اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ali5866 نمایش پست ها
    براي دانلود و نصب برنامه ها ارور ١٠٠٤ مواجه مي شوم لطفا راهنمايي كنيد
    وی پی هم کانکت باشه همین مشکل رو داره
    شما یکبار سافت ریست کن دستگاهت رو ، اگه جواب نداد یکبار از اکانت اپل ساین اوت کنید و دوباره وارد بشید
    احتمالاً با ریست کردن مشکلتون حل خواهد شد

نظر

• نوشته اصلی توسط Nima Azad نمایش پست ها
      شما یکبار سافت ریست کن دستگاهت رو ، اگه جواب نداد یکبار از اکانت اپل ساین اوت کنید و دوباره وارد بشید
      احتمالاً با ریست کردن مشکلتون حل خواهد شد
      چه جور ریست کنم میشه بیشتر توضیح بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط Nima Azad نمایش پست ها
        دوست من شما می تونی برنامه ی VLC رو روی آیپدت نصب کنی و بعد از داخل apps به قسمت مخصوص این برنامه بری و از اونجا ویدیو هارو اد کنی که تو خود برنامه پلی بشه
        و یا می تونید با استفاده از برنامه هایی مثل Aiseesoft pack ویدیوهاتو تبدیل به فرمت قابل اجرا در دستگاه کنی
        مرسى از راهنماييتون
        حالا كدوم فرمتا تو آيپد قابل اجرا هست؟
        بعدشم اين VLC برنامه خوبى هست كه بتونه كيفيت HD رو پخش كنه؟
        چون من AVplayer و Oplayer دارم ولى وقتى كه يه فيلم با كيفيت بلا (حالا hd نه)
        رو آد ميكنم توش به كنى اجرا ميشه.
        بازم مرسى از رهنماييتون
        .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
          مرسى از راهنماييتون
          بازم مرسى از رهنماييتون
          فرمت MP4 در آیپد و آیفون ساپورت میشه.
          دوست گرامی ، همه پلیرها در آیپد انجین یکسان دارند و هیچکددوم به روونی پیسی یا مک فیلم ها رو اجرا نمی کنند.
          وی ال سی هم بر خلاف نسخه پی سی بسیاز ضعیفه ( حداقل در استفاده من )
          برای تبدیل هم از این نرم افزار فوق العاده استفاده کنید ( دارای بخش مخصوص آیپد ) :
          Xilisoft Video Converter Ultimate

موفق و پیروز باشید.
          ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 29-10-2011, 10:32 PM

نظر

• سلام دوستان
            من الان خونه دو تا ایپاد تاچ دارم
            الان یه مشکلی که دارم اینه که هر آهنگی که برای اون یکی بریزم باید برای این یکی ایپاد هم بریزم ( توی عکس هم همین طوره )
            آیا میشه از یک آیتونز به طور مجزا برای هر دستگاه استفاده کرد
            یعنی من تون یکی ایپاد هر اهنگی که بخوام بزارم و تو این یکی یه سری دیگه آهنگ بریزم؟؟؟
            ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من الان خونه دو تا ایپاد تاچ دارم
              الان یه مشکلی که دارم اینه که هر آهنگی که برای اون یکی بریزم باید برای این یکی ایپاد هم بریزم ( توی عکس هم همین طوره )
              آیا میشه از یک آیتونز به طور مجزا برای هر دستگاه استفاده کرد
              یعنی من تون یکی ایپاد هر اهنگی که بخوام بزارم و تو این یکی یه سری دیگه آهنگ بریزم؟؟؟
              ممنون میشم کمکم کنید
              بله میشه مثلا دو تا playlist جدا درست کنید و موقع sync تیک sync all رو نزنید و فقط اون playlist ای که می خواهید رو تیک بزنید.

نظر

• سلام دوباره

دوستان، اسم آيفون رو چجوري ميشه عوض كرد؟

فروشنده اسم آيفون من رو x گذاشته و من ميخوام عوضش كنم بدون اينكه به اطلاعاتم ضرري بزنه مثلا نرم افزارها يا موارد ديگه.

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
                  سلام دوباره

دوستان، اسم آيفون رو چجوري ميشه عوض كرد؟

فروشنده اسم آيفون من رو x گذاشته و من ميخوام عوضش كنم بدون اينكه به اطلاعاتم ضرري بزنه مثلا نرم افزارها يا موارد ديگه.

ممنون
                  سلام دوست عزیز
                  هنگامی که شما آیفونتونو به کاحپیوتر متصل میکنین در صفحه ی itunes روی اسم دستگاهتون دابل کلیک کنید آنگاه میتوانید اسم آیفونتونو ادیت کنید.

ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 30-10-2011, 08:32 PM

نظر

• سلام
                    من یه سوال جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم ، ممنون میشم جواب بدین .

در آیتونز یه قسمت هست به نام genius می خواستم بدونم دقیقا کاربرد این بخش چیه ؟ و چه جوری میشه فعالش کرد و چه جوری میشه غیر فعالش کرد ؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط adino نمایش پست ها
                      سلام

در آیتونز یه قسمت هست به نام genius می خواستم بدونم دقیقا کاربرد این بخش چیه ؟ و چه جوری میشه فعالش کرد و چه جوری میشه غیر فعالش کرد ؟

ممنون
                      من نميدونم چه استفاده ى خاصى داره ولى ميدونم براى فعال كردنش نياز به آپل آى دى داريد و براى غير فعال كردنش از منوى store ميتونيد استفاده كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط adino نمایش پست ها
                        سلام

ممنون
                        دوست من با استفاده از این قسمت شما می تونی پلی لیست از آهنگهات داشته باشی
                        و همچنین خود آیتونز هم بسته به موزیکهایی که داری ، آرتیست ها و موزیکها رو هر چند وقت بهت پیشنهاد می کنه
                        البته برای یوزرهایی جواب میده که آهنگها و لایبراری آیتونز خودشون رو شیر کنند، آهنگها و اطلاعاتش تو دیتابیس آیتونز ذخیره میشه و بسته به اطلاعات و آهنگهایی که داری یه پلی لیست و میکس بر اساس طبقه بندی باندها و سبکها بهت میده

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                          مرسى از راهنماييتون
                          بازم مرسى از رهنماييتون
                          دوست من، بین برنامه هایی که من باهاشون کار کردم vlc بهتر جواب داده تا حالا
                          هر چند خود قسمت ویدیو هم بد نیست ولی طبقه بندی درست نداره و تامبنیل فیلمها خیلی وقتا به هم می ریزه
                          و همچنین مجبور هم هستی فیلمها رو حتماً تبدیل کنی ولی داخل vlc خودش یک سری فرمتها (مثل ویدیوهایی که از یوتوب یا سایتهای آنلاین دانلود می کنید) رو میاره و حتماً لازم نیست دوباره کانورتش کنید

نظر

• وقتی میخوام کامپیوترم autherize کنم آیتیونزاین ارور میده چکار کنم رفع بشع مربوط به چیه
                            we could not complete yore itunes store request. an unknown error occurred (-9808) . there was an error in the itunes store . please try again later

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان لطفا کمکم کنید 2 روز پیش ایفونم که ورژن 4.3.3 هستش رو بی هیچ دلیلی تمام برنامه های کرک شده ومجانی روش پرید وچیدمانش بهم خورد و فقط اونهایی موند که از طریق خود گوشی دانلود و نصب کردم موند حالا هرچی برنامه بهش میدم میره توی ایتونز حتی تیک هم میخوره و نشون میده در گوشی نصبه ولی در گوشی خبری از برنامه نصب شده نیست..ایتونز رو پاک و دوباره نصب کردم ولی افاقه نکرد که نکرد....حالا همه استادان گرامی به من کمک کنن چون کمکم دارم دیوونه میشم .... یک دنیا از همتون ممنونم.......
                              بهزاد

نظر

• سلام دوستان، من به ۱ مشکل بر خوردم که نمی دونم علتش چیه، اگه ممکن ۱نفر کمکم کنه

من آیفون ۴ دارم که ios 4.2.1 هست و می خوام آپدیت کنم به ios 5 ، واسهٔ همین شماره هامو می خوام که نگه دارم ، اما وقتی به آیتونز وصل میشم و شروع به بکاپ گیری می کنم در آخر آیتونز میگه که نمی تونه بکاپ رو روی سیستم سیو کنه و ارور میده ، 1 بار ریموو کردم و باز نصب کردم اما نشد.

من آیتونز ۱۰.۵ دارم و وقتی ران میکنم ۱ گزینهٔ موبایل دیوایس هست که تقریبا ۵۰% سیپیو رو اشغال میکنه ، و اینکه آیا این مشکله دوم رو من دارم یا بقیه هم دارن ؟ !!

مرسی.

ویرایش توسط qazwsxedcrfv : https://i-phone.ir/forums/member/44718-qazwsxedcrfv در ساعت 01-11-2011, 10:45 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X