اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
    دوستان من نزدیک 8تا فایل backup دارم تو سیستم ...
    میخوام یه تعداد رو پاک کنم .
    از کجامیشه تشخیص دادا که کدام فایل مربوط میشه به ایپد یا ایفون یا مدلهای دستگاه ....
    اخه هموش کد گذاری شدن .
    راحترین راه از طریق آیتونز هستش.
    آیتونز را باز کنید و بعد از شناختن دیوایس در صفحه Summary روی سریال نامبر دیوایس خودتون کلیک کنید تا UDID دیوایس نمایش داده بشه ، این کدها همان کدهای فایلهای Backup روی سیستم هستند و هر کد هم مخصوص به یک دیوایس هستش.
    بعد با مقایسه کردن فایلهای Backup روی سیستم به راحتی میتونید تشخیص بدید که فایلهای Backup مربوط به کدام دیوایس هستند.
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 05-11-2013, 03:35 AM

نظر

• نه دوست عزيز فولدرارو جابجا نكردم حتي چند بارم پاك كردم تمام اهنگامو باز ريختم ولي سينك نميكنه هيچ اروري هم نميده

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan.ir نمایش پست ها
        قبلا میریختم الانم تا ورزن ۶.۱.۳ میریزم ولی گوشی یا ایپد و... که ورزن ۷ شده ساین نمیشه..از صبح با ۳ تا گوشی تست کردم نمیشه ولی گوشی که ورزن ۶.۱.۳ به پایین مشکلی نداره
        سلام براي منم همين مشكل پيش امده راه حل ي براش پيدا كردين

نظر

• سلام . من ویندوز سون 64 بیتی دارم . آیتونز مخصوص به نسخه 64 بیتی رو هم دانلود کردم
          ولی هر کاری میکنم این پیغام ظاهر میشه و نصب نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط yadgar نمایش پست ها
            سلام . من ویندوز سون 64 بیتی دارم . آیتونز مخصوص به نسخه 64 بیتی رو هم دانلود کردم
            ولی هر کاری میکنم این پیغام ظاهر میشه و نصب نمیشه

مطمین باشید تو حالت سیف مود نیستید
            بعد ویندوز اینستالر رو از نت دان کنید و نصب کنید

نظر

• خیر در حالت سیف مود نیستم و ویندوز اینستالر هم دارم ولی بازم نمیشه کاری کرد

نظر

• من از وقتی اپدیت کردم گوشیو ایپدمو دیگه وقتی وصل میکنم به لپتاپ ایتونز با بدبختی نشون میده! چرا؟!

نظر

• دوستان من یه چند روزیه که وقتی تو گوشیم اکانت آیتونز رو میزنم تا به آیتونز کانکت بشم پیغام:cannot connect to itunes store رو میده و وصل نمیشه، فکر میکنم دوباره ip ایران(یا شاید یه سریproviderها ) مشکل دارند یا از طرف اپل دوباره محدودیت روipهای ایران اعمال میشه، کسی این مشکلو داشته؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط DoOdle نمایش پست ها
                    دوستان من یه چند روزیه که وقتی تو گوشیم اکانت آیتونز رو میزنم تا به آیتونز کانکت بشم پیغام:cannot connect to itunes store رو میده و وصل نمیشه، فکر میکنم دوباره ip ایران(یا شاید یه سریproviderها ) مشکل دارند یا از طرف اپل دوباره محدودیت روipهای ایران اعمال میشه، کسی این مشکلو داشته؟!!!
                    بله من هم داشتم دوست عزيز مال محدوديت هاست اگر از چيز شكن استفاده كنين مشكلتون حل ميشه

نظر

• بنده هم به همين مشكل برخوردم و امكان ورود به من نميده

نظر

• سلام ....
                        ایتونز بازی ها و فیلم رو سینک نمیکنه ؟؟؟؟؟
                        کلا" ایتونز جدید با 5اس مشکل داره ؟؟؟
                        دیر سینک میکنه یا ارور میده !!!!!!!!!!
                        میدونین مشکل از کجاست ؟؟؟؟
                        میتونه از کابل باشه ؟؟؟ اخه من کابل اورجینال جدا همیشه همراه گوشی میخرم و از اون استفاده میکنم ....
                        ویرایش توسط Mostafa 11 : https://i-phone.ir/forums/member/37050-mostafa-11 در ساعت 06-11-2013, 02:24 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
                          سلام ....
                          ایتونز بازی ها و فیلم رو سینک نمیکنه ؟؟؟؟؟
                          کلا" ایتونز جدید با 5اس مشکل داره ؟؟؟
                          دیر سینک میکنه یا ارور میده !!!!!!!!!!
                          میدونین مشکل از کجاست ؟؟؟؟
                          میتونه از کابل باشه ؟؟؟ اخه من کابل اورجینال جدا همیشه همراه گوشی میخرم و از اون استفاده میکنم ....
                          سلام براي من موزيك و سينك نميكنه ولي app راحت سينك ميكنه اگه كابلتون اورجينال وپيغامي نميده بابت اينكه اين كابل با اين دستگاه همخوني نداره از كابل نيست چه اروري ميده؟

نظر

• سلام دوستان من یه اکانت اپل دارم 25 دلار شارژش کردم موقع دانلود برنامه پولی ازم سوال امنیتی میخواد که من فراموشش کردم الان باید چکار کنم ممنون میشم کمکم کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim1361 نمایش پست ها
                              سلام دوستان من یه اکانت اپل دارم 25 دلار شارژش کردم موقع دانلود برنامه پولی ازم سوال امنیتی میخواد که من فراموشش کردم الان باید چکار کنم ممنون میشم کمکم کنید...
                              سلام ،،،،
                              بايد جواب بدى سوال رو ديگه .
                              چون خودت مطرح كردى .
                              حالا اگه جواب رو ندارى بايد تاريخ تولد خودت رو كه موقع ساخت اكانت دادى اونو بدى .

نظر

• دوستان من از appstore نمی تونم دان کنم
                                فقط با v*pn میشه دان کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X