اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات و مسائل پيرامون ساختن اكانت آي تونز !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من برای دفعه ی اول اومدم یه اپل آی-دی ساختم تا sign in میشم میگه review کن منم میخوام برم review کنم میره تو کارت اعتباری ها!!! برای ساخت گزینه none داشت ولی الآن نه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام بنده هم ایدی و هم پسوردم رو دارم و درست وارد میکنم ..فقط بصورت اتفاقی متوجه شدم یه سری سوال های امنیتی رو یادم نیست..در قسمت Edit your Apple ID و در قسمت Password and Security برای عوض کردن پسورد رفتم که ازم سوال امیتی پرسید...
      اون گزینه Send reset security info to email رو هم نداره ..فکر کنم چون اپل ایدی من رایگان هست.. حالا چیکار کنم که اگه یه زمانی گیر سوال امنیتی رو داد اذیت نشم..میخوام هر چه سریعتر این مشکل رو حل کنم...

نظر

• نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
        سلام بنده هم ایدی و هم پسوردم رو دارم و درست وارد میکنم ..فقط بصورت اتفاقی متوجه شدم یه سری سوال های امنیتی رو یادم نیست..در قسمت Edit your Apple ID و در قسمت Password and Security برای عوض کردن پسورد رفتم که ازم سوال امیتی پرسید...
        اون گزینه Send reset security info to email رو هم نداره ..فکر کنم چون اپل ایدی من رایگان هست.. حالا چیکار کنم که اگه یه زمانی گیر سوال امنیتی رو داد اذیت نشم..میخوام هر چه سریعتر این مشکل رو حل کنم...
        به اون دليلي كه گفتيد نيست. اگر سوالات امنيتي فراموش كرديد بايد به اپل زنگ بزنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
          به اون دليلي كه گفتيد نيست. اگر سوالات امنيتي فراموش كرديد بايد به اپل زنگ بزنيد.

اگه نبود این گزینه Send reset security info to email به دلیل اپل ایدی رایگان نیست و به چه دلیلی هست ؟؟

نظر

اگه نبود این گزینه Send reset security info to email به دلیل اپل ایدی رایگان نیست و به چه دلیلی هست ؟؟
            اصلا به دليل رايگان بودن يا نبودن نيست. اين مشكل امنيتي و خود اپل اينكارارو يراي امنيت اكانت ها اعمال ميكنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_mobini نمایش پست ها
              من برای دفعه ی اول اومدم یه اپل آی-دی ساختم تا sign in میشم میگه review کن منم میخوام برم review کنم میره تو کارت اعتباری ها!!! برای ساخت گزینه none داشت ولی الآن نه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
              کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟

نظر

اصولا وقتی گزینه none نیست دیگه نمی تونید هیچ کاری بکنید. مطمئن هستید موقع ساخت none رو انتخاب کردید؟

نظر

متاسفانه ، تنها راه پیش روی شما ... ساختن اکانت جدید.

نظر

هیچ راهی بغیر زنگ زدن نیست ؟
                    مثل ایمیل یا ..

نظر

هیچ راهی بغیر زنگ زدن نیست ؟
                      مثل ایمیل یا ..
                      نه متاسفانه. تازه حداقل بايد يه دونه از سوالات امنيتي يادتون باشه و گرنه كه بايد به فكر يه اكانت جديد باشيد.

نظر

• تازگیا به من همش این ارر میده نمی دونم مشکل کجاس
                        ویرایش توسط Farmin : https://i-phone.ir/forums/member/74392-farmin در ساعت 01-08-2013, 01:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
                          تازگیا به من همش این ارر میده نمی دونم مشکل کجاس
                          http://www.up3.98ia.com/images/c9j1zlcr3lipwft6mcdp.jpg
                          تصویرتون لود نمیشه ... تو انجمن آپلودش کنید تا بشه راهنمایی کرد

نظر

نه متاسفانه. تازه حداقل بايد يه دونه از سوالات امنيتي يادتون باشه و گرنه كه بايد به فكر يه اكانت جديد باشيد.

دوست من یدونه یادم هست ولی اونی که اولش همش میپرسه فقط یکی هست...و اونو هردفعه تکرار میکنه....و نمیره سوالات بعدی..

نظر

دوست من یدونه یادم هست ولی اونی که اولش همش میپرسه فقط یکی هست...و اونو هردفعه تکرار میکنه....و نمیره سوالات بعدی..
                              ميدونم منظورتون چيه. وقتي زنگ زدي اپل اون موقع دونستن يه دونه از سوالات كافي هستش براي ريست كردن سوالات امنيتي. الان وقتي تو گوشي سوالاتو ميخواي جواب بدي بايد جفتشو بدوني تا بتوني ازشون رد بشي. من دقيقا همين مشكل برام پيش اومده.

نظر

• اررور جدید اپل...

سلام
                                وقتی میخوام اپل آی دی بسازم همه اطلاعات رو هم درست وارد میکنم ولی این اررور رو میدهچی کار کنم؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X