اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من fifa14 رو دانلود کردم وقتی میخوام sync کنم این error رو میده . Authorize هم میکنم باز این خطا رو میده چیکار کنم ؟ appsync هم نصب هست ، جیلبرک هستم کلی اپلیکیشن ریختم مشکلی نبوده

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• میشه یکی به من جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط 3pid نمایش پست ها
        میشه یکی به من جواب بده
        شايد كابل قطعي داره

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
          شايد كابل قطعي داره

نه تازه عوض کردم.
          فک نکنم از کابل باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_bm نمایش پست ها
            با سلام
            من آیتیونز 11.1.3 روی ویندوز 8 نصب کردم وقتی آیپد وصل می کنم آیپد میشناسه ولی در قسمت app هیچ کدوم از app های نصب شده روی آیپد نمیشناسه و چیزی تو اون قسمت نشون نمیده؟!
            ممنون میشم راهنماییم کنید.
            کسی نمی تونه کمک کنه؟ پایین یک عکس گذاشتم ، جایی که با فلش مشخص کردم باید لییست app هایی که روی ipad نصب شده نشون بده ولی نشون نمیده من میخوام از داخل avplayer فایلی تصویری بریزم روی کامپیوتر اما نمیتونم پون avplayer نشون نمیده.
            چند بارم itunes پاک کردم دوباره نصب کردم بازم فرقی نکرده همین مشکل همچنان پابرجاست.

نظر

کسی نمی تونه کمک کنه؟ پایین یک عکس گذاشتم ، جایی که با فلش مشخص کردم باید لییست app هایی که روی ipad نصب شده نشون بده ولی نشون نمیده من میخوام از داخل avplayer فایلی تصویری بریزم روی کامپیوتر اما نمیتونم پون avplayer نشون نمیده.
              چند بارم itunes پاک کردم دوباره نصب کردم بازم فرقی نکرده همین مشکل همچنان پابرجاست.

دوست عزیز اونجا برنامه هایی که رو ایپد نصب هست و نشون نمیده اونجا برنامه هایی که با اپل ایدی خودت دانلود کردی نشون داده میشه تا بتونی اینستال یا unistall کنی
              شما احتمالا برنامه هاتونو دادید مغازه دار ریخته!

نظر

صفحه رو بیار پایین اپ هایی که قابلیت شیر دارن رو بت نشون میده،تو قسمت بالایی که شما نشون دادی اپ های برای انیستال و اینستال رو نشون میده

Sent from my iPhone using Tapatalk 5

نظر

• تشکر تشکر تشکر از دوستان عزیز

نظر

• مشکلم با tangbu هست که دکمه genunie app کار نمیکنه و نمیتونه مشکل سینک با ایتونز رو حل کنه

نظر

• سلام

من 3 روز پيش از گوشيم با ايتيونز بك آپ گرفتن و بدون مشكل از همه اطلاعات و برنامه هام بك آپ گرفت و اون بك آپ متاسفانه پاك شد و حالا كه ميخوام دوباره بك آپ بگيرم متاسفانه از همه چيز بك آپ ميگيره به جزء‌ برنامه هايي كه تو گوشيم دارم با بقيه برنامه ها تست كردم اونا هم از همه برنامه هام بك آپ نميگيرن.

( authorize و apple id هم sing كردم)

ممنون ميشم كمك كنيد

نظر

• سلام
                        من هر بار که آیفونم رو به htunes وصل میکنم این پیغام میاد :
                        جهت اطلاع : آیفون من Unlock هست و سیم کارت همراه اول روشه

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...3df1318ecd.jpg
                        check رو بزنم چیزی نمیشه؟!

نظر

• سلام
                          امیدوارم سوامو جای درستی پرسیده باشم

من تا دیروز مشکل ساخت اپل ایدی رو با سیستم خودم داشتم که یک اروری می داد:
                          [/URL][/IMG]

که در نتیجه من با یه سیستم دیگه ای دی ساختم (ابدا نمی دونم که این کار درست بوده یا غلط) به هر حال تو اون سیستم ساین این شدم تو ایتونز و لی همچنان برای سیستم خودم همراه با چی ...ان این پیغام میاد و ساین نمیشم
                          [/URL][/IMG]
                          عذر می خوام که طولانی میشه دوستی توی انجمن گفتن مشکل از چی...ان هستش من که نمیدونم چه نوعیش خوبه ف...گ...ت دارم فعال می کنم(ببخشید می دونم نباید در موردش توو انجمن نوشت)...اصلا دیووونه شدم خیلی...آیاا مشکل از سیستم منه؟ توی نصب آخرین نسخه هم مشکل داشت ولی خب حل شد یه بار دیگه پاک دوباره دانلود و دوباره نصب هم انجام دادم نشد که نشد وسلام...
                          به شدت به یاریتان نیازمندم دوستـــــــــــان...ممنون...

نظر

• نوشته اصلی توسط razya نمایش پست ها
                            سلام
                            امیدوارم سوامو جای درستی پرسیده باشم

من تا دیروز مشکل ساخت اپل ایدی رو با سیستم خودم داشتم که یک اروری می داد:
                            [IMG][/IMG]

که در نتیجه من با یه سیستم دیگه ای دی ساختم (ابدا نمی دونم که این کار درست بوده یا غلط) به هر حال تو اون سیستم ساین این شدم تو ایتونز و لی همچنان برای سیستم خودم همراه با چی ...ان این پیغام میاد و ساین نمیشم
                            [IMG][/IMG]
                            عذر می خوام که طولانی میشه دوستی توی انجمن گفتن مشکل از چی...ان هستش من که نمیدونم چه نوعیش خوبه ف...گ...ت دارم فعال می کنم(ببخشید می دونم نباید در موردش توو انجمن نوشت)...اصلا دیووونه شدم خیلی...آیاا مشکل از سیستم منه؟ توی نصب آخرین نسخه هم مشکل داشت ولی خب حل شد یه بار دیگه پاک دوباره دانلود و دوباره نصب هم انجام دادم نشد که نشد وسلام...
                            به شدت به یاریتان نیازمندم دوستـــــــــــان...ممنون...
                            شما از چيز پى ان كريو استفاده كن
                            اگه جواي نداد از نت هست به احتمال زياد
                            يا سرعتتون به شدت پايينه يا پورت اون چيز پى ان براى isp شما بسته شده
                            اما شما از كريو استفاده كنيد به احتمال ٩٠٪ جواب ميگيريد
                            اگه مشكلى بود بگيد تا راه حل ديگه اى بدم

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• یا سلام
                              چرا وقتی تعدادی موزیک تو playlist آیتونز اد میکنی و سینک میکنی یه تعداد ازشون سینک نمیشه و توی آیدیوایس نمیاد؟ فرمت همشون MP3 هستش و آیفونم 4s جیلبریک شده ست

نظر

• mehdi_d12 عزیز

از مورد پیشنهادیتون استفاده کردم جواب داد ممنون خیلی خیلی زیاد

نظر

صبر کنید ..
                                X