact us تو سایت اپل
                      وضعیتُ واسشون توضیح بدین کمکتون میکنن
                      واسه دوستم همچین مشکلی پیش اومد همینطوری حل شد!

Sent from my  iPhone using Tapatalk

نظر

• آقا ما آيپي و اكانتمون ماله كشور هلنده ، كسي هست گيفت هلندى بفروشه ؟؟؟
                        ویرایش توسط AmirArsalaan : https://i-phone.ir/forums/member/20842-amirarsalaan در ساعت 25-12-2012, 01:22 PM

نظر

• توی سایت آقای حسین یزدانی تاپیک فروش داره البته نه واسه هلند. بهتره با ایشون هم مشورتی داشته باشی بلکه کمکت کنه.

موفق باشی

نظر

• سلام
                            من ميخوام يك گيفت كارت بگيريم بعد باهاش چندتا بازي بگيرم!
                            ميخوام بدونم كه اگه بازيام پاك شد دوباره ميتونم همون بازي رو به صورت رايگان دانلود كنم؟ يا دوباره بايد اونو بخرم؟

- - - - - - - - - -

سلام
                            ميخوام بدونم كه اگه بازيام پاك شد دوباره ميتونم همون بازي رو به صورت رايگان دانلود كنم؟ يا دوباره بايد اونو بخرم؟

نظر

• سلام

نظر

• نوشته اصلی توسط y@shar نمایش پست ها
                                سلام
                                بله هميشه تو اپل ايدى شما سيو هست

نظر

صبر کنید ..
                                X