اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeed4012 نمایش پست ها
    یکی یه چیز پی ان خوب برای گوشی معرفی کنه لدفن.خودم open v p n دارم کار نمی کنه
    ممنونم
    Tunnelbear

نظر

• این free هست؟ میشه بازم معرفی کنین دوستان

نظر

• این free هست؟ میشه بازم معرفی کنین دوستان

نظر

• سلام
          دوستان من گوشیم روًاز جایی که گرفتم برنامه ریخت برام بعد من آهنگ ها و کتاب هامو که تو iTunes مک بوکم بود رو باهاش سینک کردم
          اما دیروز یه سری برنامه دانلود کردم که میخوام سینک کنم از مک بوک میگه اوتورایز نشده در حالیکه آهگ ها امروز سینک میشد ولی نصب برنامه ها مشکل دارم.
          چند بار هم دی اوتورایز کردم از نو اوتورایز کردم نشد چی کا کنم؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_imani نمایش پست ها
            سلام
            دوستان من گوشیم روًاز جایی که گرفتم برنامه ریخت برام بعد من آهنگ ها و کتاب هامو که تو iTunes مک بوکم بود رو باهاش سینک کردم
            اما دیروز یه سری برنامه دانلود کردم که میخوام سینک کنم از مک بوک میگه اوتورایز نشده در حالیکه آهگ ها امروز سینک میشد ولی نصب برنامه ها مشکل دارم.
            چند بار هم دی اوتورایز کردم از نو اوتورایز کردم نشد چی کا کنم؟!

ببين دوست من اگه سينك كنى برنامه هايى كه اون مغازه برات ريخته حذف ميشه
            اگه برات مهم نيست كه هيچ
            برو تو گوشى از اپل ايدى اون شخص sign out كن و اپل ايدي خوتو sign in. كن بعد برو تو ايتونز اپل ايدى خودتو بازم اونجا sign in كن بعد از اون بالا برو رو store واوتورايز رو بزن(موقع sign in و اوتورايز از چيز پى ان استفاده كن) بعد ميتونى برنامه هاتو سينك كنى
            فقط يادت باشه كه برنامه هاى اون شخص پاك ميشه
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
              ببين دوست من اگه سينك كنى برنامه هايى كه اون مغازه برات ريخته حذف ميشه
              اگه برات مهم نيست كه هيچ
              برو تو گوشى از اپل ايدى اون شخص sign out كن و اپل ايدي خوتو sign in. كن بعد برو تو ايتونز اپل ايدى خودتو بازم اونجا sign in كن بعد از اون بالا برو رو store واوتورايز رو بزن(موقع sign in و اوتورايز از چيز پى ان استفاده كن) بعد ميتونى برنامه هاتو سينك كنى
              فقط يادت باشه كه برنامه هاى اون شخص پاك ميشه

آقا دستت درد نکنه ولی همه این مراحل انجام شده اپل آیدیم هم رو گوشیم هست هم روی مک بوکم
              دارمو تور میشم

نظر

آقا دستت درد نکنه ولی همه این مراحل انجام شده اپل آیدیم هم رو گوشیم هست هم روی مک بوکم
                دارمو تور میشم

دوست گلم مشكل يكى از دوستان هم مثل شما بود و چند پست قبل تو همين تاپيك
                بهشون جواب دادم و مشكلش حل نشد تا اينكه ريستور كرد گوشى رو و مشكل حل شد
                شما هم اول يه reset all setting كنيد و اگه جواب نداد گوشى و ريستور كن
                قبلش بك اپ يادت نره بگيرى

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                  دوست گلم مشكل يكى از دوستان هم مثل شما بود و چند پست قبل تو همين تاپيك
                  بهشون جواب دادم و مشكلش حل نشد تا اينكه ريستور كرد گوشى رو و مشكل حل شد
                  شما هم اول يه reset all setting كنيد و اگه جواب نداد گوشى و ريستور كن
                  قبلش بك اپ يادت نره بگيرى
                  قوربون دستت مرسی
                  فقط ریستور کامل کنم بعد بکاپ رو برگردونم دیگه نه؟!
                  یعنی ورژن ۷.۰.۴ رو دانلود کنم بهد ریستور کنم دیگه؟!
                  یعنی رو بکاپ ریستور نکنم؟!

نظر

قوربون دستت مرسی
                    فقط ریستور کامل کنم بعد بکاپ رو برگردونم دیگه نه؟!
                    یعنی ورژن ۷.۰.۴ رو دانلود کنم بهد ریستور کنم دیگه؟!
                    یعنی رو بکاپ ریستور نکنم؟!

اگه به بك اپ احتياج ندارى نكن(ايجورى بهتره)
                    اما اگه به بك اپ احتياج دارى بعد ريستور با گوشى كار كن و برنامه هاتو سينك كن بعد ديدى همه چى درسته بك اپ و برگردون

نظر

• دوستان یه راهنمایی میخواستم
                      من قبلا وقتی گوشیم رو به کامپیوتر متصل میکردم.خیلی راحت هر موزیک و ویدیو را به صورت دستی و با کشیدن به روی آیتونز راحت سینک میکردم و به گوشی انتقال میدادم
                      اما امروز توی آیتونز قسمت موزیک تیک sync music رو زذم.از اون موقع دیگه نمیتونم هیچ اهنگ و ویدیویی رو به صورت دلحواه توی گوشی کپی کنم
                      حالا چه باید کنم که باز بتونم به صورت دستی و تکی و دلخواه به گوشی انتقال بدم؟

نظر

• دوستان من یه مشکل دارم با این آیتونز.
                        هر چیزی میخوام دانلود هر بار ازم میخواد پسوردرو وارد کنم مثلا الان برنامه بازه و میخوام 4 تا برنامه دانلود کنم هر دفعه باید 4 بار این کار رو انجام بدم.
                        الان راهی هست من مجبور نباشم این کارو انجام بدم؟ بعدش این هی وارد کردن پیورد برای اکانت مشکل ایجاد نمیکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_1989 نمایش پست ها
                          دوستان من یه مشکل دارم با این آیتونز.
                          هر چیزی میخوام دانلود هر بار ازم میخواد پسوردرو وارد کنم مثلا الان برنامه بازه و میخوام 4 تا برنامه دانلود کنم هر دفعه باید 4 بار این کار رو انجام بدم.
                          الان راهی هست من مجبور نباشم این کارو انجام بدم؟ بعدش این هی وارد کردن پیورد برای اکانت مشکل ایجاد نمیکنه؟
                          اين كار واسه امنيت اپل ايدى شما هستش كه مثلا كس ديگه نياد دانلود كنه
                          فكر نكنم راهى باشه
                          نه مشكلى ايجاد نميكنه!!

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_1989 نمایش پست ها
                            دوستان من یه مشکل دارم با این آیتونز.
                            در گوشی های جلیبریک با نصب یه تویک که پسورد ها رو نگه میداره میشه کاری کرد که نپرسه
                            j

نظر

• سلام
                              آی تونز رو روی کامپیوترم نصب کردم. اما کامپیوتر آیتونز رو باز نمیکنه یعنی برنامه ی لازم برای باز کردنش رو نداره.. میشه لطفا منو راهنمایی کنید..

نظر

• نوشته اصلی توسط mary kian نمایش پست ها
                                سلام
                                آی تونز رو روی کامپیوترم نصب کردم. اما کامپیوتر آیتونز رو باز نمیکنه یعنی برنامه ی لازم برای باز کردنش رو نداره.. میشه لطفا منو راهنمایی کنید..
                                با سلام اگر دانلود كردين و انيستال كردين برنامه اي براي باز كردنش نميخواد و اگه منظورتون app store كه باز نميشه از چيز شكن بايد استفاده كنيد اگه ميشه سوالتونو واضح تر بگيد تا دوستان بتونن راهنمايتون كنند
                                اگرم با نصب مشكل داريد ميتونيد ايتيونزاز خود سايت دانلود وبعد نصب كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X