اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• uppppppppp

نظر

• سلام دوستان من عکس از ایتولز میخوام بریزم روی گوشی ios 8 هست ارور میده گوشی s6 هست باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام خسته نباشید
        من آیفون 7 پلاس دارم
        کمی لگ داشت و به وسیله دکمه پاور و ولوم پایین اقدام به هارد ریست گوشی کردم ولی گوشی خاموش شد و لوگو اپل نیومد
        الان گوشی رو که وصل میکنم به آیتونز، تو حالت ریکاوری مود میشناسه گوشی رو
        فایل ipsw برای آی او اس 11.2.6 رو دانلود کردم و اقدام کردم به ریستور کردن گوشی
        ولی بعد از پایان اکسترکت کردن فایل توسط آیتونز، روی گوشی لوگو اپل میاد و لحطه ای بعد میره و ارور 4014 میده توی آیتونز
        راه حلی دارین برای این مشکل من؟؟
        خیلی ممنون

نظر

• لازم به این همه ریخت و پاش نیست.بزن به آیتیونز و بزن نرم افزارشو دانلود کن یا بک آپ های قبلیتو روش ریستور کن...

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsandehaghi نمایش پست ها
            لازم به این همه ریخت و پاش نیست.بزن به آیتیونز و بزن نرم افزارشو دانلود کن یا بک آپ های قبلیتو روش ریستور کن...
            دوست عزیز همین کار رو کردم و ارور 4014 میده که نمیدونم مشکلش چیه!!

نظر

• سلام گوشیم به ایتیونز وصل نمیشه اما به کامپیوتر وصل میشه از فندق شکن و نسخه قدیمی و جدید ایتیونز هم استفاده کردم اما برطرف نشده چیکار کنم؟

نظر

• سلام
                خطایی هم بهتون داده میشه؟؟ آیکون گوشی بالا سمت چپ آیتیونز ظاهر میشه؟؟

GeniusBar.blog.ir
                - مرجع آموزش های گام به گام دستگاه های اپل
                ویرایش توسط GeniusBarIR : https://i-phone.ir/forums/member/219329-geniusbarir در ساعت 16-03-2018, 10:06 PM

نظر

• سلام دوستان
                  اشتباه کردم ایفون رو ریست زدم همه چیم پاک شده حالا میخوام دانلود کنم نمیشه! چه میشه کرد؟ نرم افزار خیلتر شکنی با لینک دانلود سراغ دارین که بشه از ایتیونز ریخت تو گوشی؟ یا هر راه حل دیگه ای
                  ممنون
                  ویرایش توسط novia : https://i-phone.ir/forums/member/9908-novia در ساعت 19-03-2018, 06:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط novia نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    اشتباه کردم ایفون رو ریست زدم همه چیم پاک شده حالا میخوام دانلود کنم نمیشه! چه میشه کرد؟ نرم افزار خیلتر شکنی با لینک دانلود سراغ دارین که بشه از ایتیونز ریخت تو گوشی؟ یا هر راه حل دیگه ای
                    ممنون
                    hello
                    کسی نیست؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط novia نمایش پست ها
                      hello
                      کسی نیست؟!

سلام من هم گوشیم رو ریستارت کردم و همه چیم رو پاک کردم و الان به اپ استور وصل نمیشم. ضمن اینکه از آیتونز هم دیگه نمیشه اپلیکیشن رو گوشی نصب کرد! اگه راه حلی پیدا کردین لطفا بهم بگین و الان هر بار با اپل آیدیم میخوام به اپ استور وصل شم نمیشه! در حالیکه اپل آیدیم تو آی کلود یا سایت اصلی وارد میشه ولی از گوشی نمیشه!
                      ویرایش توسط yasharbit : https://i-phone.ir/forums/member/223133-yasharbit در ساعت 02-05-2018, 04:24 AM

نظر

• سلام دوستان
                        من گوشی یکی از اشناها رو فرمت کردم الان برای نصب برنامه مشکل دارم اپ استور هیچ جوره باز نمیشه و نیاز به فندق شکن داره
                        با ایتونز ک نمیشه برنامه دانلود توی کامپیوتر
                        برنامه هایی مثل tongbu هم که نداره یا کار نمیکنه چیزی ک میخوای
                        سرویس های رایگان و تست l2tp و ... رو تست کردم هم وصل نشد
                        لطفا یکی راه حلی چیزی بگه
                        با تشکر فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من گوشی یکی از اشناها رو فرمت کردم الان برای نصب برنامه مشکل دارم اپ استور هیچ جوره باز نمیشه و نیاز به فندق شکن داره
                          با ایتونز ک نمیشه برنامه دانلود توی کامپیوتر
                          برنامه هایی مثل tongbu هم که نداره یا کار نمیکنه چیزی ک میخوای
                          سرویس های رایگان و تست l2tp و ... رو تست کردم هم وصل نشد
                          لطفا یکی راه حلی چیزی بگه
                          با تشکر فراوان
                          سلام
                          نسخه قدیمی آیتونز را نصب کنید و از طریق اون برنامه دانلود و نصب کنید.
                          سرویس های رایگان نرم افزارهای تغییر ای پی معمولا کارایی لازم رو ندارند. از سرویس های دیگه استفاده کنید

نظر

• سلام با این اپدیت جدید ایتونز چظور میشه رینگ تون اضافه کرد ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط alisecret نمایش پست ها
                              سلام با این اپدیت جدید ایتونز چظور میشه رینگ تون اضافه کرد ؟!
                              ایتونز رو بردم رو ورژن قدیم الان گوشی رو نمیشناسه
                              راه دیگه ای هست !؟

نظر

• سلام برای ساختن اپل ایدی ارور زیر رو میده

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 13-07-2018, 05:17 PM دلیل: آپلود صحیح تصویر ضمیمه

نظر

صبر کنید ..
                                X