اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Moh3n96 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.
    بچه ها من دوتا سوال داشتم:
    من آهنگف ویدئو و عکس هامو با iTools میریختم ولی الان برام دوتا سوال بجوجود اومده.
    1.الان iOS 9.3 دارم و با برنامه iTools میتونم آهنگ بریزم ولی برای عکس ریختن میگه درخواست در iOS 8.3 ممکن نیست! این ارور برای چیه چطوری میشه رفع کرد؟ (برنامه iTools هم آخرین ورژن رایگان هست)
    2.من با برنامه iTunes چنتا عکس والپیپر ریختم تو گوشیم، یه آلبوم به همین اسم روی گالری ایفون درست شده، برای ریختنشون مشکلی ندارم ولی مشکل اینجاست که چطوری میتونم اینارو پاک کنم؟ از توی گالری هم گزینه دیلیت برای ویاپیپر ها نداره!!
    بچه ها کسی این راه حل مشکل منو نمیدونه؟!

نظر

• درود
      بنده یه سری فایل m4a دارم که تگ لیریکشون ست شده اما متاسفانه توی موزیک لیریک رو نشون نمیده اما تو اپ هایی که از اپ استور دانلود کردم به دسترسی music library نیاز دارن لیریک ها قابل مشاهده هستن
      و آیای پلیری هست که بشه فایل های m4a رو از تو آیتونز بهش اضافه کرد ؟
      نظر

• دوستان امدم اینجا ...ایتونز من ادوریز یا ساین این نمیشه ....ارور میده انتی ویروس هم غیره فعال کردم ..با وی پی ان و قند شکن هم رفتم تست کردم نشده ....

نظر

• نوشته اصلی توسط irajs نمایش پست ها
          دوستان امدم اینجا ...ایتونز من ادوریز یا ساین این نمیشه ....ارور میده انتی ویروس هم غیره فعال کردم ..با وی پی ان و قند شکن هم رفتم تست کردم نشده ....
          در اسکرینشاتی که گذاشتید نوشته که نمیتونه به سرور اپل آیدی متصل بشه .
          مطمعن بشید که دسترسی آیتونز به اینترنت رو قطع نکرده باشید (با فایروال یا برنامه های مربوطه)
          سایت AppleID,Apple.com رو باز کنید و با اپل آیدیتون اونجا لاگ این بشید - اگر بدون مشکل لاگ این شد به احتمال 90 درصد دسترسی آیتونز به سرور قطع هست .
          همچنین اینترنت اکسپلورر رو باز کنید - وارد تنظیمات بشد - منوی Connections رو باز کنید و
          در پایین گزینه LAN settings رو انتخاب کنید .مطمعن بشد در قسمت Pr..y service (قسمت دوم)
          آدرسی (عدد) وارد نشده باشه - همچنین در قسمت اول همون صفحه دو گزینه اول هم غیر فعال باشن .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
            در اسکرینشاتی که گذاشتید نوشته که نمیتونه به سرور اپل آیدی متصل بشه .
            مطمعن بشید که دسترسی آیتونز به اینترنت رو قطع نکرده باشید (با فایروال یا برنامه های مربوطه)
            سایت AppleID,Apple.com رو باز کنید و با اپل آیدیتون اونجا لاگ این بشید - اگر بدون مشکل لاگ این شد به احتمال 90 درصد دسترسی آیتونز به سرور قطع هست .
            همچنین اینترنت اکسپلورر رو باز کنید - وارد تنظیمات بشد - منوی Connections رو باز کنید و
            در پایین گزینه LAN settings رو انتخاب کنید .مطمعن بشد در قسمت Pr..y service (قسمت دوم)
            آدرسی (عدد) وارد نشده باشه - همچنین در قسمت اول همون صفحه دو گزینه اول هم غیر فعال باشن .
            همه رو تست کردم نه جواب نمیده ....از طریق سایتش اپل ای دی میتونم برم موردی نداره اما ایتونز هر کاری میکنم وصل نمیشه
            ویرایش توسط irajs : https://i-phone.ir/forums/member/197188-irajs در ساعت 25-08-2016, 08:11 PM

نظر

• امروز كلا وصل نميشه
              منم نتونستم

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                امروز كلا وصل نميشه
                منم نتونستم

سلام ....3روز یا بیشتر هست ...

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                  امروز كلا وصل نميشه
                  منم نتونستم

سلام
                  ولی من مدتهاست که هیچ مشکلی از نظر اتصال آیتونز و یا دانلود برنامه و غیره ندارم .
                  به نظر من با یک نت دیگه و تایم های مختلف هم تست کنید.
                  اتفاقا یکی دو ساعت پیش هم چهار برنامه رو از طریق آیتونز آپدیت کردم ، مشکلی هم نداشت.
                  موفق باشید

نظر

• سلام امروز اپل استور مشکل داره هر کاری کردم با گوشی نتونستم اپ دان کنم با ۲ تا گوشی دیگه هم امتحان کردم نشد

نظر

• فقط اتصال اوليه ايتونز سينگ آپ نميشه

نظر

• فکر کنم ویندوزه ....کسی راهی داره ویندوز عوض نکنم؟؟

نظر

• همین الان برای تست زدم

Sent from my iPhone 6S Plus using Tapatalk

نظر

• من وصل بودم
                            اومدم براي بچه ها امتحان كنم بيرون كه رفتم ديگه نميتونم سينگ آن بشم
                            اون دوست هم نميتونه سينگ آن بشه
                            از ديروز

نظر

• دوستان تمامی سرویس های اپل به درستی کار می کنند و هیچ مشکلی نداره .
                              مطمعناً مشکل از سوی کاربر هست - امکان داره این مشکل از سوی ISP شما هم باشه .

برای اطمینان بیشتر می تونید سرویس های اپل رو از لینک زیر چک کنید :

Apple - Support - System Status
                              ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 26-08-2016, 09:54 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                                دوستان تمامی سرویس های اپل به درستی کار می کنند و هیچ مشکلی نداره .
                                مطمعناً مشکل از سوی کاربر هست - امکان داره این مشکل از سوی ISP شما هم باشه .

برای اطمینان بیشتر می تونید سرویس های اپل رو از لینک زیر چک کنید :

Apple - Support - System Status
                                نحوه چک کردن رو بفرمائید؟سایت رو باز کردم هیچ کدوم از گزینه ها رو نمیتونم انتخاب کنم ؟؟؟مثل اپل ای

نظر

صبر کنید ..
                                X