اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات و مسائل پيرامون ساختن اكانت آي تونز !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون داداش انو بیخیال شدم الان هم خواستم اکانت جدید بسازم با این مشکل روبرو شدم
    kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.JPG

نظر

نوشته اصلی توسط دیاکو02 نمایش پست ها
      ممنون داداش انو بیخیال شدم الان هم خواستم اکانت جدید بسازم با این مشکل روبرو شدم
      [ATTACH=CONFIG]15982[/ATTACH]
      فكر كنم قند شكنتون مشكل داره عوضش كنيد

نظر

م موقع ایی که می خوام از اپ استور برنامه یا بازی دانلود کنم این ارور رو می ده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوستان حالا این ارور رو میده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

آقا جدیداً یه مشکلی پیش اومده! من 2 سالی هست Apple id دارم ولی الان 2-3 روزه که نمیتونم برنامه ای دانلود کنم! میگه که باید Payment Info رو Verify کنم! ولی نمیشه! یعنی Verify رو که میزنم توی همون پیج میمونه! چی کار کنم؟

نظر

از چیزپی ان یا موارد مشابه با سرور مشابه کشور اکانت خود این ارور رو فقط اوکی کنید.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
              .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط MediOS نمایش پست ها
                آقا جدیداً یه مشکلی پیش اومده! من 2 سالی هست Apple id دارم ولی الان 2-3 روزه که نمیتونم برنامه ای دانلود کنم! میگه که باید Payment Info رو Verify کنم! ولی نمیشه! یعنی Verify رو که میزنم توی همون پیج میمونه! چی کار کنم؟
                من هم همین مشکل رو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط hparsa نمایش پست ها
                  من هم همین مشکل رو دارم
                  به دلیل پینگ بد ایران هست این مدت!

شما باید اکانت رو ریست کنید

نظر

اقا من میخوام بسازم
                    اصلا وقتی ایتیونز رو باز میکنم
                    صفحه ی اپ استور از ایتیونزم باز نمیشه
                    سفیده
                    کلا هنگ هست

نظر

• اقا من اومدم یه اپل ایدی بسازم برای برادرم یادم رفت سن واقعیشو زدم حالا اررور سن میده رو ایمیل های دیگه هم تست کردم نشد چیز پی ان هم عوض کردم .

لطفا یه راه حل پیشنهاد بدین . سیستم عامل مک

نظر

• دوستان من الآن مدتيه كه مرتب موقع دانلود از اپ استور ارور ١٠٠٩ ميگيرم. ميدونم ارور واسه تحريمه، اما فكر كنم هيچ كس ديگه تو اين انجمن الآن ديگه اين ارور رو نميگيره. (آخه همه جا عنوان شده كه اپل تحريم نرم افزاري رو از ايران برداشته) ميخوام ببينم مشكل چيه و آيا با ريست كردن اپل آيديم اين مشكل حل ميشه؟! و اينكه چطوري ميشه ريست كرد؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                          دوستان من الآن مدتيه كه مرتب موقع دانلود از اپ استور ارور ١٠٠٩ ميگيرم. ميدونم ارور واسه تحريمه، اما فكر كنم هيچ كس ديگه تو اين انجمن الآن ديگه اين ارور رو نميگيره. (آخه همه جا عنوان شده كه اپل تحريم نرم افزاري رو از ايران برداشته) ميخوام ببينم مشكل چيه و آيا با ريست كردن اپل آيديم اين مشكل حل ميشه؟! و اينكه چطوري ميشه ريست كرد؟!

Sent from my iphone using tapatalk 2
                          بستگی به isp دارد بعضی ها ارور می دهد مثل ایرانسل بعضی ها نه.
                          شما با یک اینترنت دیگری تست کنید و ربطی به اپل ایدی ندارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط magnet0888 نمایش پست ها

اقا من اومدم یه اپل ایدی بسازم برای برادرم یادم رفت سن واقعیشو زدم حالا اررور سن میده رو ایمیل های دیگه هم تست کردم نشد چیز پی ان هم عوض کردم .

لطفا یه راه حل پیشنهاد بدین . سیستم عامل مک
                            کمک..

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                              بستگی به isp دارد بعضی ها ارور می دهد مثل ایرانسل بعضی ها نه.
                              شما با یک اینترنت دیگری تست کنید و ربطی به اپل ایدی ندارد.
                              خب مگه اپل تحريم نرم افزاري رو برنداشته؟؟!!! پس ديگه چرا با isp من (كه مخابرات هست) مشكل داره و ارور ميده. وقتي تحريم برداشته ميشه و قانون عوض ميشه، بايد كل isp هاي ايران رو در نظر بگيرند.
                              من ميگم شايد اپل isp من و بقيه دوستان مخابراتي رو يادش رفته از تحريم دربياره، اگه يه ايميل به اپل بزنيم و درخواست رسيدگي كنيم، درست ميشه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                                خب مگه اپل تحريم نرم افزاري رو برنداشته؟؟!!! پس ديگه چرا با isp من (كه مخابرات هست) مشكل داره و ارور ميده. وقتي تحريم برداشته ميشه و قانون عوض ميشه، بايد كل isp هاي ايران رو در نظر بگيرند.
                                من ميگم شايد اپل isp من و بقيه دوستان مخابراتي رو يادش رفته از تحريم دربياره، اگه يه ايميل به اپل بزنيم و درخواست رسيدگي كنيم، درست ميشه؟؟

دوست گرامی isp پارس آنلان هم امروز قطغ شده!
                                نگران نباشید مشکل هر چند وقت یکبار پیش میاد!

نمیدونم تحریم برداشته شده به صورت کامل یا نه!

نظر

صبر کنید ..
                                X