اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hossein98 نمایش پست ها
    این فلیمو از دیشب دارم سعی میکنم دان کنم ولی نمیشه لینک دیگه ای ندارید این لینک ارور میده
    لینک دانلود آپدیت شد دوست عزیز
    ========================

لازم دونستم تا یه راهنمایی دیگه هم به دوستان در مورد پیدا کردن آدرس پستی بکنم.
    از لینک زیر میتونید یک آدرس برای ساختن اپل آیدی برای خودتون تهیه کنید.

http://www.fakenamegenerator.com

ترتیب وارد کردن اطلاعات دریافتی هم در تصویر زیر کاملا توضیح دادم.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 03-01-2014, 08:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      لینک دانلود آپدیت شد دوست عزیز
      ========================

لازم دونستم تا یه راهنمایی دیگه هم به دوستان در مورد پیدا کردن آدرس پستی بکنم.
      از لینک زیر میتونید یک آدرس برای ساختن اپل آیدی برای خودتون تهیه کنید.

http://www.fakenamegenerator.com

ترتیب وارد کردن اطلاعات دریافتی هم در تصویر زیر کاملا توضیح دادم.

سلام دوست عزیز واقعا مونون از لینک که دادید مشکام حل شد الان رو ادرس مشکل ندارم ادرس قبول میکنه یعنی مشکل قبلانم نیست هیج چیزی قرمز نیست ولی یه ارور میده و ادرس یه بخشی تو سایت اپل رو میدهApple - Support - Country Selector چی کارش کنم مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟

نظر

سلام دوست عزیز واقعا مونون از لینک که دادید مشکام حل شد الان رو ادرس مشکل ندارم ادرس قبول میکنه یعنی مشکل قبلانم نیست هیج چیزی قرمز نیست ولی یه ارور میده و ادرس یه بخشی تو سایت اپل رو میدهApple - Support - Country Selector چی کارش کنم مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟
        شما لطف کنید یه اسکرین شات از صفحه ثبت نام تون بذارید تا راحت تر کمک تون کنیم

نظر

سلام خواهش میکنم دوست عزیز.
          این لینکی که گذاشتید احتمالا برای انتخاب اشتباه کشور مورد نظر شماست
          یعنی برنامه Free که شما انتخاب کردید در کشور دیگری بوده و آدرس پستی شما با اون کشور همخوانی نداره. ( یه همچین چیزی )
          شاید هم با ایمیلی که دارید اکانت میسازید قبلا اقدام به ساخت اکانت کردید و الان به شما اعلام میکنه که ایمیل دیگری باید استفاده کنید.
          در هر حال اگه یک اسکرین شات هم بذارید بد نیست.

نظر

سلام خواهش میکنم دوست عزیز.
            این لینکی که گذاشتید احتمالا برای انتخاب اشتباه کشور مورد نظر شماست
            یعنی برنامه Free که شما انتخاب کردید در کشور دیگری بوده و آدرس پستی شما با اون کشور همخوانی نداره. ( یه همچین چیزی )
            شاید هم با ایمیلی که دارید اکانت میسازید قبلا اقدام به ساخت اکانت کردید و الان به شما اعلام میکنه که ایمیل دیگری باید استفاده کنید.
            در هر حال اگه یک اسکرین شات هم بذارید بد نیست.
            عزیز عکس گرفتم ولی نمیدونم چجوری بزارم تو انجمن ولی ارور کاملش رو برات میزارم (for assistance,contact itunes support at
            www.apple.com/support/itunes/ww/.)این ارور کاملش .نه با این امیل تا حالا نساختم . از کجا باید بفهمم که بازی یا بر نامه واسه کجاس ؟؟؟ادرس پستی رو هم از لینکه با که گذاشتی هستش >

نظر

عزیز عکس گرفتم ولی نمیدونم چجوری بزارم تو انجمن ولی ارور کاملش رو برات میزارم (for assistance,contact itunes support at
              www.apple.com/support/itunes/ww/.)این ارور کاملش .نه با این امیل تا حالا نساختم . از کجا باید بفهمم که بازی یا بر نامه واسه کجاس ؟؟؟ادرس پستی رو هم از لینکه با که گذاشتی هستش >
              شما از بالای صفحه اصلی انجمن گزینه : آپلود سنتر رو انتخاب کن و فایلتون رو آپلود کنید.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 04-01-2014, 06:03 PM

نظر

شما از بالای صفحه اصلی انجمن گزینه : آپلود سنتر رو انتخاب کن و فایلتون رو آپلود کنید.

دستتون درد نکنه بخاطر کمکاتون اینم عکسش این ارور رو میده
                http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...bef9686f8c.jpg
                یه سوال دیگه چرا بدون وی پی ان ایتونز بالا نمیاد نکنه این ارور بخاطر وی پی ان باشه ؟؟؟؟

نظر

یه سوال دیگه چرا بدون وی پی ان ایتونز بالا نمیاد نکنه این ارور بخاطر وی پی ان باشه ؟؟؟؟
                  الان با وی چی ان هستی ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                    الان با وی چی ان هستی ؟

تو عکس معلومه با سایفون هستم

نظر

تو عکس معلومه با سایفون هستم
                      به جز سایفون چیزی ندارید چون فکر نکنم با سافون بشه

نظر

سلام دوست عزیز !! آیا اون ایمیل که میخوای باش اپل آیدی درست کنی gmail هستش ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                          سلام دوست عزیز !! آیا اون ایمیل که میخوای باش اپل آیدی درست کنی gmail هستش ؟؟

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                          به جز سایفون چیزی ندارید چون فکر نکنم با سافون بشه

نه بجز سایفون چیز دیگه ندارم خودتون از چی استفاده میکنید میشه لینکش یا اسمش رو بدبد
                          بله جیمیل هستش من الان چی کار کنم اونم اون ارور واسه چی هستش چجوری حل میشه ؟؟؟؟

نظر

نه بجز سایفون چیز دیگه ندارم خودتون از چی استفاده میکنید میشه لینکش یا اسمش رو بدبد
                            بله جیمیل هستش من الان چی کار کنم اونم اون ارور واسه چی هستش چجوری حل میشه ؟؟؟؟
                            پ.خ شد

نظر

• خوب به دلیل کاملا نامعلوم ، اپل برای ساختن اپل آیدی با gmail همین ارور رو میده با اینکه همه چیز هم درسته !! و در مورد سایفون هم باید عوضش کنید چون تاثیری روی آیتونز نمیزاره !! مشکل خاصی نیست یک ایمل در hotmail یا هر چیز دیگه ای درست کنید با اون اپل ایدی درست کن حله !! یا علی

نظر

• اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

خوب اینم یک سایت بسیار خوب برای درست کردن ایمیل های توپ و رایگان !! http://www.mail.com

که با اپل آیدی مشکل نداره و البته بسیار ایمیل های زیبایی میشه توش درست کرد مثلا ایمیل خودم amir@italymail.com و ایمیل دیگرم در همین سایت bowling@asia.com هستش

نظر

صبر کنید ..
                                X