اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اوتورایز می کنم و پیغام شما یک بار از 5 بار اوتورایز را انجام دادید میاد و باز هم بعد از apply همین ارور می زنه.دتورایز هم کردم.البته اول گوشی دست دوستم بود و با یه ایدی دیگه برنامه ریخت و بعد من ایدی ساختم و به این مشکل بر خوردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط iran929 نمایش پست ها
      اوتورایز می کنم و پیغام شما یک بار از 5 بار اوتورایز را انجام دادید میاد و باز هم بعد از apply همین ارور می زنه.دتورایز هم کردم.البته اول گوشی دست دوستم بود و با یه ایدی دیگه برنامه ریخت و بعد من ایدی ساختم و به این مشکل بر خوردم.
      شما مطمئنید که برنامه ی مربوطه رو با همین آیدی دانلود کردین ؟ چون این پیغام رو واسه برنامه هایی میده که به صورته اوجینالن و با آیدی دیگه ای دانلود شدن و یا کلا سیستم اوتورایز نیست.

نظر

• با سلام من توی آیتونزم از دو تا آیفون مختلف بکاپ دارم چه جوری میتونم تعیین کنم اون بکاپ مورد نظرم اجرا بشه رو گوشیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aryan daneshvar نمایش پست ها
          با سلام من توی آیتونزم از دو تا آیفون مختلف بکاپ دارم چه جوری میتونم تعیین کنم اون بکاپ مورد نظرم اجرا بشه رو گوشیم؟
          سلام
          بک آپ های هر گوشی با UDID همون گوشی ذخیره میشه. پس خیلی راحت میتونید بک آپی که نیازی ندارید را به مسیر دیگری منتقل کرده و فقط بک آپ مورد نیاز را در همان پوشه نگهداری کنید
          جهت اطلاع شما از مسیر ذخیره شدن بک آپ روی ویندوز به شرح ذیل میباشد:

C:\Users\XXXXX\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup
          نام کاربری شما = XXXXX

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
            سلام
            بک آپ های هر گوشی با UDID همون گوشی ذخیره میشه. پس خیلی راحت میتونید بک آپی که نیازی ندارید را به مسیر دیگری منتقل کرده و فقط بک آپ مورد نیاز را در همان پوشه نگهداری کنید
            جهت اطلاع شما از مسیر ذخیره شدن بک آپ روی ویندوز به شرح ذیل میباشد:

C:\Users\XXXXX\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup
            نام کاربری شما = XXXXX

این آدرس توی مک کجا دخیره میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط manuel نمایش پست ها
              این آدرس توی مک کجا دخیره میشه؟
              تو این تاپیک کاملا توضیح داده شده.

http://www.i-phone.ir/forums/thread36758.html

نظر

• سلام دوستان یدونه آیفون 4 دارم هر کاری میکنم ریستور نمیشه و تو حالت ریکاوری مونده، موقع ریستور ارور 3004 میده من روشهای رفع این ارور را چک کردم ولی بازم جواب نگرفتم :
                از 2 تا ویندوز استفاده کردم
                از چیز پی ان استفاده کردم
                با iReb رفتم به DFU
                آنتی ویروسمو بستم
                دیگه نمیدونم مشکل از کجاست
                به اینترنت هم وصل هستم
                اینو هم تو یه سایت گزاشته بودن که نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم که به ذهنم رسید احتمالا باید چیز پی ان را فعال بکنم :
                Error 3004 : وقتی که میخواهید ریستور کنید باید به اینترنت کانکت باشید در غیر اینصورت این ارور رو دریافت خواهید کرد.
                - اگر سرور gs.apple.com مشغول باشه این ارور رو هم دریافت خواهید کرد اگر به دوباره سعی کردن هم این ارور فیکس نشد باید یکی از پورتهای 8080 و یا 443 در قسمت ..... اینترنتتون باز کنید و از حالت block در بیارین.
                فایل host من اطلاعاتش به شرح ذیل هستش درسته ؟ :

# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
                #
                # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
                #
                # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
                # entry should be kept on an individual line. The IP address should
                # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
                # The IP address and the host name should be separated by at least one
                # space.
                #
                # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
                # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
                #
                # For example:
                #
                # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
                # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host
                74.208.10.249# gs.apple.com
                127.0.0.1# gs.apple.com
                در ضمن تو ویندوز 8 ارور 3004 میده ولی توی ویندوز 7 ارور پایین رو میده :

ویرایش توسط matador5550 : https://i-phone.ir/forums/member/28857-matador5550 در ساعت 19-10-2013, 07:06 PM

نظر

• دوستان من آیفون 5 و 4s را راحت میتونم ریستور بکنم ولی با 4 این مشکلو دارم ، عجیب نیست؟ اونم 2 تا 4 !!!

نظر

• یعنی تا حالا هیشکی همچین مشکلی نداشته؟ روی دو تا سیستم تست کردم روی یکی از سیستمهام 3 تا ویندوز دارم که رو همشون تست کردم : Xp,7,8 ولی فایده ای نداشت

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
                      یعنی تا حالا هیشکی همچین مشکلی نداشته؟ روی دو تا سیستم تست کردم روی یکی از سیستمهام 3 تا ویندوز دارم که رو همشون تست کردم : Xp,7,8 ولی فایده ای نداشت
                      تو ارور -۱ ممکن مشکل سخت افزاری باشه
                      اما تو ۳۰۰۴ نه نرم افزاری، حالا این یه گوشیتو ببر بده بیرون برات ریستور کنن تا متوجه شی مشکلات ترم افزاری
                      یا سخت افزاری به نظر من

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
                        یعنی تا حالا هیشکی همچین مشکلی نداشته؟ روی دو تا سیستم تست کردم روی یکی از سیستمهام 3 تا ویندوز دارم که رو همشون تست کردم : Xp,7,8 ولی فایده ای نداشت
                        ارور 1- اگه اواخر ری استور هست معمولا سخت افزاری هست
                        از پورت دیگه استفاده کنید و باقی پورتها رو خالی کنید فایروال رو قطع کنید از کابل دیگه استفاده کنید
                        با اون مراحلی که انجام دادید و مراحل بالا اگه بازهم ارور داد ایراد از گوشیتون باید باشه
                        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• دوستان عزیز 2 تا آیفون 4 دارم که دقیقا یه مشکلو دارن، چطور میشه که تو ویندوز 8 ارور 3004 میده ولی توی ویندوز 7 ارور -1 ؟
                          بعدشم روی 2 تا سیستم با کابل مختلف تست کردم .
                          اینو توی یکی از سایتها دیدم یعنی میتونه درست باشه ؟ :

سلام دوستان من گوشیم رو به حدود 10 تا از قوی ترین تعمیر کارها و نرم افزار کارها نشون دادم حتی مه تل و ... هم بردم اما بعد از چندین تعمیر و حدود 200 تومان هزینه هنوز هم همونجا ارور میده ! در حالی که گوش من نو بوده و اصلا مشکلی نداشته !
                          الان با قیمت 500 تومان بهم پیشنهاد دادن که main board گوشی رو عوض کنم ، خوب 100% اینجوری درست میشه !
                          من تمام راه ها رو امتحان کردم ، شما هم اگر مشکل مشابه من رو دارین خودتون رو گرفتار نکنین و تا هنوز به گوشی دست نخورده با مسافر بفرستید نمایندگی های اپل خارج از ایران یا اگر امکانش رو ندارین بدین همین اول main board رو عوض کنن ! البته سریال گوشی هم تغییر میکنه ، اما چاره ای نیست مشکل از خود main boarde !
                          امیدوارام توضیحاتم مفید بوده باشه .

نظر

• با سلام،

زمانی که گوشی خود را به PC متصل میکنم، برای گرفتن Backup توسط iTunes موفق به انجام این کار نمیشوم و این فرایند نا تمام باقی میماند.
                            ضمنا از گزینه ی بکاپ درون کامپیوتر استفاده میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط nimabeh نمایش پست ها
                              با سلام،

زمانی که گوشی خود را به PC متصل میکنم، برای گرفتن Backup توسط iTunes موفق به انجام این کار نمیشوم و این فرایند نا تمام باقی میماند.
                              ضمنا از گزینه ی بکاپ درون کامپیوتر استفاده میکنم
                              سلام.ارور خاصی مبده؟اگه ارور می ده ذکر کنین.با itools هم امتحان کنید

نظر

• سلام دوستان میخواستم بدونم میشه با یک اپل آیدی روی 2 تا کامپوتر آیتونز داشت و استفاده کرد؟
                                منظورم اینکه من توی خونه با اپل آیدی خودم از آیتونز استفاده کنم و داداشم تو یه جای دیگه با اپل آیدی من از آیتونز استفاده کنه؟ ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X