اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من هر چقدر كه مسير دانلود فيال هام رو از درايو c عوض ميكنم بازم با اينكه تو تنظيمات مسيرش عوض شده ولي باز همون جاي قبلي دانلود ميكنه و سيو ميكنه
    چجوري ميشه عوض كنم؟

نظر

• از دوستان میخواستم بپرسم میشه آهنگها رو از طریق itunes به لیست ringtones ها یا زنگهای داخل گوشی بدون تبدیل منتقل کرد . ؟؟

نظر

• سلام
        من یه گوشی 4s به تازگی خریدم و فروشنده با ID خودش نرم افزار، روی آیفون نصب کرده اما الان من یه اکانت I tunes درست کردم و سوالم اینه که اگه Gift Card بخرم میتونم با ID خودم از طریق خود گوشی نرم افزار بخرم ؟
        اگه احتیاج به چیز پی ان داشته باشه تو گوشی میشه نصب کرد؟
        اینجور که من فهمیدم ظاهرا اگه الان گوشی رو سینک کنم و با چیز پی ان و با نرم افزار I tunes بخوام رو گوشی نرم افزار بریزم برنامه های قبلی پاک می شن؟
        اگه از طریق I tunes بخوام ring tone بریزم بازم همه برامه هام پاک میشه؟

نظر

• جواب 3 تا سوال اولت بله هست عزیزم.
          اما واسه هر چیزی غیر از نرم افزار شما هیچ مشکلی نخواهی داشت فقط تیک apps رو بردار که دیگه به نرم افزارات کاری نداشته باشه و سر جاشون بمونن.

نظر

• ممنونم از پاسخت
            میشه بگی کجا میتونم روش نصب چیز پی ان تو گوشی را بینم
            تو سایت گشتم چیزی پیدا نکردم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedhejazi نمایش پست ها
              ممنونم از پاسخت
              میشه بگی کجا میتونم روش نصب چیز پی ان تو گوشی را بینم
              تو سایت گشتم چیزی پیدا نکردم ؟
              هرگونه بحث درباره این موارد در انجمن خلاف قوانین میباشد
              نگران فردایت نباش ...
              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                جواب 3 تا سوال اولت بله هست عزیزم.
                اما واسه هر چیزی غیر از نرم افزار شما هیچ مشکلی نخواهی داشت فقط تیک apps رو بردار که دیگه به نرم افزارات کاری نداشته باشه و سر جاشون بمونن.
                تیک apps کجاست؟

نظر

• گوشیتو وصل کن از سمت چپ برو رو اسم گوشیت کلیک کن یه صفحه جدید باز میشه که یه نوار بالاشه که apps داره music داره photo و....
                  تو apps رو انتخاب کن بعدم یه صفحه دیگه میاد تیکش رو بردار.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                    گوشیتو وصل کن از سمت چپ برو رو اسم گوشیت کلیک کن یه صفحه جدید باز میشه که یه نوار بالاشه که apps داره music داره photo و....
                    تو apps رو انتخاب کن بعدم یه صفحه دیگه میاد تیکش رو بردار.
                    بسیار ممنونم

نظر

• با سلام
                      من آیتونزم رو حذف و نصب مجدد کردم و با عث شد که فقط دو تا از backup هام بمونه.
                      می خواستم بدونم روشی برای ریکاوری مجدد اون back up های حذف شده وجود داره یا نه؟ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi_apple نمایش پست ها
                        با سلام
                        من آیتونزم رو حذف و نصب مجدد کردم و با عث شد که فقط دو تا از backup هام بمونه.
                        می خواستم بدونم روشی برای ریکاوری مجدد اون back up های حذف شده وجود داره یا نه؟ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

خیر نمیشه برگردند اگه پاک شدند

بجز برگردوند با برنامه های ریکاوری

نظر

• با سلام خدمت دوستان آیا راهی برای حذف دانلودهای سیو شده در قسمت دانلود آیتیونز وجود دارد

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
                            با سلام خدمت دوستان آیا راهی برای حذف دانلودهای سیو شده در قسمت دانلود آیتیونز وجود دارد
                            برنامه هایی که از appstore گرفتین؟

نظر

• برنامه هایی که هنوز دانلود نشده ولی خود آیتیونز سیوش کرده و هر موقع که به اینترنت وصل هستم می خواد دانلودشون کنه
                              ویرایش توسط saeedagpr : https://i-phone.ir/forums/member/48191-saeedagpr در ساعت 10-12-2011, 03:03 AM

نظر

• دوستان من قبلا یک اکانت آیتیونز با آی پی کشور سنگاپور باز کردم. در حال حاضر 150 تا برنامه در این اکانت دارم. من الان میخوام یک اکانت با آمریکا باز کنم و دیگه کلا با این آکانت جدید کار کنم.
                                من می تونم برنامه ها رو به اکانت جدید منتقل کنم؟ اگه امکانش هست به چه صورت باید این کار رو انجام بدم؟ حدود 20 تا از این برنامه ها رو خریدم. در ضمن من آیفون رو تازه گرفتم و هنوز برنامه ها رو نریختم تو گوشی برای اینکه می خوام با اکانت جدید سینک کنم.
                                مرسی دوستان

نظر

صبر کنید ..
                                X